Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47874788478947904791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, sd kartı dahili olarak biçimlendirmek istiyorum ancak internette adb ile yapılan yöntem işe yaramadı maalesef, çözümü yok mu bunun?

• facepunchS F kullanıcısına yanıt
    custom rom dşında çözüm yok ayrıca cihazı yavaşlatıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gurkanyal kullanıcısına yanıt

önceki htc telefonumda uygulamanın asıl verileri telefonun hafızasına ancak geri kalan cachei falan sdye atıyordu otomatik. buna benzer bir olay da işimi görür komple birleştirmeme gerek yok

arkadaşlar bu arada bir sorum daha olacaktı, telefonu rootlamak ne kadar güvenilir? bankacılık uygulamaları vs. açısından. tek amacım rootlayıp root essentials ile samsungun kilitlediği sd cardı dahili şekilde biçimlendirmek. başka hiç bir ayara dokunmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facepunchS -- 30 Mayıs 2021; 17:36:53 >
  • facepunchS F kullanıcısına yanıt
    Stock romda rootlayinca shealth, samsung gear, secure folder, samsung pass calismaz

• Bugün başıma bir olay geldi ve S7 me tekrar bağlandım. Şarj olurken şarj soketine su damlamış ve ben fark etmedim. Bilmiyorum daha önce başınıza geldi mi ama telefon beni uyardı. Şarj soketinde fazla nem tespit edildiğini ve telefonu şarjdan çıkarmamı, nem bitince tekrar şarj etmemi sesli olarak ikaz etti. Hayret ettim. Bunu da sizlerle paylaşmak istedim. Stok ROM a devam bence. Çünkü bunlar önemli şeyler....

• Sizce S7 den hangi telefona geçilir, pil öldü sağlık %60 civarı, custom rom yüklü ama içinde bir sürü verilerim var maalesef wipe atamam. Google play deki uygulamaların çoğunu yükleyemiyorum. Loopa girip sürekli indirme devam ediyor.

Sizce redmi note 10 pro, samsung a52, poco x3 pro falan, sizce bunlara geçilir mi? Ne diyorsunuz?

Yoksa pili değiştir, saatlerce uğraş black Diamond romu sil başka yükle mi diyorsunuz. Ama işte uğraşmak istemiyorum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Sizce S7 den hangi telefona geçilir, pil öldü sağlık %60 civarı, custom rom yüklü ama içinde bir sürü verilerim var maalesef wipe atamam. Google play deki uygulamaların çoğunu yükleyemiyorum. Loopa girip sürekli indirme devam ediyor.

Sizce redmi note 10 pro, samsung a52, poco x3 pro falan, sizce bunlara geçilir mi? Ne diyorsunuz?

Yoksa pili değiştir, saatlerce uğraş black Diamond romu sil başka yükle mi diyorsunuz. Ama işte uğraşmak istemiyorum :(

Telefonunuz rootlu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öner kullanıcısına yanıt
    Evet hocam rootlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Evet hocam rootlu.

Titanium backup programını kür onunla tüm ayar ve uygulamalarını yedekleyebiliyorsun. Yeniden rom yukledikten sonra tekrar root yap ve programı tekrar kur, tüm yedeklerini geri yükle.

Ekleme: program standart olarak telefon hafızasında titanium backup diye klasör oluşturup onun içine yedekliyor. O klasörü format öncesi 'ya hafıza kartına taşı ya da pc ye. Yoksa yedeklerini de silersin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 2 Haziran 2021; 12:7:58 >
  • Yakin zamanda ekran ve pil degistiren var mi? Ekranin alt tarafi 1parmak kalinliginda simsiyah oldu netflixten dizi izlerken videoyu kapatinca kisa bi sure sonra duzeldi ekran ama eminim tekrarlicak

• Arkadaşlar karmaşık kullanımda 3 saat ekran aldım, 45dksi Google haritalar falan kullanıldı. Pil performansı nasıl sizce değişme vakti geldi mi yoksa normal mi?
    Stok rom kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facepunchS -- 3 Haziran 2021; 21:41:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: facepunchS

Arkadaşlar karmaşık kullanımda 3 saat ekran aldım, 45dksi Google haritalar falan kullanıldı. Pil performansı nasıl sizce değişme vakti geldi mi yoksa normal mi?
    Stok rom kullanıyorum.

Eğer telefonu kullanmaya devam edecekseniz bataryayı değişmekte fayda var ama yok 5-6 ay içinde telefonu yenilerim derseniz gerek yok tabi.

• celebic kullanıcısına yanıt

yok yahu daha yeni aldım bu telefonu. 5s vardı bende, bozulunca arkadaş temiz s7 edge satıyordu onu alayım dedim. normalde pil performansı nasıl ki cihazın?

• Istanbul gsm iletisim 750tl ekran 180batarya 100 de arka kapak icin fiyat verdi. 1030tlye telefon sifirlaniyor gibi birsey. Ne dersiniz?

• bha41 kullanıcısına yanıt
    Satmak istesen telefonu sifirladim dedigin haliyle 1030 veren olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: facepunchS

yok yahu daha yeni aldım bu telefonu. 5s vardı bende, bozulunca arkadaş temiz s7 edge satıyordu onu alayım dedim. normalde pil performansı nasıl ki cihazın?

Google Play'de Accubattery uygulaması var.  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery

Telefonunuza indirin ve bir iki doldur boşalttan sonra pil sağlık yüzdesine bakın. Eğer %70'lerdeyse bataryayı değiştirmekte fayda var. Eğer %80 üzeriyse aynı batarya ile devam edin ama dediklerinize göre sizin batarya sağlığı % 70 civarlarında olması lazım.

Yeni batarya ile 5-6 saat arası kullanım şeklinize göre ekran süresi alırsınız.

• ekran kararmasinin kesin cozumu ekran degisimi mi yani düzelme sansi olmazmi belki film degisimi vs ile

Satmak icin sifirlamaktan bahsetmiyorum zaten kendim kullanmak icin.

• bha41 kullanıcısına yanıt
    Tamam ama degmez yani eski telefon type c yok vs vs ekran 16:9 küçük birde ekran fiyatindan s7 edge değilde s7 oldugunu tahmin ediyorum

Dogrudur duz s7. 1030tl ye memnun oldugum telefonu kullanmak mi yoksa en a 3500tl verip en az bu ozelliklere sahip telefon almak mi ?

• 
Sayfa: önceki 47874788478947904791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.