Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47154716471747184719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam valla bende öyle sizin gibi düşündüm ilk başta. Kursam mı kurmasam mı diye sonra kurdum. Dün Oreoya geçtim ve yenilik hissi güzel ama orjinale döndüğünde kaybettiklerin canını sıkıyor. Bence çok geçmeden yeni bir telefon alacaksanız ve merak ediyorsanız denemeniz daha doğru. Bundan sonra uzun zaman kullanacağım derseniz bence geçmeyin gerek yok.. Ben kullanıyorum ama o orjinallik hissini alamıyorum. Orjinal takıntınız varsa denemeyin. Stok Oreoya dönüyorum çalışmayan şeyler yüzünden yeni bir arayışa giriyorum. Custom romların hatalarıda var yok değil. Ben o zaman geçmemiş olsaydım kesinlikle bozmazdım orjinalliği.

Hatta arkadaşımda oynanmamış s7 vardı. değişelim dedim kabul etmedi. Üstelik artık kullanmayıp yeni cihaz alacaktı. S7 evde duracak kim kullanırsa. Garantisi falan da bitmişti. O derece pişman oldum ama iş işten geçti. Orjinal herzaman iyidir. Ben birazda samsung un adaletsizliğine kızdım gaza geldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FB9D01650 -- 9 Mayıs 2020; 8:51:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• s7 edge de blacdıamond N8 V8 pie room kullkanıyorum..gayet mennunum
    yapı kredi temeassız sorunsuz calısıyor..
  • Stok romdayım hızlı şarj kapalı şarj süresi 2 saat olmasi gereken yerde bazen 10 bazen 20 dk daha yüksek yazıyordu. Çıkarıp takınca düzeliyordu veya başka şarj aletinde direkt düzgün şarj oluyordu. Şimdi ise çıkarıp takınca düzeliyor ama sonra hemen tekrar hızı yavaşlıyor. Kafasına göre 15-20 dk daha yavaş şarj oluyor. Başka şarj aletiyle denemedim yakın zamanda. Aynı sorunu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: exper2006

evet, eskisi elimde. Servisteki vatandaş açık açık değişimden çok fazla birşey beklemeyin, anakart eskidiği ve yazılımlar güncelleştiği için ilk zamanki performansı beklemeyin ortalama 1 gün gider dedi.
    Kendi cihaz bakım uygulaması da 4 saat 47 dakikalık bir süre gösteriyor.

Diğer değiştirenler farklı mı diye bende öğrenmek istemiştim. Diğer arkadaşlar durum nedir acaba?
    saygılar
    Her yeni güncelleme pil performansını düşürüyor malesef..Bilerek yapıyorlar...Yenisini alın diye..
  • S7 hızı yeni çıkan tellerden daha iyi nedeni nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

S7 edge'imde pembe çizginin büyümesiyle tamir ettirmek yerine xiaomi mi 9t aldım ancak hala özlüyorum bu aleti. Hafif, oldukça şık ve zarif bir telefon, gün geçtikçe daha da özlüyorum

Cihazın ekranını tamir ettirip anneme vermeyi düşünüyorum. Bir sene önce kadar samsung servisine sorduğumda 1.000 tl demişlerdi paket değişimine. Güncel rakam nedir acaba yakın zamanlarda soran var mı servise?

• Engin. kullanıcısına yanıt
    Hocam çıkma temiz ekran arayım derim. 850 liradan aşağı bulamadım sıfır ekranını ben. O da kendin alıp takarsan o para demişlerdi.
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Kıyasladığınız telefona göre değişir iyiliği hocam. Bence işlemci gücü ve ufs hafıza olması hâlâ nispeten hızlı bir telefon olmasının nedenleri. Gerçi bu sene çıkan orta segment telefonlarda da daha iyi işlemci(sd 720g gibi) ve ufs desteği mevcut.

• Piyasadan 850liraya almaktansa samsung'ta 1000 lirayq yaptırmak daha mantıklı olacak yine.

Çıkma olunca da aynı problemlerle karşılaşır mıyız diye korkuyorum açıkçası. Ben 2.5 sene pembe çizgiyle kullandım ama anneme olsun öyle kullan diyemem öyle bir durumda.

Araştıralım bakalım biraz daha, teşekkürler ilginiz için..

Hocam o paraya ikinci el bir s7 edge alın, diğer parçaları da yedeklemiş olursunuz bana kalırsa.

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Hocam havadurumu uygulamanız nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FB9D01650

Hocam havadurumu uygulamanız nedir.
    Kwgt widget kullanıyorum hocam

• Deji batarya kullanan varmi

Bir zamanlar prosunu kullanmıştım ama ben sizin widget gibi yapamadım ekstra bir uygulama daha var herhalde sizde.

• quote:

Bir zamanlar prosunu kullanmıştım ama ben sizin widget gibi yapamadım ekstra bir uygulama daha var herhalde sizde.
    ekstra kwgt weather plug kurulu sanırım fark o
  • Samsung servisini aradım ekran ve pil değişim fiyatına 1.100 TL dediler.

Kurdum hocam fakat bunun hava durumuyla cihazın kendi hava durumu arasında fark var 20 derece gosteriyor kendininki bu 28 derece gösteriyor. Ben ayarlayamadım herhalde

Dostum hangi servis bilgi verirmisin bende yaptırmayı düşünüyorum
  • quote:

Kurdum hocam fakat bunun hava durumuyla cihazın kendi hava durumu arasında fark var 20 derece gosteriyor kendininki bu 28 derece gösteriyor. Ben ayarlayamadım herhalde
    Ayarlarım böyle hocam 1 derece fark var benim

• vimpir1905 V kullanıcısına yanıt
    Ankara Etlik'teki servisle görüştüm.

Fiyatı Samsung'un belirlediğini söylediler. Her yerde aynıdır herhalde..
  • 
Sayfa: önceki 47154716471747184719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.