Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45194520452145224523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bikac gun once subat1 guvenlik yamasi surumunu yükledim guncellemeyle bu guncelleme tr cihazlarinada geldimi ya da banamı geç geliyor ayrica guncellemlerle cihazlarinizda ne gibi farklar oluştu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar s healt uygulasimi heo devre disi birakmistim bu uygulamada adim yaziyor onu km ye cevirme sansimiz yokmu bide bizin tellerde adim sayar sensir var dimi fazladan batarya harcamasin

• Kaynak reddit hocam

• Arkadaşlar selamlar.
    Benim S7 Edge adlı telefonumun micro usb şarj kablosu soyuldu. Bu konuyu m.h danıştığımda telefonu aksesuarlarla beraber göndermemi, ve içindeki bilgileri yedek almamı söyledi. Nedenini sorduğumda ise telefona yazılım atacaklarını iletti. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Sırf millet garantiye göndermesin diye böyle bir sistem mi yaptılar acaba.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    eyw hocam denedim sorun halloldu
  • Şarj soketinin ortalama bir ömrü var mı ya da bozulan soket duydunuz mu? General Mobile Discovery zamanı şarj soketi bir sene dolduktan sonra bozuluyordu. İki binin üstünde tak sök yapmışım acaba 2 yıl daha idare eder mi diye düşünmeye başladım.

Kısmet olursa bataryayı da bir kaç aya yenileyeceğim. Ekranda hafif amoled yanıkları var. 2.5 yıl oldu halen canavar gibi cihaz. Çöp olasıya kadar kullanmayı düşünüyorum malum telefonlar 5binden başlıyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 3 Mart 2019; 15:47:32 >

• karakral1 kullanıcısına yanıt
    Adımsayarın etkisi yüzde 1 yok bile.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• Merhaba arkadaslar,
    telefonumda banka uygulamalarında sorun cıkarmayacak.. gereksız uygulama kurulmayacak.. edge ekranımı kaybetmeyecek.. knox sayacı falan muhım degıl sarjın da ıyı gıttıgı bır rom var mı yapalım mı bır anket hangısını onerırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuffneckTR

Arkadaşlar selamlar.
    Benim S7 Edge adlı telefonumun micro usb şarj kablosu soyuldu. Bu konuyu m.h danıştığımda telefonu aksesuarlarla beraber göndermemi, ve içindeki bilgileri yedek almamı söyledi. Nedenini sorduğumda ise telefona yazılım atacaklarını iletti. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Sırf millet garantiye göndermesin diye böyle bir sistem mi yaptılar acaba.
    Hocam al bi kablo kullan hiçbi sorun olmaz ya kablo diye ne servisi ne mhsi. Kalın kaliteli kablolar 10-15 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: wholousee

Merhaba arkadaslar,
    telefonumda banka uygulamalarında sorun cıkarmayacak.. gereksız uygulama kurulmayacak.. edge ekranımı kaybetmeyecek.. knox sayacı falan muhım degıl sarjın da ıyı gıttıgı bır rom var mı yapalım mı bır anket hangısını onerırsınız
    Light rom kullanıyorum. Memnunum. Rambo hocam rehber hazırlamıştı.

• Arkadaşlar , ana ekranın sol tarfı kullanılamıyor. Önceden bir haber uygulaması vardı devre dışı bıraktım ama başka bir şey kullanabiliyor muyuz bu kısıma ?
  • 2019 yılında Galaxy S7 Edge kullanmak

• S10 degisim icin s7 edge ne kadara sayiyorlar acaba?

• dgndgn2 D kullanıcısına yanıt
    max 1150 tl
  • s7 edge samsung experience 9.0.12.8 sürümü var şuan.
    apk olarak hatasız yükliyebileceğim en son sürüm hangi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baronsavas -- 4 Mart 2019; 15:18:31 >
  • The Galaxy S7 edge was one of the most perfect Galaxy S devices ever, in my opinion.
    Kaynak :https://www.sammobile.com/2019/02/17/10-years-samsung-galaxy-s-flagships-looking-back-galaxy-s7/

• dgndgn2 D kullanıcısına yanıt
    2050 sanırım mediamarkt fiyatı. teknosa da 1850 civarına alıyor olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gavran

evet cihazı sıfırladım factory reset attım ondan olur' mu acaba?
    Bende de aynısı oldu sıfırladiktan sonra. Telefonum s9. Sizdeki durum düzeldi mi?

• Arkadaşlar merhaba.
    Eski bir s7 kullanıcısı olarak (şuan s8) size sorum var.
    S7 de su oyunda en yüksek ayarda kasıyor dediginiz bir oyun varmı? S7 hala güçlü bir cihaz benim gözümde ve s8 den daha seri.

• 
Sayfa: önceki 45194520452145224523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.