Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz çok yeni Android 6 çok yeni uygulamalarda henüz yeterince güncel değil hatalar bu yüzden sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

Orijinalden alıntı: dimsag

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dimsag

quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

müşteri memnuniyeti diye birşey yok yeni cihazı servise yolluyorlar belli bu cihaz değişecek başka alternatifi varmı ver müşteriye yeni cihaz diğerinide kusurlu üründen iade et çok mu zor insanların heveslerini kırıyorlar.

Hocam yalan dogru bilememde kapali kutu teslim ettigimiz icin servisin gormesi lazim dediler ayrica ellerinde yokmus magazada stok bitti bekliyoruz dediler s7 gercekten harika bir telefon olmus bu olaylar can sıkıyor ayri konu

Hocam pembe ekran da full beyaz bir fotoğrafı açınca direk belli ediyor mu kendini? Pazartesi veya salı günü vatandan cihaz geliyor gidip orada açıp oradaki elemanlarla kontrol edeceğiz. Bu pembe ekran sorununa özellikle bakmam gerek.

Hocam beyaz renkli her seyde belli ediyor ekranin en alt kismindan basliyor bir parmak genisliginde parlaklik dusukse daha iyi belli oluyor bi kere farkedincede gozunuze batiyor zaten ekrandaki sinema yada temel mod ile ilgisi yok herdurumda var o renk ayriligi dikkatli bakin hocam hayirli olsun simdiden

Teşekkürler hocam sizin cihazda en kısa sürede elinize geçer inşallah. Bu sorun ekranın tümünde yok dimi sadece belirli bir bölgede var? Birde hangi ekran modunda daha çok belli oluyor ?

Yok hocam sadece alt kisimdaydi sadece beyaz renkte modlarla ilgisi yok

• m5reis M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim dostum. Samsung sensör gelmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Hocam sizin aldığınız samsung marka hafıza kartı vardı,onun linkini verirmisiniz

http://www.samsung.com/tr/consumer/memory-storage/memory-cards/micro-sd/MB-MD64DA/TR

Hocam aldigim yerde cok pahali olmuş. O nedenle size direkt link vermedim. Urunun linkini verdim. Siz arastirin uygun fiyatli satan yeri bulursaniz ona gore alırsınız.. Ben 174 liraya aldim.

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkür ederim. Kapanma sorunu kartsız devam etmezse alabilirim

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hafıza kartı takılıydı dostum Samsungun tarayıcısından kaynaklı herhalde çünkü 3 seferde tarayıcıdan forumu okurken oldu bu olaylar ben normalde tarayıcıya hızlı erişim olarak sık gezdiğim internet sayfalarını kaydederim. Ama bana sanki bu sorun yazılımsal gibi geldi.

Aldığınız yer .....burada mıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah.

Teşekkür ettim dostum. Samsung sensör gelmiş :)

Güzel hayırlı olsun dostum :) Bende s7 edge almak istiyorum ama durumum bunu kurtaramaz Xperia m5 ile yola devam

• BlackUnkown B kullanıcısına yanıt
    Bende benim gozdemi sorun var diyordum evet ikinci resimde var digerlerinde yok

• Sensorun samsungmu yoksa sonymi oldugunu nerden anliyoruz ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: exzomy

Hafıza kartı takılıydı dostum Samsungun tarayıcısından kaynaklı herhalde çünkü 3 seferde tarayıcıdan forumu okurken oldu bu olaylar ben normalde tarayıcıya hızlı erişim olarak sık gezdiğim internet sayfalarını kaydederim. Ama bana sanki bu sorun yazılımsal gibi geldi.

Hocam normal tarayıcısını devredışı bırakıp chrome veya başka bir tarayıcıyla deneyin birde isterseniz. Sürekli tarayıcıda oluyorsa bu sorun yazılımsaldır. Donanımsal olsa bu kadar fazla kişide bu sorun olmuş olamaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1999

quote:

Orijinalden alıntı: ilker1999

arkadaşlar kolay gelsin. yeni samsung ve android kullanıcı olarak sormak istediğim şuan için iki konu var yadım cı olursanız sevnirim.
    1. iphone gibi sesi pratik ve hızlıca kısacak bir tuş yok, peki nasıl pratik ve hızlıca bir camiye, toplantıya vs. girdiğimde kapatabilirim. bunun en pratik yöntemleri nedir.
    2. yatar pozisyonda avuç içinde telefonu kullanırken durmadan sol atta ki sanal tuşa (arka plandaki progrmaları gösteren tuş) basıp duruyorum ve çok sinir bozucu oluyor. bu tuşları devre dışı bırakma seçeneği varmı acaba. saygılar.

arkadaşlar bu konuda yardımınızı rica ediriyorum.

1. Ekran kapalıyken güç tuşu yada menü tuşu ile ekranı uyandır. Yukarıdan aşağıya doğru bildirim çubuğunu indir. Rahatsız etmeyin tuşuna bas. Bu şekilde telefon hiç bir bildirim göstermiyor.

2. Bu konuda maalesef bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronikzll -- 20 Mart 2016; 23:14:36 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exzomy

Hocam normal tarayıcısını devredışı bırakıp chrome veya başka bir tarayıcıyla deneyin birde isterseniz. Sürekli tarayıcıda oluyorsa bu sorun yazılımsaldır. Donanımsal olsa bu kadar fazla kişide bu sorun olmuş olamaz bence.

Ben kafadan Samsung tarayıcıyı devre dışı bırakıp Chrome ile devam ediyorum. 5 gündür kullanıyorum cihazı hiç bir şekilde donma reset sıkıntısı yaşamadım.

• Arkadaşlar hiç ekranın kendiliğinden yandığı oluyor mu sizde? Bana bir kaç defa oldu, tüm samsung telefonlarımda oluyordu bu aslında ve hiç bir zaman çözemedim. Sanırım bir uygulama kaynaklı :=)

2. Sorum ise ekran koruyucu bant tavsiyesi istiyorum, alan takan hiç sıkıntı yaşamayan memnun kalan varsa beni yönlendirebilir mi?

Toplam 4 tane aldım bi b.ka yaramadı spigen'de dahil !!!
  • Arkadaslar samsung muzik uygulamasi yenilenerek googleplay storeda yerini almis suan beta asamasindaymis! Turkce dil henuz yok!
    Sadece android 6 uzeri calisir diyor..
    Arayuz harika olmuş
    Deneyip fikrinizi paylasabilirmisiniz👍
    Şuna bir göz atın: "Samsung Music"
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.app.music

• Kapanma sorunu yaşamayanlar stok tarayıcıyı kullanmıyorlarmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Byone

Arkadaslar samsung muzik uygulamasi yenilenerek googleplay storeda yerini almis suan beta asamasindaymis! Turkce dil henuz yok!
    Arayuz harika olmuş

Cok bir fark yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Byone

Arkadaslar samsung muzik uygulamasi yenilenerek googleplay storeda yerini almis suan beta asamasindaymis! Turkce dil henuz yok!
    Arayuz harika olmuş

Bunu galaxy App den indirdim güzel olmuş dediğiniz gibi ama s7 edge kavisli ekranda gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exzomy -- 20 Mart 2016; 23:30:49 >

Hocam ne diyeyim super fiyattan aldiniz karti gule gule kullanin tekrar..
    Sanirim bize nasib olmayacak fiyat ciddi artis gostermis birde hb de bir suredir stok olmadigini goruyorum 😕
    Ben indirim cekini bekleyim derken çekle bile sizin rakami goremiycem sanirim 😆😆😆
    Nisandan umutluyum ama 😆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byone -- 20 Mart 2016; 23:31:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktor-xx

Ekranda kaydırma hareketimi sıklıkla tıklama olarak algılıyor ve can sıkıcı!
    Hassasiyet ayarlarından değişirmi acaba sanki böyle bir ayar görmüştüm ama şimdi bulamıyuorum

Ayni durum bende de cok oluyor acik olam uygulamalari kapatmak istiyorum kaydirarak kapatmaya calisiyorum ama ekran onu dokunma olarak algiliyor kaydirma yapmiyor uzerine dokunuyor. Ben baktim Android 6.0 da kaldirmislar dokunma hassasiyetini :(

• 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.