Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İki farklı işletim sisteminin skorlarını karşılaştırmak doğru değil. iOS u iOS bir modelle karşılaştırın. Androidde yüksek puan alıp WP da düşük puan alan bir telefon aynı anda bir çok uygulamayı daha sorunsuz ve hızlı çalıştırabilir. O rakamlar farklı sistemdeki telefonlar için hiç bir şey ifade etmiyor
  • Arkadaşlar bişey sormak istiyorum , isviçredeki yeğenim tavsiyelerim doğrultusunda s7 aldı genel anlamda memnun fakat bugün bana bir sıkıntıdan bahsetti , şöyleki misal ensonhaber de bir haber videosuna tıklıyorum açılması 10 sn sürüyor diyor önceki telefonu iphone 5s di ve bir saniyede açılıyordu diyor , şimdi speedtest yaptı 4g ile zaten 25 mbps hızı varmış onu testte sonuna kadar gösteriyor ama videoların açılması çok geç sürüyor diyor , ben androide uzak olduğum için bilemiyorum bunun için ayrı bir ayar varmı yada herhangi bir codec falanmı yüklemesi gerekiyor
  • Arkadaslar iki gün önce gold rengini alarak aranıza katıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsag

quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

müşteri memnuniyeti diye birşey yok yeni cihazı servise yolluyorlar belli bu cihaz değişecek başka alternatifi varmı ver müşteriye yeni cihaz diğerinide kusurlu üründen iade et çok mu zor insanların heveslerini kırıyorlar.

Hocam yalan dogru bilememde kapali kutu teslim ettigimiz icin servisin gormesi lazim dediler ayrica ellerinde yokmus magazada stok bitti bekliyoruz dediler s7 gercekten harika bir telefon olmus bu olaylar can sıkıyor ayri konu

Hocam pembe ekran da full beyaz bir fotoğrafı açınca direk belli ediyor mu kendini? Pazartesi veya salı günü vatandan cihaz geliyor gidip orada açıp oradaki elemanlarla kontrol edeceğiz. Bu pembe ekran sorununa özellikle bakmam gerek.

• quote:

quote:

müşteri memnuniyeti diye birşey yok yeni cihazı servise yolluyorlar belli bu cihaz değişecek başka alternatifi varmı ver müşteriye yeni cihaz diğerinide kusurlu üründen iade et çok mu zor insanların heveslerini kırıyorlar.

Hocam yalan dogru bilememde kapali kutu teslim ettigimiz icin servisin gormesi lazim dediler ayrica ellerinde yokmus magazada stok bitti bekliyoruz dediler s7 gercekten harika bir telefon olmus bu olaylar can sıkıyor ayri konu

boşver fazla canını sıkmaya değmez dünya malı sonuçta,baksana bugün varız yarın yokuz değişir yenisi gelir fıstık gibi kullanırsın geç olsun güç olmasın demişler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exzomy

Kardeş note 4 kullandığımda da neredeyse 2 saat ekranı hiç kapatmadım böyle bir sorun olmamıştı. Bir kaç kez daha tekrarlanması halinde gönderirim. Önceki kapandğında telefon ilk önce aniden titreşime aldı kendini yaklaşık 15 20 saniye titredi hiçbir tuş çalışmadı güç düşmesi dahil sonra telefon kendini kapatıp açtı. Yani hemen peşin hükümlü olmamak için 1 hafta bekleyeceğim eğer sorun olursa tekrardan gönderirim servise

Hocam xda'daki forumda kimileri hard format atarak çözdüğünü, kimileride yeni gelen güncellemeyle geçtiğini söylemiş. Ben yarım yamalak ingilizcemle bunu anladım sizde bakın isterseniz.
    http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/random-restarts-t3339941/post65930306#post65930306

Hocam eğer ki donanımsal bir sorun yok ise iyi bir temizlik yapılıp tekrar kontrol edilmeli. Şuan sadece hard format denenebilir...

Donanımsal sorun olsa 1 2 kişide şansa meydana gelir. Bu olayı çoğu kişi yaşamış. Bana yazılımsal bir sorun gibi geldi. Android 6 daha taze sürüm sorunları olabilir. Güncellemeler ile geçebilir ama insan yine de tedirgin oluyor? Bu olayı yaşayan arkadaşlar tekrar aynı sorunu yaşadılar mı bizi bilgilendirebilirler mi? Belki yüklediğiniz uygulamaların uyumsuzluğundan da olabilir. Veya SD kartınızda sorun varsa da yapabilir.

Konu ney hocam

Telefonun kendi kendine açılıp kapanması hocam nadir de olsa...

Evet benimde şimdiye kadar 2 defa oldu hatta birinde 4 dk açılmadı ama ondan önce 2 tane uygulama indirmiştim ve hemen sildim bir daha da olmadı ...inşallah uygulama kaynaklıdır benimde tahminim o yönde

Tam bunu yazdıktsn sonra yine kendiliğinden kapandı ve 2-3 dk hiç açılmadı bu nedir ys gerçekten yszılımsal bir sorun mu yoksa donsnımsal mı nereden anlayacağız? Canım çok sıkıldı...

Hocam bunu sadece siz değil bir çok kişi yaşıyor. Xda'da konu açmışlar. Kimileri hard format açınca geçti demiş kimileri yeni gelen güncellemeyi yapınca geçtiğini söylemiş. Android 6'nın daha ilk sürümü uygulamalarla optimizasyonu olmayabilir. Ben g4 kullanırken onda da ilk android 6 geldiğinde bazı uygulamalarda 4 saniye civarı takılıyordu. Bir kere telefon kitlendi reset attı. Yeni sürümlerde olabiliyor böyle sorunlar. Donanımsal sorun olsa herkeste olması mümkün değil. İphone 6s, 6, 5s, 4s'de ios 9.0.2 geldiğinde onda da kendi kendine restart atma sorunu vardı daha sonra güncelleme ile düzeltmişlerdir. Arkadaş 4s kullanıyor 9.0.2 var bende de arada bir restart atıyor diyor. Telefonun bugünkü restartında hangi uygulamalar açıktı hocam?

Xda konusu :http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/random-restarts-t3339941/post65930306#post65930306

Hocam yazılanlarda 2-3 dk boyunca kapalı kaldığını söyleyen varmı. İngilizcem olmadığı için bakamadım

• Arkadaşlar burada Android soruları sormak ne kadar doğru bilmiyorum da bu yazı tiplerine yenisini ekleyebiliyor muyuz ? Ayarlardan ücretsiz inen sadece Samsung'un un fontu var başka yeni fontları uygulama yüklemeden nasıl atarız ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeş note 4 kullandığımda da neredeyse 2 saat ekranı hiç kapatmadım böyle bir sorun olmamıştı. Bir kaç kez daha tekrarlanması halinde gönderirim. Önceki kapandğında telefon ilk önce aniden titreşime aldı kendini yaklaşık 15 20 saniye titredi hiçbir tuş çalışmadı güç düşmesi dahil sonra telefon kendini kapatıp açtı. Yani hemen peşin hükümlü olmamak için 1 hafta bekleyeceğim eğer sorun olursa tekrardan gönderirim servise

Hocam xda'daki forumda kimileri hard format atarak çözdüğünü, kimileride yeni gelen güncellemeyle geçtiğini söylemiş. Ben yarım yamalak ingilizcemle bunu anladım sizde bakın isterseniz.
    http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/random-restarts-t3339941/post65930306#post65930306

Hocam eğer ki donanımsal bir sorun yok ise iyi bir temizlik yapılıp tekrar kontrol edilmeli. Şuan sadece hard format denenebilir...

Donanımsal sorun olsa 1 2 kişide şansa meydana gelir. Bu olayı çoğu kişi yaşamış. Bana yazılımsal bir sorun gibi geldi. Android 6 daha taze sürüm sorunları olabilir. Güncellemeler ile geçebilir ama insan yine de tedirgin oluyor? Bu olayı yaşayan arkadaşlar tekrar aynı sorunu yaşadılar mı bizi bilgilendirebilirler mi? Belki yüklediğiniz uygulamaların uyumsuzluğundan da olabilir. Veya SD kartınızda sorun varsa da yapabilir.

Konu ney hocam

Evet benimde şimdiye kadar 2 defa oldu hatta birinde 4 dk açılmadı ama ondan önce 2 tane uygulama indirmiştim ve hemen sildim bir daha da olmadı ...inşallah uygulama kaynaklıdır benimde tahminim o yönde

Tam bunu yazdıktsn sonra yine kendiliğinden kapandı ve 2-3 dk hiç açılmadı bu nedir ys gerçekten yszılımsal bir sorun mu yoksa donsnımsal mı nereden anlayacağız? Canım çok sıkıldı...

Hocam bunu sadece siz değil bir çok kişi yaşıyor. Xda'da konu açmışlar. Kimileri hard format açınca geçti demiş kimileri yeni gelen güncellemeyi yapınca geçtiğini söylemiş. Android 6'nın daha ilk sürümü uygulamalarla optimizasyonu olmayabilir. Ben g4 kullanırken onda da ilk android 6 geldiğinde bazı uygulamalarda 4 saniye civarı takılıyordu. Bir kere telefon kitlendi reset attı. Yeni sürümlerde olabiliyor böyle sorunlar. Donanımsal sorun olsa herkeste olması mümkün değil. İphone 6s, 6, 5s, 4s'de ios 9.0.2 geldiğinde onda da kendi kendine restart atma sorunu vardı daha sonra güncelleme ile düzeltmişlerdir. Arkadaş 4s kullanıyor 9.0.2 var bende de arada bir restart atıyor diyor. Telefonun bugünkü restartında hangi uygulamalar açıktı hocam?

Xda konusu :http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/random-restarts-t3339941/post65930306#post65930306

Hocam yazılanlarda 2-3 dk boyunca kapalı kaldığını söyleyen varmı. İngilizcem olmadığı için bakamadım

Benimde ingilizce pek iyi değil ama az çok anlıyorum. 3 times filan diyorlar 3 dakika açılmıyor heralde

Telefon restart attığında hangi uygulama yüklüydü? Büyük ihtimal uygulamalarla alakalı. Telefona hard reset atın ve o uygulamaları tekrar indirmeyin böyle çözülebilir.

• mobil veriyi oto kapatacak yani süreli olarak kapatatıp acacak program lazım ben bır kac tane denedım var ama hep kök ıznı ıstıyor kök izni olmadan bunu yapabilecek program bılen varmı zamanlayıcı gıbı bıselerde olabılır
  • quote:

quote:

quote:

Hocam pembe ekran da full beyaz bir fotoğrafı açınca direk belli ediyor mu kendini? Pazartesi veya salı günü vatandan cihaz geliyor gidip orada açıp oradaki elemanlarla kontrol edeceğiz. Bu pembe ekran sorununa özellikle bakmam gerek.

mrb benimde media markt dan cihaz gelecek gidip mağazada açmanın bir avantajı varmı işyerine gelecek cihaz benim.ama açıkcası bu biryerlerini kontrol etme işi hiç hoşuma gitmiyor sanki ikinci el telefon alıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gury

mobil veriyi oto kapatacak yani süreli olarak kapatatıp acacak program lazım ben bır kac tane denedım var ama hep kök ıznı ıstıyor kök izni olmadan bunu yapabilecek program bılen varmı zamanlayıcı gıbı bıselerde olabılır

Lollipop ile beraber engellendi bu durum. Root şart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: gury

mobil veriyi oto kapatacak yani süreli olarak kapatatıp acacak program lazım ben bır kac tane denedım var ama hep kök ıznı ıstıyor kök izni olmadan bunu yapabilecek program bılen varmı zamanlayıcı gıbı bıselerde olabılır

Lollipop ile beraber engellendi bu durum. Root şart.

ok cvp ıcın sagol
  • WoLKovY kullanıcısına yanıt
    3 Times 3 kez anlamına geliyor kardeşim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Konu ney hocam

Benimde ingilizce pek iyi değil ama az çok anlıyorum. 3 times filan diyorlar 3 dakika açılmıyor heralde

Telefon restart attığında hangi uygulama yüklüydü? Büyük ihtimal uygulamalarla alakalı. Telefona hard reset atın ve o uygulamaları tekrar indirmeyin böyle çözülebilir.

Şüpheli uygulamaları silmiştim zaten . Şu anda yüklü uygulamalar eskiden beri kullandığım uygulamalar ,peki bu güncelleme nezaman gelecekmiş hocam?

• Bu pembelik nasıl bişey nasıl anlarız?

• arkadaslar s7 edge telefonlarda next radio programı calısıyormu hiç deneyen oldumu acaba dahili radıo gibi oluyormus ama mobıl veri acıkken mi veya kapalıykenmi omu bilmiyorum
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nextradioapp.nextradio
  • hakanxml H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, deneyeceğim şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsinan93

Bu pembelik nasıl bişey nasıl anlarız?

DH de gezerken veya beyaz sayfalarda dolaşırken pembemsi durur beyaz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

o değil de benim 6 ay önce aldığım 6s, s.d.n incelemesindeki awww uuhhh dediği antutu sonucuna fark attı =))) buna ne diyeceksiniz merak ediyorum arkadaşlar. Samsung adına berbat bir şey bu...

benim sonucum 133365 çıktı, youtube da bakın s7 edge incelemesine adamlar 127000 civarı çıkınca garip sesler çıkarmaya başladılar... yazık!!!

gerçekten merak ettiğim için soruyorum. telefonundan memnun olan birisi neden başka bir telefon konusuna gidip şu yukarıda yazanları yazar?
    memnunsan telefonundan hayırlı uğurlu olsun. git kendi konunda "telefonumuz nasıl da uçuyor değil mi arkadaşlar" yaz kendini tatmin et.
    alttaki mesajlarında sıfır 6s verdi demişsin. bize ne? kimse zaten samsung Türkiyenin yetkili servislerinden memnun değil ki.. insanların burada yaptığı IOS veya Android işletim sistemlerinden birini seçmek. Androidi seçenler burda sen git IOS çularla takıl. ne demeye gelip laf atıyorsun konuya.
    hesap makinesi alıp hesaplayamam demişsin. Classmax arkadaşınkini ben topladım. sen de ekran görüntünü koy ben toplarım sorun değil. ondan sonra bir karşılaştırma yapalım. boş konuşmayı neden seviyorsunuz anlamıyorum.

• arkadaşlar telefonumun ekran süresi ve antutu sonucu. ekran süresine 1saat 5 dakika(oyunda hediye elmas aldım oradan biliyorum ) ekleyin telefon restart yaptığı için değerlendirmeye almamış
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exzomy -- 20 Mart 2016; 16:33:44 >

• 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.