Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45664567456845694570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bha41

Oncelikle cevabiniz icin cok tesekkurler hayranlikla okudum. Elim bu islere pek yatkin degil o yuzden kendi imkalarimla yapamam. Yurtdisindan da artik vergi yuzunden bisey getirtmek hayal oldu sanirim. Nillkin olani takibe alacagim fiyat bekledigim seviyelere gelince ondan alirim. Tesekkurler tekrardan.
    bu urunler vergıye tabı degıller.. elınızde hazırda bır tutacak varsa kesınlıkle zor degıl ve hatta hıc ugrasamam dersenız lınktekı zımbırtıyı cok ucuza getırtebılırsınız. ben 2 adet getrdım sadece cıft taraflı bant ıle devreyı arkaya sarmalı one yapıstırıyorsunuz o kadar.https://tr.aliexpress.com/item/Yeni-Qi-h-zl-kablosuz-arj-aleti-PCBA-devre-Verici-Mod-l-Bobin-arj-Y-ksek/32951758605.html?spm=2114.13010708.0.0.2a064c4dFQajrQ

• quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

Hocam konunun muhatabı değilim ama bu kadar detaylı cevabınız için teşekkür ederim. Benim açımdan da faydalı oldu. Bu anakonuda yazılan en faydalı mesajlardan birisi
    rica ederim ne demek.. benim için telefon docku vazgeçilmez.. şarj kablosu bozulmuyor bu şekilde şarj soketi de öyle.. sağlıklı mı bilemem ama zaten 2-3 senede bir pil değiştirmek şart.. ayrıca muthiş pratik karanlıkta bıle olsa bırakıyorsun uzerıne cok cok kalın bır kılıf (armor gibi) olmadıkca sert plastık veya kalın sılıkon kılıflarla bıle calısıyor.. performansını da cok etkılemıyor zaten şarj suresı olarak sıralama şöyle
    (orjinal veya kaliteli kablolama ve adaptörler ile)
    Hızlı kablolu
    Hızlı kablosuz
    kablolu şarj
    kablosuz normal şarj

hız için kalıtesı yuksek oldugu surece en guzel kablolar 1 metreden kısa 50-75 cm kablolar.
    orjınal dısında baseus nıllkın belkın ve rock tavsıye edebılecegım markalar.

Telefon tutucusu olarak ta cama sabıtlenenlerde paraya kıyıp samsung alın.. sarsıntısız, guvenlı.. dandık tutucular ıle yaz aylarında ısınan sılıkon ısınıp sogumaktan sertlesıp işlevini yitiriyor.. ve sıcak bır yaz gunu telefonunuzun camı da delı gıbı sıcakken camdan bır kopuyor.. Ateş düştüğü yeri yakar dostlaaaar.. Sony xperia z1 ımın camı oyle kırılmıstı..

• Son olarak şimdiye kadar kullanıp %10 memnun olduğum aksesuarları yazayım.

xxxxx
    https://tr.aliexpress.com/item/Yeni-Qi-h-zl-kablosuz-arj-aleti-PCBA-devre-Verici-Mod-l-Bobin-arj-Y-ksek/32951758605.html?spm=2114.13010708.0.0.57a64c4dFMSh5o

Bunu alarak cam sehpanın altına bile yapıstırarak kendinize evinizde arabanızda ofisinizde temassız şarj alanı yaratabilirsiniz.. bu şekilde çıplak ta kullanılır ama herhangi bir ince kutunun içerisine de koyabilirsiniz hem kablosuz hem hızlı şarj..
    örneğin asetattan bir kapak veya eskimis telefon kılıflarınızın içerisine yapıstırıp tersinden şarj edebilirsiniz.. hatta telefon modeliniz hızlı şarj desteklemiyorsa bunun karsılıgı olan ınce stıckerlardan alıp telefonunuzu hızlı şarj destekler hale getırebılırsınız.

xxxxx
    https://tr.aliexpress.com/item/Baseus-USB-kablosu-I-in-iPhone-XS-Max-XR-X-8-H-zl-arj-arj-USB/32878904317.html?spm=2114.13010708.0.0.2a064c4dFQajrQ

Şu an aktif olarak 2 adedını kullanıyorum.. muthiş bir kablo.. orjinalden kaliteli.. mesela uclardakı tırnaklar oyle kuvvetlı kı halen cok ıyı sekılde tutuyor.

xxxxx
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/galaxy-s7-edge-kilif-spigen-thin-fit-ultra-ince-P330212017?Se%C3%A7enek=Gunmetal&gclid=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw34_8YGlN65iX9RSBYSKeIcoQSZvDd679b7DFajgr748KCjVBI1Qy1IoaAlJlEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

en ıyı kılıflardan bırı.. 2 rengı de var.. gun metal ve sıyah.. kameranız çizilmediği gibi ön kısımda cam hızasının mınıcık ustunde.. telefonu ters koyunca cam temas etmıyor. dokunma hıssı sahane elınızden kaymıyor.renk atması vs yapmıyor

xxxxx
    https://www.dx.com/p/Baseus-Luxury-Plating-Frame-PC-Ultra-Thin-Full-Protection-Back-Cover-Phone-Case-for-Samsung-Galaxy-S7-Edge-PC-Gold-2064436?tc=TRY&ta=TR&gclid=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw348XTpgFUW-dhzO65FlZ1ZhA0pcIsu00xgGIlv77DnwRzADq7FDJJlMaAmWyEALw_wcB#.XN_hncgzb4Y

kullandıgım en yakısıklı kılıf.. oyle dandık sılıkonlarla karıstırmayın sararmıyor kenarlarındakı renk te atmıyor.. sert plastık. oyle kusursuz yapılmıs ki telefonun arka kapagında en ınce fılm bıle olsa tam oturmuyor.. mikronu mikronuna oyle guzel yapmıslar kı telefonla butunlesıyor ve cok yakısıklı.. bende gumusu var arkadasımda mavısını gorup almıstım.. kesınlıkle tavsıye ederım..

xxxxx
    https://tr.aliexpress.com/item/Baseus-10-W-Kablosuz-arj-Ara-telefon-tutucu-iPhone-XR-Samsung-Not-9-S9-Ara-Tutucu/32923470269.html?spm=2114.13010708.0.0.57a64c4dFMSh5o

efsane budur.. ıcınden cıkan kablo bıle sımdıye kadarkı en hızlı sarj suresını verdı. malzeme şahane.. ıslevsellıgı cok ıyı. vıdeosunu ızleyın anlarsınız.. çok kusursuz işliyor.

xxxxx
    http://www.rockphone.hk/en/product-details.aspx?parentid=6&category=34&id=287

aynalı selfıe cubugu (kablolu) sıfır sıkıntı.. saglam ürün. telefonu gayet sıkı ve dengelı tutuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholousee -- 18 Mayıs 2019; 13:58:24 >

• Tekrardan merhaba hocam. Son msjinizdan sonra cesaretlendim biraz kendim yapmak adina :) araminin resimde gozuken yerine koymayi dusunuyorum alip ama telefonu tam olarak oraya oturtamiyorum bi 3 4 cm civari bosluk kaliyor capraz sekilde. Sizce bu sekilde sarj edebilir mi telefonu? Edit:resim ekleyemedim resim bir turlu. Aracim 2012 seat leon on konsolun altinda bir bosluk var orayi dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bha41 -- 18 Mayıs 2019; 20:14:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 arka cam çatlak kaplama tarzı ürünler vardı onları deneyen var mı ?
  • Arkadaşlar ekranda böyle bir çizgi çıktı kullanımda hiç bir problem yok ama sürekli ekranda duruyor. Samsung da komple ekran değişimi ne kadar biliyor musunuz?

• Telefonun ekranını nasıl PC'ye aktarabilirim?
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Güzel soru

• khan143 kullanıcısına yanıt
    özellikle usb kablosu ile kayıpsız bir şekilde 60 fps veri alabilsek. samsung flow var ama kablosuz ve gecikme var
    Samsung side sync de var kablolu bağlantı destekliyor deneyin

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Sadece WİFİ ile çalışıyor ve teli kullanırken görüntü PC'ye gitmiyor. PC'den kullanırken telde görüntü olmuyor.
    Kablo ile de çalışıyor. Evet aynı anda iki ekran aktif olmuyor ya pc ya telefon.

• RoseCity kullanıcısına yanıt
    Arka cami çakma satılıyor . 40 tl civarı sende takabilirsin.
    Arka kapağı fön makinesi ile söküyorsun. Yeni kapak zaten kendinden yapışkanlı yapıştırıuorsun bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 19 Mayıs 2019; 6:53:59 >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 30 liraya buldum yeterli olur sanırım. Fazladan bende yapışkan sürsem sorun olmaz heralde sağlamlık açısından ?https://urun.n11.com/kasa/samsung-galaxy-s7-g930-arka-cam-pil-batarya-kapagi-6-renk-P307195901
  • kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Yok öyle istemiyorum :) gerçek zamanlı yansıma arıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoseCity

Teşekkürler 30 liraya buldum yeterli olur sanırım. Fazladan bende yapışkan sürsem sorun olmaz heralde sağlamlık açısından ?https://urun.n11.com/kasa/samsung-galaxy-s7-g930-arka-cam-pil-batarya-kapagi-6-renk-P307195901
    Hiç birşey sürmüyorsun kapağın iç kısmında yantaraflarında dikdörtgen şeklinde yapışkan var üstünde ince bir kağıt var kağıdı söküp yapıştırıuorsun. Ama bunlarda varmı bilmiyorum. Benimde arka kapak kırıldı . Servis 340 tl istedi telefon pasajına gittim . Adam ısıttı söktü yeni kapaktaki yapılanın kağıdını çıkarttı hemen taktı . Toplamda 40 tl tuttu. Kendimde sökerdim ama nasıl yapıştıracağım diye düşünüyordum kendisinde yapışkan olduğunu tahmin etmemiştim yoksa kendimde yapardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 19 Mayıs 2019; 10:20:27 >

Biri video çekmiş yapışkan sürerseniz daga sağlam olur diyor. O yüzden sordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ek yapışkan sürmedik gayette sağlam yinede sen bilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 19 Mayıs 2019; 10:21:36 >
    N11'den uygun fiyatlı adaptör ve kablo öneriniz var mı ?
    Onda pek bir bilgi yok.

• 
Sayfa: önceki 45664567456845694570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.