Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
94.094
Cevap
546
Favori
3.143.196
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    222 Mesaj
    Benim asıl merak ettiğim edge serisi için fiyatının ne olacağı ve Samsung'un nasıl bir pazarlama stratejisi izleyeceği.İlgimi çeken edge plus'tan örnek vermem gerekirse şu anda 2600-2700 tl bandında Samsung Türkiye garantili edge plus internette bulabilmek mümkün.edge ise 2100 tl civarlarında Samsung Türkiye garantili.S7 edge kaçtan girecek S6 edge plus fiyatları ne olacak.Fiyat belli olunca s6 ve edge serisinin fiyatlarda nasıl bir oynama olacak?
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 22 Şubat 2016; 17:00:08 >

Orijinalden alıntı: canerrtass

quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

quote:

Orijinalden alıntı: canerrtass

quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

Yav şunlara cevap vermeyin he he deyin geçin vakit kaybetmeyin.

Yıl olmuş 2016 hala teknoloji markalarıyla ilgili o onu çaldı, bu bunu çaldı diyen var.

Samsung fanboycular mı geldi acaba? Bilmiyorum ama Apple LG Sony yapıyor ardından da Samsung bunu değiştirerek sunuyor. Samsung un sonuna kadar kendi teknolojisi ile ürettiği cihazı söyler misin? Ama o cihazda devrim yaratacak teknoloji olacak.

samsung s6 'yı çıkardığında iphone 6'nın aynısını yapmışlar diyip dururlardı. google'a ativ s yaz bakalım kim kimin tasarımını çalmış. apple'da yukardan aşağıdan çekilen menüleri çaldı. Ana ekranının sadeliğini bozmak istemediği için notification center'a kısmen eklenebilen widget'ları çaldı vs. biz kim kimden çalmış etmiş diye tartışmıyoruz. hangi cihaz istenileni istenilen fiyatta sunuyorsa onu kullanmayı tercih ediyoruz. bende zamanında iphone kullandım şuanda ihtiyacım gereği ipad air 2 kullanıyorum. ama 3500 liraya iphone'un yapıpta 2500 liraya s serilerinin yapamadığı şey yok hatta fazlası var artık milleti tahrik etmekten vazgeçsin şu apple,lg, sony ne fanlarıysa artık. Ayrıca fiyat düşüyor diyosunuz ama baktığınızda s6 da iphone 6s de 650 dolarken samsung türkiyeye hemen hemen yurtdışı fiyatından girerken apple 1000 lira öpüyor herkesi. sonra fiyat düşmedi fiyat düşmedi. 3100 e çıkan 6s 2600-2700 lere bulunuyor nereye düşmedi.

Çalan çalıyor da Samsung bu çalmanın veya özenmenin ustası olmuş. Ben Samsung un çabuk değer düşmesinden bahsediyorum. Apple gene iyi o kadar çabuk değeri düşmüyor.

3100 liraya aldığım iphone 6s 16gb telefonuma 2200 lira veriyorlar ve şu anda piyasada sıfır tr garantilisi 2600-2700 arası bulunabiliyor,kafadan sıfırından 500 lira kaybetmişim
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Yahu artik satisa sunsunlar naz yapmasinlar basicaz parayi alacaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar neden marka model tartışmasına giriyorsunuz ? Kimse marka tartışmasına girmesin kim ne isterse onu alsın ama şunu unutmayın ki özellikle telefon dünyasında marka (apple hariç) diye bir şey kalmadı. Telefon alma arifesinde olan insan bütçesine göre alabileceği en iyi kamera, batarya ve kendince göze güzel gelen cihazı alıp oturuyor.

Apple bambaşka bir platform gelipte burda apple olayına hiç girmeyin... Ben apple markasını severim ve çok başarılı buluyorum, piyasada en az imkanlarla en çok iş yapan tek marka ama asla kullanmam, işletim sistemi yeterli o telefonu elime almamam için.

LG G4 kullanıyorum çok memnunum, samsung s6 edge ile arasında kalmıştım g4 tercih sebebim batarya değişikliği+ daha çok detaylı foto çekebilmesi. Şimdi LG g5 ve samsung S7 edge çıktı, şimdi tlf alacak olsam samsung alırım. Seneye sony ya da htc çok daha üst düzey bir telefon çıkartsın (performans+batarya+dayanıklılık) gider sony ya da htc alırım. KISACASI telefon alırken bütçeniz uygunsa piyasada o an bulunan en iyi kamera+pil+performans sunan telefonu alırız.

Samsung 10 numara telefon yapmış, yenilik yapacam diye zaten güzel olan tasarımını bozmamış helal olsun. Çok sevdiğimiz COD oyununda yenilik yaptık demek için getirdikleri özellikleri oyunu uzay savaşlarına çevirmiş... Anlamışssınızdır ne demek istediğimi umarım.

Şu an benim en gözde tlf tercihim samsung s7edge. Sony ve htc bayrağı alır mı ilerleyen günlerde yeni modelleriyle bilemiyorum.

1 Not
    Beyaz renk S7 Edge'te harika görünüyor. Kafam iyice karıştı benim. Ne renk alsam yaa...
    |
    |

Orijinalden alıntı: ..scream..

GALAXY S7 VE GALAXY S7 EDGE için özellikler görselleri :

Hocam ufs 2.0 var yazıyor kart takınca çalışıyormu acaba.

Diablo 3 alican35#2228

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

quote:

Şuan için hiç bilgim yok o konuda hocam. Yalnız bundan birkaç ay önce UFS 2.0 ile birlikte hafıza kartınında çalışması için geliştirilmeler yapıldığını biliyorum. Belkide çalışıyordur.

• Yarbay
    2525 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Şuan için hiç bilgim yok o konuda hocam. Yalnız bundan birkaç ay önce UFS 2.0 ile birlikte hafıza kartınında çalışması için geliştirilmeler yapıldığını biliyorum. Belkide çalışıyordur.

Hocam konuyla alakasız olacak ama konuyu sahiplenme biçiminiz ve neredeyse her mesaja itinayla cevap veriyor oluşunuz çok önemli ve değerli.

Cihaz çıktığında da bu konuyu coşturacağınızdan gram şüphem yok :)

Fiyatlar çok uçuk olmazsa S7 Edge ile konuya katkı sağlama niyetindeyim ben de.

11 Mart tarihini bekliyoruz. Gear Vr hediyesi Türkiye için de geçerli olursa tadından yenmeyecek vallahi :)

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

quote:

quote:

quote:

Hocam konuyla alakasız olacak ama konuyu sahiplenme biçiminiz ve neredeyse her mesaja itinayla cevap veriyor oluşunuz çok önemli ve değerli.

11 Mart tarihini bekliyoruz. Gear Vr hediyesi Türkiye için de geçerli olursa tadından yenmeyecek vallahi :)

Hocam hakkımdaki güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Her zaman belirttiğim gibi tek isteğim faydalı olabilmek. Yapabiliyorsam ne mutlu bana...

S7 Edge alsanızda almasanızda sizin gibi değerli arkadaşları her zaman bu konuda görmek isterim. Bende şuan 11 Mart'ı iple çekiyorum hocam :) Büyük ihtimalle Önsipariş kampanyası Türkiye'de de geçerli olacaktır...

• Yüzbaşı
    618 Mesaj

Şuan yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Aradığım birinci özellik usb c. Sizin için anlamsız olabilir ama daha önce usb girişi kırılan çok telefon geçti elime. çift taraflı takılabilmesi daha uzun ömürlü olmasını sağlar diye düşünüyorum. bazı usb kablolarının üzerindeki işareti ters koyuyorlar ve zorlayınca giriş bozuluyor. discovery kullanıcıları çok iyi bilirler. Ayrıca yeni çıkan gm 5 plus bile usb c kullanıyorken bu saatten sonra sonra kimseye mikro usb li bir cihazı tavsiye etmem. usb c nin diğer avantajlarını da saymaya gerek yok şimdi.
    |
    |
    ..scream.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3742 Mesaj

Selected countries dediler tanıtımda ben sanmıyorum Türkiye'de çıkacağını.

Samsung Pay gelecek ülkeler arasında bile yokuz.

|
    |
    ..scream.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    367 Mesaj
    Senelerdir Iphone kullanıyorum ama artık çok sıkıldım.
    Iphone 6 dan geçmeyi düşünüyorum.
    Tahmini fiyat ne olur acaba arkadaşlar ?

Orijinalden alıntı: GetSomeRest

Şuan yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Aradığım birinci özellik usb c. Sizin için anlamsız olabilir ama daha önce usb girişi kırılan çok telefon geçti elime. çift taraflı takılabilmesi daha uzun ömürlü olmasını sağlar diye düşünüyorum. bazı usb kablolarının üzerindeki işareti ters koyuyorlar ve zorlayınca giriş bozuluyor. discovery kullanıcıları çok iyi bilirler. Ayrıca yeni çıkan gm 5 plus bile usb c kullanıyorken bu saatten sonra sonra kimseye mikro usb li bir cihazı tavsiye etmem. usb c nin diğer avantajlarını da saymaya gerek yok şimdi.

Hocam haklısınız. USB Type-C'nin çok avantajı var. Keşke olsaydı. Ancak şu zamana kadarda hep USB 2.0 kullandık sonuçta. Zorlanacağımızı düşünmüyorum. Galaxy S7 serisi çok güzel olmuş hocam. Özellikleri o kadar iyiki ne yalan söyleyeyim type-c portunu şuan hiç gözüm görmüyor. Eminim benim gibi düşünen çok kişi var.

Başka bir bakış açısıyla olayı ayrıca yorumlamak gerekirse ; GM 5 plus ta ya da diğer markalarda şuan usb type-c kullanılması ürünlerine biraz farklılık katıp tercih edimesini sağlamaktır hocam. Sonuçta şuan piyasada bulunan Samsung dışında hiçbir markada Edge ekran yok yada Dual pixel kamera ya da Vulkan teknolojisini destekleyen GPU ya da IP 68 sertifikası vs. vs. vs. Şimdi bu özellikler olan bir S7 ve S7 Edge varken neden usb type-c nin peşine düşeyimki??? Sizce mantıksız mı???

• Yarbay
    2910 Mesaj
    Samsung dunya genelinde nasil bilmiyorum fakat turkiyede gerek teknik destek gerek yazilimsal destek konusunda vasatinda altinda bir marka . Bu telefonun su gecirmez özeliğinin stabil olduğuna yazilim guncellemeleri konusunda gelisim gostereceklerine inanmiyorum . Onun disinda on numara cihaz

Orijinalden alıntı: Deadp00L

Selected countries dediler tanıtımda ben sanmıyorum Türkiye'de çıkacağını.

Samsung Pay gelecek ülkeler arasında bile yokuz.

Hocam Samsung her sene Amiral gemi telefonlarının yanında mutlaka önsipariş hediyesi veriyor. Bence VR ihtimali yüksek. Ama vermezlerse ne de olsa başka hediye verirler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 22 Şubat 2016; 18:33:33 >
    |
    |

ufs 2.0 var yani

• Yarbay
    11552 Mesaj
    Kamera vadedilen gibi olacaksa harika duruyor. Tasarım vs. aynı zaten.

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

quote:

quote:

quote:

Hocam hakkımdaki güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Her zaman belirttiğim gibi tek isteğim faydalı olabilmek. Yapabiliyorsam ne mutlu bana...

S7 Edge alsanızda almasanızda sizin gibi değerli arkadaşları her zaman bu konuda görmek isterim. Bende şuan 11 Mart'ı iple çekiyorum hocam :) Büyük ihtimalle Önsipariş kampanyası Türkiye'de de geçerli olacaktır...

Fazlasıyla faydalı oluyorsunuz hocam hiç şüpheniz olmasın bundan :)

Şurada 3 haftadan az bir zaman var. Bekleyip görelim bakalım gelecek günler ne getirecek.

Birkaç güne ön siparişin başlayacağını düşünüyorum. Fiyatları da o vesileyle görebilmiş oluruz.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.