Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45414542454345444545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi uygulamanın daha çok pilinizi tükettiğini bulmak için şu konuya bir bakabilirsiniz hocam:
    https://forum.donanimhaber.com/pil-sarj-hizli-tukenme-problemi-cozumleri-google-servisleri-android-os--84153536-1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

şarja etkisi nasıldır bunun. sanki biraz şarj yiyecek gibi geldi bana.
    uzun zaman dır kullanıyorum sarja bakmıyorum o kadar fazla harcamaz azda olsa devamlı harcar olacak o kadar tusa basmaktan ıyıdır.
    parlaklık gunduzlerı ekran sondadır genelde, gece ortada.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 6 Nisan 2019; 18:49:24 >

• Ali Arslan kullanıcısına yanıt
    Şimdilik ana ekrana google widget ekleyerek sesle direk çalıştırabiliyoruz.

• Mart güvenlik güncellemesini yükleyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Mart güvenlik güncellemesini yükleyen var mı?
    Otadan yukledim...

• sp@wn kullanıcısına yanıt
    Şubatı da mart ı da otadan yükledim bi sorun yok güzel gidiyor.

• Beyler ben bu rom işlerinden hiç anlamam desem yeridir. Bu cihaza Pie yüklemenin bir yolu var mı.

• Rom yuklemede yardim edecek kimse yok mu qrkadaslar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    bir önceki sayfaya bakın. rom işlerinden anlamayanlar için güzel bir rehber var.
  • Light rom pie sürümü bugün çıktı. Akıllı kılıflar çalışıyor. Şimdilik sıkıntısız duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mura2163 -- 6 Nisan 2019; 23:25:26 >

• Egrino E kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı sorun kardeşimin s7 edge'inde de vardı. O da senin gibi kulaklık ile alakalı olabilir, basit çözümü vardır diye uğraşıp durdu. Son olarak telefonu çeşitli sebeplerden garantiye verdi. Garantiye sorunları belirtirken kulaklık olayından da bahsetti. Telefonun Jack girişi değiştirilmiş olarak teslim aldı. Sorun düzelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkangunes04

Android 9'u tecrübe etmek isteyen S7 sahipleri için sağlam bir rom yükleme rehberi oluşturdum. Galaxy Note FE'den portlanan Android 9 ve One UI tabanlı BlackDiamond rom'unu denemek isteyenlerdenseniz sizi şöyle alalım: Galaxy S7/S7 Edge için Android 9 Pie ROM: BlackDiamond V2

İlgili sayfada rom'a dair tüm detaylar yer alıyor. Bizzat tespit ettiğim hata ve eksikleri ve ekran görüntülerini yazıya dahil ettim.

Rom testlerim sürüyor ancak HWC yüzünden tam stabil Android 9 rom'u henüz yok.
    Önceki sayfaya yazmıştım.

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    Test edeceğim rom'lar arasına ekliyorum.

• Arkadaslar bende u3 aralik guncellemesi var subat ve mart u4 guncellemesini yapmadim pil performansi nasil oldu son guncellemelerde u3 de bi umut u2 lere donebilme caresi bukunurmu diye bekliyorum ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok güzel görünüyor lakin bilinen hatalar bana fazla geldi. İlerleyen zamanlarda hatalar giderilir mi sizce? Ben beklerim acelem yok :d

• Merhaba, Hocam
    S7 nin son güncellemesini yükledim. Oreodan nougata dönüş mümkün müdür? Şuan olmuyorsa illerde olma ihtimali var mıdır? Pil de en az %25 kayıp var.

• Son güncellemeden sonra telefon hızlandı mı bana mı öyle geliyor. Nedense daha akıcı geliyor. Hiçbi beklentim olmadan yüklemiştim öylesine güvenlik güncellemesi diye.

• hukuk1453 H kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş son güncellemelerle birlikte iptal olmuş. Arkadaşlar denemiş, hata alıyorlarmış.

• Arkadaşlar telefonu oreoya güncelledim. Aod ekranında müzik değiştirme yapabiliyordum 7'de iken. Oreo'da aod ekranında müzik oynatma-değiştirme yapılmıyor mu bulamadım ben ?

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Aslına bakarsanız bu hatalar az bile. Zamanında Sony'nin güncelleme konusunda bana yaşattıklarını bilirim. Adamlar tek güncellemeyle telefonu kullanılamaz hale getirmişti.

Sorunlar giderilebilir/giderilemeyebilir. Zamanla göreceğiz.

• 
Sayfa: önceki 45414542454345444545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.