Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BoxFun

Samsung neden usb type c koymamış anlam veremedim.

Bende sizin gibi anlam veremedim. Suya dayanıklı olsun diye koymamış olabilirler..?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SammyBoy

quote:

Bende sizin gibi anlam veremedim. Suya dayanıklı olsun diye koymamış olabilirler..?

Bence vr cihazları bağlayabilmek için. yanlış bilmiyorsam bir ucu oturtuluyor telefonun vr cihazının kenarına. Onlar da usb olarak üretildiyse ki geçen yıl çıkan cihazlar da var, ondan olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozok_53_45 B kullanıcısına yanıt
    Yav he he exynosun bir snapdragon olması için daha çok ekmek yemesi lazım.
    Lansmanda veriyolar size gazı sonra fos çıkıyor

• http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S7-Exynos-8890-edition-benchmark-tests-are-out-scores-below-LG-G5-with-Snapdragon-820_id78638

Exynos lu S7 Antutu da %14 daha az puan almış. Ciddi bir fark var. LG G5 in baya iyi skoru var.
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Videonun başını izlemeniz yeterli.

• Phonearena LG den iyi para almış mı diyosunuz :)
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam çamur atmak değil amacım.S7'de genelde 125-135K arası bir puan alıyor.Phonearea'da biraz daha düşük almış.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

çok eğlenceli harika bir tanıtım yapmış LG G5 için :) izlemenizi tavsiye ederim , koptum gülmekten :)

Evet harika olmuş, bu arada G5 de gayet güzel bir cihaz, mobil dünya adına modüler tasarımı getirmekle ciddi bir adım attı. Önümüzdeki yıllarda modüler tasarımın açıcağı ciddi yenilikler olacaktır.

Aynen hocam. Modüler tasarım çok çok önemli bir gelişme. LG yi tebrik etmek gerek. Keşke birazda güzel görünseydi G5 tam olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S7-Exynos-8890-edition-benchmark-tests-are-out-scores-below-LG-G5-with-Snapdragon-820_id78638

Exynos lu S7 Antutu da %14 daha az puan almış. Ciddi bir fark var. LG G5 in baya iyi skoru var.

Hocam benchmark testlerine pek takılmayın lütfen. Bu testler tamamen göz boyama. Ayrıca bu işlemler yapılırken arka planda açık olan ugulamalar bile etkiler skoru.

Önemli olan günlük kullanımdaki performanstır. Onuda şuan kimse bilemez. Exynos yüksek almış Snapdragon yüksek almış farketmez arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 22 Şubat 2016; 9:23:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

Bence vr cihazları bağlayabilmek için. yanlış bilmiyorsam bir ucu oturtuluyor telefonun vr cihazının kenarına. Onlar da usb olarak üretildiyse ki geçen yıl çıkan cihazlar da var, ondan olabilir.

Evet hocam , hiç bu açıdan düşünmemiştim bence çok mantıklı bir açıklama yapmışsınız. Durumun anlattığınız gibi olma ihtimali çok yüksek.

• Arkadaşlar lütfen düzeyli yorumlar yapın. Tamam S7 almıyorsunuzdur. Size göre kötüdür ama bu kimseye hakaret etme sebebi değildir. Neden S7 almak isteyenler sizlerde bu kadar hakaret edici bir sebep haline geldi anlayamıyorum. Yapılması gereken düşüncelere saygı duyup hakaret ortamı yaratmadan tartışmak. Bu çok mu zor yani?

Burda amaç çeşitli paylaşımlar yapıp birbirine yardımcı olmaktır. Bu mesajımdan sonra bu amacın dışına çıkan herkes konu düzenini bozmaktan ve kişiye hakaretten dolayı şikayet edilecektir.

Bilginize...

• WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Evet biraz öyle oldu malesef. ama en azından çok daha gelişmiş halini bize sundular :)

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Ben zaten bunun farkındayım teknik değerler o kadar önemli değil.Adreno 530 Mali880MP12'yi 2'ye katlaması gerek ama bunun olmayacağını hepimiz biliyoruz mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Beyler çelin aklımı, şu telefonu alın, böyle iyi falan diyin bana

Nedenki hocam?? Bizim sizi ikna etmemize hiç gerek yok bence. Herşey ortada. Bana göre mükemmel bir telefon olmuş. Tek eksiği bence USB Type-C. Ama özellikler o kadar iyi ki bana USB Type-C yi unutturdu desem yalan olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 22 Şubat 2016; 9:41:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onegogh

Ben zaten bunun farkındayım teknik değerler o kadar önemli değil.Adreno 530 Mali880MP12'yi 2'ye katlaması gerek ama bunun olmayacağını hepimiz biliyoruz mesela.

Evet hocam GPU olarak karşılaştırmak gerekirse Vulkan teknoljisini destekleyen tek GPU olması bile Mali'yi önplanda tutuyor. Haklısınız...

• quote:

G5'in çıkarılabilir batarya ile gelmesi note 3 kullanıcısı olarak S7 Edge alma düşüncemden epey bir uzaklaştırdı beni. Umarım ülkemize snapdragon 820 modeli ile gelir. Note 3 exynos kullanan biri olarak exynos'un ne demek olduğunu tam anlamıyla biliyorum.

exynoslu s7 snapdragonlu g5 e fark attı skorlarda bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlliedSL

Bu yaklaşımınız saçmanında ötesinde, 30 dakikada 83 olan şarzı alma sebebim olabilir,şu an z2 kullanıyorum fazlasıyla yetiyo sma 3200 mah bataryası 3 saat 45 dakikada doluyor.Demek istediğim sizin için küçük bir değişiklik başkalarının hayali olabilir.

Size saçma gelebilir hocam fakat insanlar kullanim tarzina bağlı olarak telefon almazlarsa kapitalist sistem dahada buyuyecek ve bu döngü sonsuza kadar devam edecek. Bende eski bir Z1 kullanicisiyim bu arada Z1'in wifi çekimi iyi olmadığı ve benimde genelde wifi ye iht. Olduğu için telefonumu değiştirdim.

• Arkadaşlar S7 edge+ gelecek mi bilgi var mı?

• Arkadaşlar merhaba,

Cihazda Adoptable Storage özelliğinin olmadığı söyleniyor.

Doğru mudur.

Teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Arkadaşlar S7 edge+ gelecek mi bilgi var mı?

Hocam şuan öyle bir durum yok. Ama ilerde olur mu bilemem. Gerçi zaten S7 Edge S7 Edge plus gibi birşey. 5.5 inç ekran ve 3600 mah. gibi çok iyi bir bataryaya sahip.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.