Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
94.333
Cevap
536
Favori
3.160.229
Tıklama
Giriş
    9 Mesaj
    Arkadaşlar telefonda pil yok sarja takıyorum animasyonu geliyor gidiyor gelmemesi gerekiyor. Deneyen var mı pilsiz ekran bile gelmemesi gerek.
    |
    |
    s7 edge blac diamond N8pie V5,1 YUKLEDIM.
    fakat her sey guzel ... knox sayacım 0*0 ROT kapalı
    mobıl bank gırınce mobıl odeme yapamıyorum uyarı cıkıyor...bu surumde nasıl ayarlarım kullanan varmı yardımcı olacak varsa mennun olurum.saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 23 Mart 2020; 20:47:25 >

• Yarbay
    2133 Mesaj

Magisk ile rootladıktan sonra Magisk hide ile o uygulamadan gizlenirse bu sorun çözülebilir.

Dipnotlar: Hiç rootsuz kullanmadım. Gerçekten işe yarar mı bilemiyorum. Bende root olmasına rağmen magisk hide ile uyarı bile almıyorum banka uygulamalarından, sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mura2163 -- 23 Mart 2020; 22:55:7 >
    |
    |
    frantic2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mura2163

Magisk ile rootladıktan sonra Magisk hide ile o uygulamadan gizlenirse bu sorun çözülebilir.

Dipnotlar: Hiç rootsuz kullanmadım. Gerçekten işe yarar mı bilemiyorum. Bende root olmasına rağmen magisk hide ile uyarı bile almıyorum banka uygulamalarından, sorunsuz çalışıyor.
    tskler bılgı ıcın

dun gece play storden offıcal twrf app yukledım ordan bır kac ayarlarla oynadım

banka uygulaması hatayı vermeden aktıf ettı....tabı oldu olmadı deneme ıcın markete gıdıp denemem lazım.

olmadı sızın dedıgınızı denıcem.
    Merhabalar. S7 edge telefonumun ekran camı çatladı. Ekran ve dokunmatik sağlam. Ancak cam çatlak. Sadece cam değişiyor mu ve değişiyorsa en uygun maliyetle nasıl ve nerede yaptırabilirim. Tavsiyesi olan varsa verirse iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Baykun

Merhabalar. S7 edge telefonumun ekran camı çatladı. Ekran ve dokunmatik sağlam. Ancak cam çatlak. Sadece cam değişiyor mu ve değişiyorsa en uygun maliyetle nasıl ve nerede yaptırabilirim. Tavsiyesi olan varsa verirse iyi olur.
    slm

ben 3 yılda 2 defa kırdım s7 edge cam ist da yaptırdım..sorunsuz kullanıyorum..dokunmatık saglam ise camı degıstırıyorlar..

dustumu garantı falan kalmıyor..

|
    |

Orijinalden alıntı: frantic2

tskler bılgı ıcın

dun gece play storden offıcal twrf app yukledım ordan bır kac ayarlarla oynadım

banka uygulaması hatayı vermeden aktıf ettı....tabı oldu olmadı deneme ıcın markete gıdıp denemem lazım.

olmadı sızın dedıgınızı denıcem.

Alıntıları Göster
    BUGUN markete gıdıp denedım nfc ile alısverıs calısyor sorun yok.
    |
    |

• Yüzbaşı
    733 Mesaj
    BlackDiamond n8 v8.0 kullanan var mı? Varsa hoparlör ses çıkışı sizce nasıl. 7 ye alışmıştım bir garip geliyor. Yoksa evde kaldığım için mi öyle geliyor. Kulağı iyi olan arkadaşlar bir cevap verebilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1516 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DrTechno

BlackDiamond n8 v8.0 kullanan var mı? Varsa hoparlör ses çıkışı sizce nasıl. 7 ye alışmıştım bir garip geliyor. Yoksa evde kaldığım için mi öyle geliyor. Kulağı iyi olan arkadaşlar bir cevap verebilir mi?
    su an telefonumda s7 edge BlackDiamond N8.PİE.V5 kurulu
    ses de sıkıntı yok..

V7 bu sürümlerin en iyi olanı bence bakalım v8 i bir hafta kadar kullanayım bir artısı yoksa kernel değiştirip bir haftada öyle kullanacağım

|
    |
    frantic2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    835 Mesaj
    Merhaba, telefonuma dışarıdan m4a uzantılı ses kaydı aldım, bu kaydı samsunun ses kaydedici içerisinde oynatmak istiyorum.
    Birkaç kere bunu başardım ancak tesadüfen oldu ya da yapmayı unuttum, bunu nasıl başarabilirim, yardımcı olursaniz çok büyük yardım etmiş olursunuz.

Kısaca resimde göreceğiniz şekilde ses kaydını oynatmak istiyorum.

|
    |

• Yüzbaşı
    835 Mesaj

Merhaba, hangi sürümdesiniz ve pil performansı nasıl?

|
    |
    Cerkes555 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    835 Mesaj

Pil kalibrasyonu bozulmuştur, pili sonuna kadar bitirip şarja takarsanız düzelebilir.

|
    |

Teşekkürler bir de sormak istediğim ben a7 2016 kullanıyorum cihaz hiç bir darbe almadı, yere düşmedi ama ekran parlaklığını 0 a alınca ekran birden titremeye başlıyor. sakarya'da yaşıyorum maalesef buradaki telefoncular tabiri caizse merdiven altı youtube'da 2 saat video izleyip biz tamirciyiz diyen tipler güvenip de cihazada baktıramıyorum öğrenmek istediğim acaba yazılımsal mıdır?

|
    |
    hukuk1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1779 Mesaj

Öncelikle telefonun şarjını 0 a kadar bitirip doldurun, düzelme ihtimali var.
    Düzelmezse kalibrasyon kodu ile pili kalibre edin muhtemelen düzelecektir
    He yine düzelmezse muhtemelen pil kendini salmıştır, yani pilin değişmesi gerekiyor.
    Akü battery uygulaması ile pilin sağlığına bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 26 Mart 2020; 22:32:49 >
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj

önerinizi deniyeceğim çok teşekkürler.

|
    |
    receep 32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1779 Mesaj

Ne demek ricaederim hocam,
    Ayriyeten kalibrasyon işleminde nasıl yapılacağını anlatayım, öncelikle cihazın şarjını cihaz açık iken %100 doldurun ve tamamen şarj olduğu yazısını görünce şarjdan çıkarsın, sonra hemen numara tuşlama bölümüne yıldız kare 0228 kare kodunu tuşlayın, gelen menüde en alttaki quick start bölümüne basın ve okeye basın, okeye bastıktan sonra ekran kapanacak endişe etmeyin birkaç saniye sonra cihaz kilit ekranına geri dönecek yani sadece tuşlar kilitlenmişti bir şey olacak bu da kalibrasyon işleminin bittiğini gösteriyor.
    sonra ilk şarj biraz dengesiz bitebilir cihaz %5 seviyesine kadar kullanın ama cihazın kapanmasına izin vermeyin ve cihazın şarjı %5 seviyesinde iken şarja takın ve yüz yüze kadar doldurun işlem tamamdır
    Eğer pil ölmediyse muhtemelen sorun düzelecektir
    Yazım yanlışları için kusura bakmayın görme engelliyim, kendim yazmaya kalksam uzun sürer Google klavye veya sesli olarak yazdırıyorum eh bazen yanlış anlıyor silip tekrar yazmaya üşendim 😃

|
    |

• Er
    12 Mesaj

estafurullah düşünceleri güzel kardeşim, hiç birimizin engeli yok aslında lütfen böyle düşünme ince ayrıntısına yazdığın için tekrar çok teşekkür ediyorum.

|
    |
    receep 32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.