Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemizdeki fiyat ve renk seceneklerini görmek için Mart 11 i bekleyecegiz anlaşılan. Yurt dışı secenekleride değerlendirmek isterdim ama insallah gerek kalmaz. Zira TR fiyatlarını beklerken yurtdısındaki VR hediyesini (hepsiburada: 300 tl fiyatı) ve fiyat avantajını kacırmak istemem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

quote:

Orijinalden alıntı: cauchy33

ben cihazı bir arkadaşımdan 2. el olarak almıştım fatura atmadıysam evkurdan alınma 2400 lira olması lazım (S3 için). Abime de yaklaşık olarak 8-9 ay sonra metrodan 1200 küsüre almıştık. Sanıyorum s4 de evkurdan 2800 liraya alınmaydı.

Ülkemizde en son alınabilecek yerden almışşsınız, 24 ay taksit kefil yok kk kartı yok diye diye fiyatı uçurmuşlar.

Boşuna fatura aramayın dediğiniz doğrudur. Oradan alırken abiniz eminim diğer yerlerde 1999 tl oldugunu pekala biliyordur. Zira S4 fiyatıda uçuk, yine evkur oldugundan.

En iyisi siz bizim dediğimiz normal fiyatını baz alın.

Hocam bn o fiyata almamıştım. Açıkcası evkurun biraz pahalı sattığını biliyordum da siz diyince araştırdım da bu kadar fiyat farkı olduğunu düşünmüyordum resmen evkur milleti sömürmüş.

• :D benim elimde olsa canin sağolsun ,senden kıymetli mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

23 subat ön siparis-11 mart 60 Ulke de satisa sunulacak...

Turkiye'de bu ulkeler arasinda..

Yurt disinda 649 Dolar 32 Gb S7..

Harika :) Teşekkür ederim bilgilendirmeniz hocam. Kaynak belirtirseniz ilk sayfaya ekleyeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar S7 32gb vr ile birlikte 2599tl fiyatı ile 1-2 gün içinde tüm zincir tekno marketlerin internet sitesinden ön siparişe açılacak. Ön sipariş teklifi 10.03 tarihine kadar stoklarla sınırlı olacak, ön siparişler 11.03 de kargolanacak. Ayrıca 11.03 de cihaz heryerden alınabilecek ancak vr sadece ve sadece 10.03 tarihine kadar ön sipariş veren müşterilere verilecek.

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Mobildeyim su an Shiftdelete ve teknokulis sitesi...

• Arkadaşlar bakıyorum herkes USB type C olmamasından dert yanıyor.

Daha type C olan hiçbir cihazda su geçirmemezlik özelliği yok. Yani Samsung'un birinden feragat etmesi gerekiyordu ve su geçirmemezliği koymayı tercih ettiler.

Bence doğru olanı da yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Mobildeyim su an Shiftdelete ve teknokulis sitesi...

Anladım hocam , tekrar sağolun. Sammobile dan baktım habere evet 11 Mart ta dünya genelinde 60 ülkede satışa çıkıyor. Ancak 23 Şubat önsipariş tarihi Türkiye için geçerli belli değil ama zaten bugün doğru mu değil mi anlarız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L
    Sen önce Samsung neymiş bi Google'a yaz.

Samsung markasının toplam değeri kaç defa Apple'ı satın alırmış bi bak. Sonra tartışalım.

Adam dünyanın en büyük holdinglerinden birine Nokia olacak dedi ya la

Adamların kendi ordu bölümü bile var onu araştırmakla başlayabilirsin mesela.

Babanın şirketi gibi savunup durmuşsun da iyi sallamışsın.

Piyasa Değeri (Milyar $);

Apple: 741

Samsung Electronics: 199.4
    Samsung SDS: 18.6
    Samsung Life Insurance: 17.9
    Samsung Fire&Marine: 11.3
    Samsung C&T: 8.5
    Samsung SDI: 8.4
    Samsung Electro Mechanics: 5.2
    Samsung Card: 4.3
    Samsung Heavy Industries: 3.6

Samsung Toplam: 277.2

Net Kar (Milyar $);

Apple: 44.5

Samsung Electronics: 21.9
    Samsung SDS: 0.39
    Samsung Life Insurance: 1.3
    Samsung Fire&Marine: 0.79
    Samsung C&T: 0.25
    Samsung SDI: 0.08
    Samsung Electro Mechanics: 0.46
    Samsung Card: 0.62
    Samsung Heavy Industries: 0.14

Samsung Toplam: 25.93

Kaynak: Forbes

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Arkadaşlar S7 32gb vr ile birlikte 2599tl fiyatı ile 1-2 gün içinde tüm zincir tekno marketlerin internet sitesinden ön siparişe açılacak. Ön sipariş teklifi 10.03 tarihine kadar stoklarla sınırlı olacak, ön siparişler 11.03 de kargolanacak. Ayrıca 11.03 de cihaz heryerden alınabilecek ancak vr sadece ve sadece 10.03 tarihine kadar ön sipariş veren müşterilere verilecek.

Sevindirici haberi verdiğiniz için çok sağolun hocam :) fiyat hemen hemen beklediğim seviyelerde :) bir de kaynak link belirtirseniz zahmet olmazsa ilk sayfaya koyayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Arkadaşlar S7 32gb vr ile birlikte 2599tl fiyatı ile 1-2 gün içinde tüm zincir tekno marketlerin internet sitesinden ön siparişe açılacak. Ön sipariş teklifi 10.03 tarihine kadar stoklarla sınırlı olacak, ön siparişler 11.03 de kargolanacak. Ayrıca 11.03 de cihaz heryerden alınabilecek ancak vr sadece ve sadece 10.03 tarihine kadar ön sipariş veren müşterilere verilecek.

Sevindirici haberi verdiğiniz için çok sağolun hocam :) fiyat hemen hemen beklediğim seviyelerde :) bir de kaynak link belirtirseniz zahmet olmazsa ilk sayfaya koyayım.

Kaynak samsung türkiye tarafından bir teknomarket yönetimine gönderilen mail. Arkadaşım orada yönetici, ondan aldım bilgiyi. Açıkcası -100tl bekliyorlarmış, yani 2499tl olarak belki son anda bir sürpriz olabilir.

• quote:

quote:

quote:

Kaynak samsung türkiye tarafından bir teknomarket yönetimine gönderilen mail. Arkadaşım orada yönetici, ondan aldım bilgiyi. Açıkcası -100tl bekliyorlarmış, yani 2499tl olarak belki son anda bir sürpriz olabilir.

Anladım hocam. Zaten söylentiler beklenilen fiyatların altında olmasıydı. İnşallah daha da ucuza gelir ama 2499 lira olması günümüz şartlarına göre çok iyi bir fiyat olur.

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Zaten 1-2 gün içinde netleşir, hep birlikte görürüz. Kusura bakmayın tam kaynak, isim vs. veremiyorum şirket içi yazışma olduğu için...

• quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L
    Sen önce Samsung neymiş bi Google'a yaz.

Samsung markasının toplam değeri kaç defa Apple'ı satın alırmış bi bak. Sonra tartışalım.

Adam dünyanın en büyük holdinglerinden birine Nokia olacak dedi ya la

Adamların kendi ordu bölümü bile var onu araştırmakla başlayabilirsin mesela.

Babanın şirketi gibi savunup durmuşsun da iyi sallamışsın.

Piyasa Değeri (Milyar $);

Apple: 741

Samsung Electronics: 199.4
    Samsung SDS: 18.6
    Samsung Life Insurance: 17.9
    Samsung Fire&Marine: 11.3
    Samsung C&T: 8.5
    Samsung SDI: 8.4
    Samsung Electro Mechanics: 5.2
    Samsung Card: 4.3
    Samsung Heavy Industries: 3.6

Samsung Toplam: 277.2

Net Kar (Milyar $);

Apple: 44.5

Samsung Electronics: 21.9
    Samsung SDS: 0.39
    Samsung Life Insurance: 1.3
    Samsung Fire&Marine: 0.79
    Samsung C&T: 0.25
    Samsung SDI: 0.08
    Samsung Electro Mechanics: 0.46
    Samsung Card: 0.62
    Samsung Heavy Industries: 0.14

Samsung Toplam: 25.93

Kaynak: Forbes

Açıp bi kendin bakaydın keşke bi de yazık günah elle toplamaya kalkışmış :DDDD

Samsung'un 81 tane farklı şirketi var. Hepsini toplamaya iSheeplerin kapasitesi yetmeyebilir.

Samsung holdingin 2014 geliri bile Apple'ın 2015 gelirini geçiyor.

Total assets kısmına bakarsan kimin neye sahip olduğunu görürsün.

Hadi git arkadaşın gibi az ötede oyna. Genelde boş keseden sallayıp cevabınızı alınca ya blokluyonuz ya da görmezden gelmeye kalkışıyosunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De7 -- 23 Şubat 2016; 13:57:39 >

• quote:

Zaten 1-2 gün içinde netleşir, hep birlikte görürüz. Kusura bakmayın tam kaynak, isim vs. veremiyorum şirket içi yazışma olduğu için...

Estağfurullah hocam. Size güvenim sonsuz :) Peki bu arada VR kullanımı ile ilgili birşeyler bulabildiniz mi?

• Hocam birde Arkadaşınız S7 fiyatı ve kampanyasından bahsetmiş ama S7 Edge fiyatı ve Kampanyası ile alakalı bir bilgi var mı?

• quote:

quote:

quote:

Edge çıkmayacak mı ön siparişte hocam?

• Maalesef araştıramadım. Aslında güzel ve değişik bir aparat. iyice incelemek gerek. Bu arada kısa bir not, yurt dışında 150 dolarlık vr içeriği de ön siparişde bedava gibi bazı söylemler var. Bizim için henüz bu konuda bir bilgi yok.

• S7 edge ile ilgili bir şey söylemedi, bende sormadım, s7 benim niyetim de 😄 öğrenip yazarım onu da. İllaki beraber çıkacaklardır önsiparişe...

• quote:

S7 edge ile ilgili bir şey söylemedi, bende sormadım, s7 benim niyetim de 😄 öğrenip yazarım onu da. İllaki beraber çıkacaklardır önsiparişe...

Alemsiniz hocam yaa :)) merakla bekliyoruz verceğiniz haberi :)

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.