Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46794680468146824683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam on bellek silme olayı bizim telefonlarda var mı? Bulamadım. Tüm ön bellek verilerini silmek istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wipe Cache Partition olması lazım. Yedek alın yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar kardeşimin telefonu s7 biranda bootlop a girdi telefon ve şarjı%3 civarıydı wipe data vs yapamadan şarjı bitti telefonun. şu anda telefon şarj almıyor ve tabiki açılmıyorda. nasıl kurtarabiliriz ve şarj almasını sağlayabiliriz teşekkürler

• Loser. kullanıcısına yanıt
    Cihazı şarja takınca hiç tepki veriyor mu ışık falan yanıyor mu
    Cihazı bir süre şarjda bekletin
    Sonra güç tuşu artı ses arttırma tuşu ve orta tusa aynı anda basılı tutarak açmayı deneyin

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Hocam denedim ama olmadı. sürekli mavi bildirim ledi yanıyo şarja takınca da bişey değişmiyo. kapanmadan önce şarjı 0 gösterip kapanmıştı

Allah Allah son zamanlarda herkesin yaşadığı anakart sorunu gibi duruyor o zaman

yapabileceğimiz bişey var mı hocam çok önemli bi zamanda gitti. kaldı mı şimdi böyle bu

Hocam sizin yapabileceğiniz bir şey yok gibi
    Daha önceden cihazda ısınma veya kendini yeniden başlatma gibi sorunlar oluyor muydu
    Biraz daha bekledikten sonra tekrar şarja takıp tuş kombinasyonlarıyla açmayı deneyin
    Ama büyük ihtimal sorun donanımsal

Ne önerirsin peki hocam ne yapmalıyım

Hocam en iyisi yakınlarında teknik servis varsa götür

hay Allah ya tamda sırası... telefoncu yakın bi götiriym olmazsa servise veririm ama iş servislikse kesin büyük meblağ lar konuşulur

Orası öyle hocam serviste yüksek fiyat çıkma ihtimalleri var
    En azından serviste arızanın nerede olduğunu tespit ederler
    Eğer sorun anakartta ise ve çok yüksek fiyatlar çekerlerse
    uygun fiyata ekranı kırık S7 bulup o cihazın anakartını sizin cihaza taktırmak gerekiyor
    Veya imkanınız varsa yeni telefon almak

• quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

dostlar kardeşimin telefonu s7 biranda bootlop a girdi telefon ve şarjı%3 civarıydı wipe data vs yapamadan şarjı bitti telefonun. şu anda telefon şarj almıyor ve tabiki açılmıyorda. nasıl kurtarabiliriz ve şarj almasını sağlayabiliriz teşekkürler
    Yaklaşık 1 ay önce bana da oldu bu durum. Siyah boot ekranında (yani Samsung Galaxy S7 Powered by Android yazan ekranda) kaldıysa geçmiş olsun. Tuşlar filanda işlemiyorsa pili bitmeden kapanmıyorsa anakart gitmiştir sizinde.

Bunun kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum. Bu yüzden bir daha samsung marka telefon satın almayacağım. Xiaomi Mi 9T Pro aldım memnunum. Geçmiş olsun tekrardan.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    nasıl cihaz Samsung dan sonra sizi memnun etti mi
    Hocam cihazınız hayırlı olsun

• Öğlen civarı 206mb güncelleme geldi.

Arkadaşlar da söylemiş, en iyi yapabileceğin şey ekranı kırık bir telefon satın alıp, onun anakartını kendi telefonuna taktırmak. Benim şu an kullandığım s7 edge cihazımın başına geldi öyle yaptım. 300 liraya mal oldu. Normalde servis 1100 lira fiyat çekti ana kart değişimi için. Tavsiyem bu yönde.

Ama bir çok kişinin başına geldi bu olay. Bilinçli bir şekilde yapılıyor. Bundan sonra büyük ihtimalle ios bir telefon tercih ederim bundan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 30 Aralık 2019; 17:58:21 >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Anakart bu hocam sonuçta ufak devreler zamanla sıcaklıktan bozulabiliyor. S7 Edge normalden fazla ısınan bir telefon zaten. Marka fanboy luğu yapmak değil amacım, 2 3 hafta öncede arkadaşımın xiaomi telefonu anakart yaktı. Bende kasıtlı yapıyorlar demiştim baştan sonra mantıksız geldi cümlem. 3 yıllık telefondu sonuçta. Geçmiş olsun bu arada.

• Ben de guncelledim ama ele tutulur bi fark yok heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

nasıl cihaz Samsung dan sonra sizi memnun etti mi
    Hocam cihazınız hayırlı olsun
    Bayağı iyi hocam sağolun. Snapdragon gibisi yok rom seçemiyorum çeşit çeşit rom var ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: Focke-Wulf

Anakart bu hocam sonuçta ufak devreler zamanla sıcaklıktan bozulabiliyor. S7 Edge normalden fazla ısınan bir telefon zaten. Marka fanboy luğu yapmak değil amacım, 2 3 hafta öncede arkadaşımın xiaomi telefonu anakart yaktı. Bende kasıtlı yapıyorlar demiştim baştan sonra mantıksız geldi cümlem. 3 yıllık telefondu sonuçta. Geçmiş olsun bu arada.
    Hocam benim 2 sene önce anakart serviste yenilenmişti ama. Taktıkları anakart Eylül 2017 uretimliydi hatta.

Rom root hiçbir şey yapmadım ağır bir oyun kesinlikle oynamadım. Bu hâlde gitti.

• 
Sayfa: önceki 46794680468146824683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.