Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45824583458445854586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bir kac sorum olacak cevaplarsaniz sevinirim
    1.Pie romlari kurmak icin telefondaki her seyi formatlamamiz gerekiyor mu
    2. Bende samsung level u kulaklik var fakat bu kulakligimin pair tusu bozuldu ve sadece s7e telefonumda kullanabiliyorum. Pie rom kurdugum zaman rootla falan bir sekilde bu telefonu hala level u kulaklikla pairli gibi kullanabilir miyim ? yani bu telefonda kayitli bt cihazlarinin dosyasi falan var midir onu alip pie kurdugumda yuklesem telefona olur mu acaba ?
    3. 4.5g ve volte destegi sunuluyor mu pie romlarda
    tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam_Winchester

Merhaba arkadaslar bir kac sorum olacak cevaplarsaniz sevinirim
    1.Pie romlari kurmak icin telefondaki her seyi formatlamamiz gerekiyor mu
    2. Bende samsung level u kulaklik var fakat bu kulakligimin pair tusu bozuldu ve sadece s7e telefonumda kullanabiliyorum. Pie rom kurdugum zaman rootla falan bir sekilde bu telefonu hala level u kulaklikla pairli gibi kullanabilir miyim ? yani bu telefonda kayitli bt cihazlarinin dosyasi falan var midir onu alip pie kurdugumda yuklesem telefona olur mu acaba ?
    3. 4.5g ve volte destegi sunuluyor mu pie romlarda
    tesekkurler
    1 evet
    2 bilemiyorum
    3 evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sam_Winchester kullanıcısına yanıt
    Ikinci soruya cevap vereyim, pie roma geçmeden önce smart switch ile tam yedek alıp pie da yedekten geri yükleme yapmıştım. kontrol ettim eşleştirilmiş cihazlar duruyor. Ekran görüntüsünde yazıyor zaten önceki cihazdan diye. Sizin işi %100 çözer mi bilemem tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

Ikinci soruya cevap vereyim, pie roma geçmeden önce smart switch ile tam yedek alıp pie da yedekten geri yükleme yapmıştım. kontrol ettim eşleştirilmiş cihazlar duruyor. Ekran görüntüsünde yazıyor zaten önceki cihazdan diye. Sizin işi %100 çözer mi bilemem tabi.
    Bu işlemi yaptıktan sonra kendiniz elle eşleştirmediniz değil mi ? Ve hangi romu kullandığınızı yazar mısınız.
    ekleme: hocam bir de zahmet olmazsa smart switch yedeği derken bilgisayara mı yedeklediniz acaba

@mura2163 tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam_Winchester -- 24 Haziran 2019; 2:11:6 >

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi hocam. Bende Oreonun ilk sürümlerine 3 saate kadar düşmüştü ekran süresi. Şuan hep 5 saat ekran süresi alıyorum blackdiamond ile
    Oyunda ısındığı zaman hafiften takıldığı için çözünürlü hd'ye düşürdüm. Şuan gayet karalı bir şekilde kullanıyorum. Son 5 şarjımda da 5 saatin altına düşmedi ekran süresi.
    Son kullanımım da şu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mura2163 -- 24 Haziran 2019; 5:29:43 >

Hayır, smart switch mobile'i play store'dan indirdim hafıza kartına yedekleme aldım. Hemen hemen her şeyi yedekleyip geri yükleyebiliyor.

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    Evet bu şekilde gayet iyi gidiyor. Oreo son zamanlarda batarya konusunda üzer hale gelmişti. Umarım geri dönmek durumunda kalmam

• Merhaba Arkadaşlar; Telefonuma custom rom atmak istiyorum,odin ile telefona twrp i yükleyerek internetten indirdiğim custom romları sd karta atarak twrp aracılığı ile custom rom yükleyebilirmiyim ?

Bu işlemler için önerebiliceğiniz türkçe anlatımlı kaynak var mı ?

Tavsiye edeceğiniz romlar hangisidir.

Teşekkürler.
  • kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Hocam yardimin icin sagol gece pc smart switchden full yedek alip blackdiamond v4 yukledim ve full backup attim pc uzerinden. tanidi kulakligi baya iyi oldu tesekkur ederim.

tek bir sorunum var suan o da csc kodumun tur olmamasi, nasil duzeltecegimi bilen var mi ? tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam_Winchester

Hocam yardimin icin sagol gece pc smart switchden full yedek alip blackdiamond v4 yukledim ve full backup attim pc uzerinden. tanidi kulakligi baya iyi oldu tesekkur ederim.

tek bir sorunum var suan o da csc kodumun tur olmamasi, nasil duzeltecegimi bilen var mi ? tesekkurler
    İlk kurulumda csc'yi seçebilmeniz gerek. Kurulum yaptığınız için aşağıdaki linkten v 3.0 csc selection'u indirin. Twrpden rom kurulur gibi yükleyip cscyi Tur olarak seçin.

https://forum.xda-developers.com/s7-edge/development/utility-flashable-csc-selection-30-t3392957

• quote:

Orijinalden alıntı: Ethan Winters

Merhaba Arkadaşlar; Telefonuma custom rom atmak istiyorum,odin ile telefona twrp i yükleyerek internetten indirdiğim custom romları sd karta atarak twrp aracılığı ile custom rom yükleyebilirmiyim ?

Bu işlemler için önerebiliceğiniz türkçe anlatımlı kaynak var mı ?

Tavsiye edeceğiniz romlar hangisidir.

Teşekkürler.
    1-2 sayfa önce bu konuyu konuştuk ve DrTechno'ya yardımcı olduk. O mesajlarda sorularınızın cevabı ve tavsiye edilen rom var.

Sevindim çalıştığına csc için mura2163 bilgi vermiş zaten. Kolay gelsin.

• arkadaşlar galaxy s7 android 9 guncellemesini resmi olarak alacak deniliyor.. doğrumu bu haber ?

• Yardimlar icin sagolun arkadaslar csc changer dosyasini indiremedim cok yavas indiriyor telefonda onu da baska zaman halledecegim artik bilgisayardan. Rom telefona yeni bir soluk getirdi garanti derdi olmayan arkadaslarimiza tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muttaki_34

arkadaşlar galaxy s7 android 9 guncellemesini resmi olarak alacak deniliyor.. doğrumu bu haber ?
    Daha geçen gün samsun güncellemelerde faz 3 e aldı s7 serisini. Ne demek yani, samsung gerekli gördüğünde güncelleme verecek demek. Yani tabiri caizse samsung kıçına tekmeyi bastı s7'nin.

• Son zamanlarda batarya degisimi icin cihazini servise gonderen var mi arkadaslar? Geri donme ihtimali var mi degismeden bir de ne kadar suruyor?

• Bd 4'e dair iki bilgi paylaşayım. Netflix ancak magisk modülü yüklendikten sonra çalışıyor. Ve samsung pie sürümünde kamera da baya değişiklik yapmış. Mesela pro mod da video çekimi yapılamıyor video kalitesi de oreo da olduğu gibi değil. Bununla ilgili eski kamera yazılımı için yine magisk modülü var.

• S7 Telefonda TWRP LOGOSUNDA KALDI NE YAPMAM LAZIM HİÇ BÖYLE OLMUYODU TEPKİ VERMİYOR :(
  • Hayır

• Coutinho7 C kullanıcısına yanıt
    Ses kısma ve kilit tuşuna beraber basılı tutun
  • 
Sayfa: önceki 45824583458445854586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.