Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45034504450545064507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redboxer82

Dostlar, garantimin bitmesine 1 ay var, accubattery %78 pil performansı gösteriyor.

Sizce emaardaki samsunga gidip pil değişim talebinde bulunayım mı? böyle devam mı edeyim?

Gidersem aynı gün telefonumun pilini değiştirip geri verirler mi?
    değmez bence. ben nisan 2016'dan bu yana kullanıyorum. Ayrıca kendim Samsung'da çalıştım bir süre. Cihazda sorun olmadıkça tamire vermeyin. içinin nasıl açıldığını bilmiyorsunuz. Ayrıca suya dayanıklılığı da gidiyor.
  • claswan kullanıcısına yanıt
    yetkili serviste değişirse,suya dayanıklılık devam eder diyenler de vardı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefondaki pembe cizgi sorununu cözen var mi acaba ? Nasil yok edebiliriz bunu. Bircok telefonda bu hata cikiyor sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eDDiè

bu telefondaki pembe cizgi sorununu cözen var mi acaba ? Nasil yok edebiliriz bunu. Bircok telefonda bu hata cikiyor sanirim.
    Bugun servise gosterdim ekran degisimi dediler.1250 tl.mate 20 lite almaya karar verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

Bugun servise gosterdim ekran degisimi dediler.1250 tl.mate 20 lite almaya karar verdim.

Alıntıları Göster
    pahaliymis gerci artik alistim ben böyle kullanmaya. tamamen bozulana kadarda kullanacagim galiba bu gidisle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eDDiè

pahaliymis gerci artik alistim ben böyle kullanmaya. tamamen bozulana kadarda kullanacagim galiba bu gidisle.

Alıntıları Göster
    Bende cift cizgi oldu.sinir bozucu.

• Pilin ömrü artmış

• eDDiè kullanıcısına yanıt
    Onun çok çok zor bir yöntemi varmış. Ekranın arkasına bir şeyler sıkıştırıyorlar, youtube ta videoları vardır.

• Arkadaslar Bende orjinal Pil ile degisim gerceklestirdim..Istanbul Kadikoy'de ki ozel bir bayiden 110 tl..

Cidden farkediyor pil suresi..Ilk sarjim da suan %26 sarj..Ekran suresi 5:30 saat..Genelde wifi kullanim..Stok rom..

Oyun,video,internet sorf,instigram bayagi yogun kullandim..Tavsiye ederim..2 seneyi gecti telefonu alali..Ilk defa degistirdim pili..

• quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

Alıntıları Göster
    Kadikoy'de ekran degisimi 350 tl..Cok iyi iscilikleri..

Cumartesi gunu dayimin S8 Plus cami kirildi..Ekraniyla beraber degisime gittim 1100 tl'ye..Iscilik cok iyi..(normal de 1250 tl,sıkı pazarlik sonucu 1100 tl )

Benim S7'nin pilini de degistireyim dedim gitmisken..Yine iscilikten cok memnun kaldim..Pil de orjinal belli ki..Cok iyi sure aldim ilk kullanimim da..Normalde 130 tl..110 tl'ye hallettim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Kadikoy'de ekran degisimi 350 tl..Cok iyi iscilikleri..

Cumartesi gunu dayimin S8 Plus cami kirildi..Ekraniyla beraber degisime gittim 1100 tl'ye..Iscilik cok iyi..(normal de 1250 tl,sıkı pazarlik sonucu 1100 tl )

Benim S7'nin pilini de degistireyim dedim gitmisken..Yine iscilikten cok memnun kaldim..Pil de orjinal belli ki..Cok iyi sure aldim ilk kullanimim da..Normalde 130 tl..110 tl'ye hallettim..

Alıntıları Göster
    Sağol 1100 de fazla tekrarlama olasiligi yuksekmis.o yuzden yeni cihaz alicam.

• classmanxx kullanıcısına yanıt
    350 tl 1100 tl degil..

• arkadaslar bana yardım edersenız sevınırım .. samsugn s7 edge ekran sürekli yanıp sonmeye basladı.. oncelerı bır ıkı kez yanıp sonuyorudu sşimdi artk sureklı kıprasıyor hatta artık ekran siyah oluyor artık kıprasmalar uzadıgı ıcın ekrarn sıyah oluyor sonra goruntu gelıyor..

daha once temmuz ayında ucretıyle samsung servısınde ekran degısmıstı kırıldıgı ıcın.. şimdi durup durur ken boyle oldug..

basına gelen var mı böyle bir olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx500

arkadaslar bana yardım edersenız sevınırım .. samsugn s7 edge ekran sürekli yanıp sonmeye basladı.. oncelerı bır ıkı kez yanıp sonuyorudu sşimdi artk sureklı kıprasıyor hatta artık ekran siyah oluyor artık kıprasmalar uzadıgı ıcın ekrarn sıyah oluyor sonra goruntu gelıyor..

daha once temmuz ayında ucretıyle samsung servısınde ekran degısmıstı kırıldıgı ıcın.. şimdi durup durur ken boyle oldug..

basına gelen var mı böyle bir olay
    Serviste değişen parçanın 1 yıl garantisi vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Serviste değişen parçanın 1 yıl garantisi vardır.

Alıntıları Göster
    tesekkurler . bu durum başına gelen varmı.. aslında anlamak ıstedıgım yazılımsal bır sorun mu donanımsal mı ..

reset atsam duzelır ı dıye dusunuyorum
  • fx500 F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, bahsettiğiniz durum donanımsal bir arızayı işaret ediyor. Servise vermeden yedekleme yapmanız yerinde olur.
  • dostlar 3 senedir kullandığım cihazda malesef az önce sim kartı okumama sorunu ile karşılaştım. Bu sorun daha önce başına gelen oldu mu ? ne yapmam gerekiyor. ?
  • oguzokman kullanıcısına yanıt
    Slm başka sim kart ile.denediniz mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankebut34_57

yetkili serviste değişirse,suya dayanıklılık devam eder diyenler de vardı..
    Kore'den bi adam geldi gösterdi bize. Olay saçma biraz ama doğru diyorlar. Bazen su geçirmezliğini anlayamıyorsun su geçirmez olsa bile.

Telefonun tüm deliklerine bant takıp bir kablo ile bilgisayara bağlıyoruz. Yazılımdan testi açtıktan sonra ekranın ortasına bir ağırlık cisim konuyor ve değerleri bilgisayar ölçüyor. Ama bazen sıfır açılmamış cihazda bile geçiriyor gibi uyarı veriyordu. kısaca güven yok.

Benim şahsi fikrim gereksiz yere tamire vermeyin.

Pil %100 ken 3-5 dk içinde %10 lara düşmüyorsa değiştirmeyin pili. Eğer eskiye göre hızlı pili düşüyorsa normaldir. Siz 17 18 yaşındaki gibi enerjik misiniz halen?
  • Sorunu çözdüm dostum. Sanırım temassızlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45034504450545064507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.