Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın karar günü büyük ihtimal edge alacağım, az önce fiyatlara bakarken bimeksin gold renkte indirim yaptığını gördüm
    galiba fazla tutulmadı, buradaki marketlerin stok bilgisinde hep gold var, adana'dan alırım büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Yarın karar günü büyük ihtimal edge alacağım, az önce fiyatlara bakarken bimeksin gold renkte indirim yaptığını gördüm
    galiba fazla tutulmadı, buradaki marketlerin stok bilgisinde hep gold var, adana'dan alırım büyük ihtimal.

Hocam ben herhangi bir indirim göremedim ama...

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 21 Mart 2016; 10:42:44 >
  • Hızlı şarjın telefona bir zararı varmı yok ise niye iki seçenek koymuşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında Turkcellden erken siparis ile alanlar cihazı 2690 tlye almıs oldu hoparlor hediyesinden dolayı.
    hoparlor bose ve cok kaliteli. Aynı sekilde VR ile alanlarda 3090 tlye almıs oldu cihazı 200tl indirimle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Yarın karar günü büyük ihtimal edge alacağım, az önce fiyatlara bakarken bimeksin gold renkte indirim yaptığını gördüm

ana sayfada görünüyor s7 ve edge gold webe özel fiyat veriyor ama mağazalardan da alınabilir defalarca aldım
    Bu mesaja eklenen görseller:

Edit: kaldırdılar şu an normal fiyata geçtiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 21 Mart 2016; 10:53:17 >
  • Makabarux kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarjın bir zararı yok ama telefonu hızlı şarj edebilmek için %20'nin altında olması lazım, eğer pil seviyesi daha yüksekse normal şarj ediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

ana sayfada görünüyor s7 ve edge gold webe özel fiyat veriyor ama mağazalardan da alınabilir defalarca aldım

Edit: kaldırdılar şu an normal fiyata geçtiler

İyi de hocam fiyat dusmemis ki sadece S7 icin Web'e özel olarak bir kampanya yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 21 Mart 2016; 11:00:15 >
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    İkisindede 107 lira indirim vardı düzelttiler neden yalan söyleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

aslında Turkcellden erken siparis ile alanlar cihazı 2690 tlye almıs oldu hoparlor hediyesinden dolayı.
    hoparlor bose ve cok kaliteli. Aynı sekilde VR ile alanlarda 3090 tlye almıs oldu cihazı 200tl indirimle

Bose SoundLink Colour Kablosuz Hoparlör bu cihaz iyi pahalıymış en ucuz 600 tl. Bende diyorum bu turkcell tarifeye ek cihaz fiyatları neden pahalı. Tarifeye ek En uygn 190 tl (500dk 500sms 500mb) vodafone Tarifeye ek 165 tl (750dk 2gb 5000sms) (online satışa VR hediyeli cep merkezlerde aylık +5 tl)
  • quote:

İkisindede 107 lira indirim vardı düzelttiler neden yalan söyleyeyim

Tamam hocam doğrudur..

Yalnız söyleminiz yanlış. Tutmadı, fiyat düştü değil, kampanya yapılmış fiyat indirime girmiş demelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 21 Mart 2016; 11:03:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

biri z5 diğeri s7 edge ile farklı zamanlarda hemen hemen aynı koşullarda çekildi...hangisi iyi sizce( bu arada fotoğraftaki benim:))
    http://i.hizliresim.com/g89DXb.jpg
    http://i.hizliresim.com/A7yv3r.jpg
    1.z5 2.s7 edge

Araya gitmesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Amacım tartışma yaratmak ya da polemiğe girmek değil tutmadı'dan kastım sadece GOLD renk içindir.
    Umarım anlaşılabilmişimdir, mağaza stoklarına baktığımda gold her yerde ama siyah az silver daha da az.
  • Arkadaşlar sormak istediğim birşey var. Ekran kapalıyken edge ekranında müzik player ı görüntüleyebiliyormuyuz. Yani ileri geri durdurma vs işlemleri yapmak için
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    İade edin hocam,
  • Arkadaşlar merhaba,

Gelen sorular üzerine buradan da paylaşayım istedim; Galaxy S7 edge detaylı inceleme videomuz yayında.

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-S7-Edge-detayli-inceleme-videosu.htm

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba,

Daha önceki telefonum z1c'da gmail hesabıma gelen her yeni mailde yukarıda ki bildirim çubuğunda yeni ileti görünüyordu ve sesle uyarı alıyordum.
    Şu an bende de Galaxy s7 var. elimden geldiğince bütün senkronizasyon ayarlarını falan açık tutmama rağmen her seferinde gmail gelen kutusuna girip yenileme yapmam gerekiyor. ne bildirim ne sesle uyarı alamıyorum. bu ayarı nasıl yapabilirim? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar bir daha soruyorum çünkü sorun devam ediyor... Ayarlar doğru yapılmış ve müşteri hizmetleri ile görüşülmüş problem çözülmüş şekilde... Telefon 3g bağlanıyor fakat bir süre sonra edge seviyesine düşüyor ve bir daha çıkmıyor ta ki telefonu yeniden başlatana kadar... Var mı böyle bir sorunla karşılaşan ?
  • Merhaba.

Hepsiburada dan Samsung kablosuz şarj aldım. Fiyatı çok uygun ve kullanışlı. 46.50 TL tavsiye ederim.

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-charger-kablosuz-sarj-cihazi-siyah-ep-pg920ibegww-pm-telsarjsms6wires

• quote:

Orijinalden alıntı: prisonbrk

Hızlı şarjın bir zararı yok ama telefonu hızlı şarj edebilmek için %20'nin altında olması lazım, eğer pil seviyesi daha yüksekse normal şarj ediyor.

Bunu bildiğim iyi oldu teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

Arkadaşlar merhaba,

Gelen sorular üzerine buradan da paylaşayım istedim; Galaxy S7 edge detaylı inceleme videomuz yayında.

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-S7-Edge-detayli-inceleme-videosu.htm

Teşekkürler.

Ayrıca konunun ilk sayfasına Galaxy S7 inceleme videosuda eklenmiştir.

Bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 21 Mart 2016; 11:32:23 >
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.