Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47114712471347144715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Android 10 için google'un verdiği isimlendirme

Alıntıları Göster
    tamam tskler...hepsı olmus nfc ıyı olmamıs kaldrılması..
    hosuma gıttıdı olmadfı yıne blackdıaomon N8 V.8 donerım..
  • camera da cekınce paylas dıyorum kaydetmıyor ve paylasmıyor
    nfc aktıf olmaması yuzunden tekrar bılakdıaomond N8 V8 dönüş yaptım.
  • Bu rom u kurup Türk Telekom mobil hattını kullanan varsa Wi-Fi arama seçeneği çıkıyor mu ? Bir de mobil operatör online işlemlerinde telefonu S7 olarak mı görüyor yoksa s9+ olarak mı görüyor ?
  • Drahmizm kullanıcısına yanıt
    Bununla ilgili yukarıda mesajim var. Online işlemler cihazları imei numarasından tanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

Bununla ilgili yukarıda mesajim var. Online işlemler cihazları imei numarasından tanır.
    O kadar okudum, görmemişim kusura bakmayın. Cihaz modelini IMEI den tanıdığına emin misiniz ? Eski bir telefonum var, modelini farklı tanıtabiliyorum.
  • Arkadaşlar,
    Öncelikle Hayırlı Geceler.

Epey bir süredir custom rom kullanıyorum. En son gelen oreo sürümünü samfirm programı ile indirip kurulum yaptıktan sonra Bd N8 v8 sürümünü sıfırdan kurulum yaptım.

Kurulum yaparken anlayabildiğim bazı adımlar vardı. Fakat anlayamadığım veya ne gerek var dediğim bazı seçeneklerde vardı. Seçersem ne olur secmezsem ne olur diye karamsar kaldığım bir kaç özellik var ve doğrumu yaptım bilmiyorum. Bu aromalarda anlatılmak istenenin bazılarına anlam veremiyorum.

Örneğin, wifi security seçeneği, seçmesem bile bu özellik geliyor. Lte Only Network Mode seçeneği, bu ne demek bunu neden seçeyim yada neden seçmeyeyim? Other Csc Tweaks neden seçmeliyim yada neden seçmemeliyim? Extra Toggle nedir? Bunların cevabını bulabileceğim videolu veya görselli bir anlatım varmı?

Android 10 kurulumu da BD N8 kurulumları ile aynı. android 10 kurulumunu baştan sona aromadaki her yazıyı değerlendirip, video veya görsel olarak anlatabilecek birileri varmı?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FB9D01650 -- 21 Nisan 2020; 23:48:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Rica ederim farklı destekleyen bir cihazda aktif edin vowifi'yi. Daha sonra floyd rom da direk aktif olacaktır. Rom kurulumunda da TUR olarak seçin csc'yi. Imei'den tanıdığını düşünüyorum ama deneyin yine de. Çünkü farkli romlar kullandım nfe, n8 yine s7e olarak tanıyor operatör.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

Rica ederim farklı destekleyen bir cihazda aktif edin vowifi'yi. Daha sonra floyd rom da direk aktif olacaktır. Rom kurulumunda da TUR olarak seçin csc'yi. Imei'den tanıdığını düşünüyorum ama deneyin yine de. Çünkü farkli romlar kullandım nfe, n8 yine s7e olarak tanıyor operatör.
    Bu ROMu bir süre kullanırsanız tekrar operatördeki telefon modelini kontrol edebilir misiniz ?
    Daha önce hiç ROM yüklemedim bu yüzden bu sürümü yüklemek istiyorum ancak biraz daha iyileşirse geçiş yapacağım. Yeni model telefonum yok, telefon olsaydı yani operatörde aktif edebilseydim ilk önce orijinal ROM dan çalıştırmayı deneyecektim. Activity Launcher üzerinden VoWiFi aktif ediliyor mu bakacaktım. Normalde TT hattı takıldığında bildiğiniz gibi WiFi arama menüsü çıkmıyor ancak Activity Launcher ile wifi araması açılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 21 Nisan 2020; 23:6:47 >

Bir şekilde uygun bir telefon bulmanız lazım aktif edebilmek için dediğim gibi operatörün imei'den cihazı tanıdığı fikrindeyim. Siz yine sorun bana ama unuturum muhakkak. Bir müddet sonra bakalım hangi cihaz olarak görüyormuş. Orijinal rom da çalıştırmak mümkün değil menünün gelmesi vs. yeterli değil denedim her yolu. Samsung çok teferruatllı hazırlıyor yazılımlarını. Ya da şöyle port olaylarına çok iyi şekilde hakim olmanız gerek ancak o şekilde android 10'dan pie veya oreo'ya odm/omc dönüşümü yapılabilir.

• arkadaşlar U4 stok romdayım deneyen arkadaşlar en iyi şarj süresini hangi oreo sürümden aldınız mesela ben u3 de daha kötü bir pil performansı alırken U4 güncelledim daha iyiydi U4 stoktan daha verimli bir stok rom varsa tavsiyeniz hangisi olur
  • Limonlu Kahve kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir telefonu sıfırlamamıştım. Son güncellemeden bir kaç gün sonra sıfırladım, yeni telefon almış gibi oldum.

Merhaba şuan hangi sürümdesiniz, orjinal olan son güncellemede mi? Ve ekran süreniz kaç saat? Gelmiş geçmiş en iyi telefon s7 dir benim için ve asla değiştirmek istemiyorum ama artik ekran sürem 4 saat civarinda eskiden 7 saati buluyordu.

• Arkadaşlar,

Öncelikle Hayırlı Geceler.

Epey bir süredir custom rom kullanıyorum. En son gelen oreo sürümünü samfirm programı ile indirip kurulum yaptıktan sonra Bd N8 v8 sürümünü sıfırdan kurulum yaptım.

Kurulum yaparken anlayabildiğim bazı adımlar vardı. Fakat anlayamadığım veya ne gerek var dediğim bazı seçeneklerde vardı. Seçersem ne olur secmezsem ne olur diye karamsar kaldığım bir kaç özellik var ve doğrumu yaptım bilmiyorum. Bu aromalarda anlatılmak istenenin bazılarına anlam veremiyorum.

Örneğin, wifi security seçeneği, seçmesem bile bu özellik geliyor. Lte Only Network Mode seçeneği, bu ne demek bunu neden seçeyim yada neden seçmeyeyim? Other Csc Tweaks neden seçmeliyim yada neden seçmemeliyim? Extra Toggle nedir? Bunların cevabını bulabileceğim videolu veya görselli bir anlatım varmı?

Android 10 kurulumu da BD N8 kurulumları ile aynı. android 10 kurulumunu baştan sona aromadaki her yazıyı değerlendirip, video veya görsel olarak anlatabilecek birileri varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hukuk1453

Merhaba şuan hangi sürümdesiniz, orjinal olan son güncellemede mi? Ve ekran süreniz kaç saat? Gelmiş geçmiş en iyi telefon s7 dir benim için ve asla değiştirmek istemiyorum ama artik ekran sürem 4 saat civarinda eskiden 7 saati buluyordu.
    Evet, son güncelleme FXXS8ETCA. Ekran süresini söylemek doğru olmaz çünkü bu şebeke kalitesine ve kullanıma göre çok değişen bir durum, paylaşılmasına da anlam veremem. Gün içerisinde sürekli telefon görüşmesi yaptığım için ekran süresi işlemiyor ve pil azalıyor.
  • Arkadaşlar bir süredir edge lighting ekran kapalıyken çalışmıyor. Stok romdayım. Aydınlatmayı kapatıp açtım. Her zaman açık konumunda. Telefonu da kapatıp açtım ama hala aynı durumda :/

• Arkadaşlar Floyd Rom Q yu yükleyip kullanan var mı?

• Hocam merhaba. Bana mümkünse telegramdan birkaç konu hakkında yardımcı olur musunuz. Önceden iletişime geçmiştik. Sohbet durmuyorsa özelden telegram linkinizi atarsanız sevinirim.

• Ben kullanıyorum hocam

• Dostlar, batarya lazım. Deji batarya aldım hiç memnun kalmadım ve şimdi N11 de bir kaç satış ilanına bakıyorum ancak orjinal mi değil mi diye tam emin olamadım. Önereceğiniz batarya var mı?

• Floyd Rom da galeride istedigim infinity duvar kağıdını degistiremiyorum system ui hata verdi uyarısı alıyorum yükleyen arkadaşlarda da durum öylemi. Bir kaç ufak sıkıntısı var onun dışında çok güzel bir rom olmuş gündelik kullanilabilir..

• 
Sayfa: önceki 47114712471347144715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.