Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
95.578
Cevap
475
Favori
3.264.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 4542
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3677
  • Ortalama Mesaj Aralığı 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2151
  • Favoriye Eklediklerim 483
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dr20mouse (3677 mesaj) Drahmizm (1887 mesaj) ..scream.. (1668 mesaj) celebic (1589 mesaj) drainBamaged (1116 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22825 mesaj) Mobil (50511 mesaj) Tablet (4494 mesaj) Mini (3238 mesaj) Uygulama (2204 mesaj)
  • @
125 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
Giriş
    180 Mesaj

Estagfirullah hocam google playde multitouch tester diye uygulama var ekrana 10 parmaginizi da dokunun hepsini algilamasi gerek. Yan sanayi 5 parmak oluyor klavyede yazir yazarken birbirine karisiyor harfler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    canerwebster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    37 Mesaj

Çok teşekkür ederim

Şimdi bu telefoncudan telefonu almaya gittiğimde

Eski ekranımi istediğimde vermezse kesin ekranimin üstüne yatmıştır

Home tuşunu değiştirecekti inşallah orjinal takar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    180 Mesaj

Mavi isik opakligi degismiyor sahte ekranlarda. Birde ayarlarda ekran modu degisiyor amoled sinema amoled fotograf gibi sahtelerde orada herhangi bir degisiklik olmuyor modlar arasinda ama olmaso gerekiyor.

|
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj

Allah razı olsun sizden

Telefon elime geçtiği anda deneyeceğim

|
    |
    gurkanyal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    180 Mesaj

Sagolasin hocam cinden almistim ben s7 edge icin yasadim benim canim yandi maksat artik kimsenin yanmasin insallah sorun yasamazsiniz. Klavye ile hizlica yazi yazin her turlu belli ediyoe sahte ekran

|
    |
  • Binbaşı
    1066 Mesaj

Mürekkep dağılması diye bir şey söz konusu değil bizde s serisi denince kasa ekran pil 3u beraber değişir ekran dediğim de panel + dokunmayın şeklindedir telefoncular gibi ekran ayrılmaz. Paranı geri almanı öneririm. Yaptığı işlem 1 ay sonra çöp olaxak

|
    |
  • Binbaşı
    1066 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

S20 fe alarak s7 edge maceramın sonuna geldim. İndirim kuponu ve kulaklık hediyesi olunca uygun olduğunu düşünüp aldım. Burada sorduğum sorulara üşenmeden cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. S7 gerçekten mükemmel ötesi idi. Hala daha da öyle sadece güncel telefona geçmek istedim

Hayırlı olsun cihazlar çıktığında tekrardan fırsat yakalarsam ben de almayı düşünüyorum. Hakkı Alkan kuponu çok iyiydi. Ayrıca buds da çok çok iyi bir alet.

• Teğmen
    180 Mesaj

Hayir hocam dagilabiliyor duz s7 s6 da cok goruluyor ayni boyle oluyor

|
    |
    claswan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    421 Mesaj
    Arkadaşlar telefonumun anakarrı bozulmuştu yenisini taktırdım yazılım bilgileri kısmında android güvenlik güncellemesi 1 Mayıs 2017 yazıyor. Arayüz biraz eski geliyor ama sanki yeni telefon almış gibi oldum 4 saati zor gördüğüm telefonda aynı bataryayla 6 saatleri görmeye başladım. Ama poweramp da ses kalitesinde biraz düşüş var bunu arttırabilir miyim? Bir de bu güncellemenin içeriği ne yapayım mı? Yapma diyorsanız nereden kapatırım bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: claswan

Hayırlı olsun cihazlar çıktığında tekrardan fırsat yakalarsam ben de almayı düşünüyorum. Hakkı Alkan kuponu çok iyiydi. Ayrıca buds da çok çok iyi bir alet.

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam. Gerçekten güzel telefon olmuş. Keşke fiziksel parmak izi okuyucu olsa onun dışında her şey mükemmel

• Teğmen
    180 Mesaj

Hocam yapma guncellemeyi bulamazsin bir daha bu halde. Ayrica guncellemeleri package disable ile engelleyebiliyorsun.

|
    |
    MustafaPoo99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    180 Mesaj

1 mayis surumu sanirim marshmallow'a da dusurulebiliyor.

|
    |
    MustafaPoo99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1066 Mesaj
    quote:

Teşekkürler hocam. Gerçekten güzel telefon olmuş. Keşke fiziksel parmak izi okuyucu olsa onun dışında her şey mükemmel

Alıntıları Göster

ekrandan parmak izi okuyucuyu hiç sevmedim sırf sektörde yarış içinde olduklarından yapıyorlar. iris tarayıcı varsa onu kullanın derim hatta google smart lock kamera ile kilit açma bile yeter.

|
    |
  • Binbaşı
    1066 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gurkanyal

Hayir hocam dagilabiliyor duz s7 s6 da cok goruluyor ayni boyle oluyor

ben olayı yanlış anlamışım onu okurken hangi kafayla okuduğumu bile hatırlamıyorum kusura bakmayın. Dokunmatikten lcd ayrılırken mürekkep dağılabilir arkadaş haklı. Yetkili serviste böyle bir işlem yok ondan o şekilde dağılmaz dedim sanırım. Bizde komple ekran kasa çıkıyor.

|
    |

• Onbaşı
    37 Mesaj

Telefon elime geçti dediklerinizi yaptım hepsi sorunsuz çalışıyor zaten önceki taktığı ekranla şimdikinin arasında dağlar kadar fark var. Canlılgından belli orjinal olduğu pazartesi home tuşu değişecek normalde ekranla aynı gün değişecekti fakat tedarikçilerinde yokmuş. Home tuşunda çakma olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

|
    |
    gurkanyal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    180 Mesaj

Hayri olsun hocam home tusuna isik tutun parlamasi lazim sahteler duz renk oluyor orijinaller parlıyor ama orijinal değilse bile ellemeyin derim orijinal ile sahte arasinda fark yok performans olarak. Ekran sokerken takarken sorun oluyor dursun bence.

|
    |
  • Binbaşı
    1647 Mesaj
    4.5 yil olacak neredeyse ara ara kilitlenip kapaniyor artik. Omru doluyor bu telefonunda. Keske upgrade etme vs olsaydi. Ram, islemci vs

|
    |
  • Yarbay
    3200 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster

Hocam merhaba bendede tertemiz S7 Edge var.Kaça aldılar sizin cihazınızı ve üstüne ne kadar verdiniz ? Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

Hocam merhaba bendede tertemiz S7 Edge var.Kaça aldılar sizin cihazınızı ve üstüne ne kadar verdiniz ? Hayırlı olsun.

Alıntıları Göster

Hocam ben telefonu göndermedim ya. Kardeşime verdim

|
    |
  • Yarbay
    6788 Mesaj
    güncelleme size geldi mi...

Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.