Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Snapdragon hiç bir modelde yada bölgede yok mu?

Amerika ve bir ülke de daha çıkacaktı 820 duyuru o yöndeydi buda saçmalıktı şimdi son durum ne merak ettim?

Snapdragon 820 sadece Amerika da olcak. Geri kalan bütün ülkelerde Exynos olcak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Bir de bu 30 dk Da 80 şarj olma özelliği edgede de var mı acaba

Kendimizi verdik heyecana bunları hep gözden kaçırdık hocam. Bunu da araştıralım hemen :)

Snapdragon 820 li işlemcilerde oluyor diye okudum yabancı bir makalede sanırım yok samsungda.

ekleme:Quick Charge 3.0 is available for Snapdragon 820, Snapdragon 620, Snapdragon 618, Snapdragon 617 and Snapdragon 430 SoCs. It will be up to phone manufacturers to include a Quick Charge 3.0

evet söylenildiği gibi yok ama samsung kendi işlemcisine uyarlayabilir hızlı şarj özelliği tabiki. quick charge 3.0 olmaz adını değiştirir bekleyip görmeli.

820 neden amerikada çok enterasan bildiğim tek şey firmalar ne iyiyse onu amerikadan yana kullanır. diğer ülkelere yollanan 2.sınıf mallara benzetirim bunu. Amerikada şeker pancarıyla yapılan gerçek kola diğer ülkelere yollanan glikozlu kolalar gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 22 Şubat 2016; 2:12:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok eğlenceli harika bir tanıtım yapmış LG G5 için :) izlemenizi tavsiye ederim , koptum gülmekten :)

• quote:

quote:

quote:

Kendimizi verdik heyecana bunları hep gözden kaçırdık hocam. Bunu da araştıralım hemen :)

Snapdragon 820 li işlemcilerde oluyor diye okudum yabancı bir makalede sanırım yok samsungda.

ekleme:Quick Charge 3.0 is available for Snapdragon 820, Snapdragon 620, Snapdragon 618, Snapdragon 617 and Snapdragon 430 SoCs. It will be up to phone manufacturers to include a Quick Charge 3.0

evet söylenildiği gibi yok ama samsung kendi işlemcisine uyarlayabilir hızlı şarj özelliği tabiki. quick charge 3.0 olmaz adını değiştirir bekleyip görmeli.

Hocam hızlı şarj özelliği var Exynos işlemcinin. Şuan S7 90 dkda full oluyor S7 Edge ise 100 dk da.

• quote:

820 neden amerikada çok enterasan bildiğim tek şey firmalar ne iyiyse onu amerikadan yana kullanır. diğer ülkelere yollanan 2.sınıf mallara benzetirim bunu. Amerikada şeker pancarıyla yapılan gerçek kola diğer ülkelere yollanan glikozlu kolalar gibi..

Dünyayı kim yönetiyor ? Hele bu konularda dünyayı kim yönlendiriyor ? Amerika'ya satarsan dünyaya satarsın hatta başka yere satmana gerek bile olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Şubat 2016; 2:18:31 >
  • cift sim kart destegi var... sd kart takilmazsa yerine 2.sim kart takilabiliyor alttaki fotografa gore .. Bu cok iyi oldu asli varsa eger...
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Butun haber sitelerinde 11 martta onsiparise sunulacagini soyluyorlar 11 martta tum dunyada satisa cikmayacakmiydi hangisi dogru kesin bilgi var mi ?

• uzun zamandır telefon arayışındaydım sanırım s7 mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Butun haber sitelerinde 11 martta onsiparise sunulacagini soyluyorlar 11 martta tum dunyada satisa cikmayacakmiydi hangisi dogru kesin bilgi var mi ?

Hocam 11 Mart ta Global olarak satışa sunulacak. önsipariş ise yanlış hatırlamıyorsam 26 şubat itibariyle başlayacaktı.

• S7 EDGE S-View Flip Cover Görüntüleri geldi

• Qualcomm o islemciyi kullansin diye samsunga para vermis bile olabilir gecen sene samsung kullanmicam dedi adamlar deli dususe gecti butun piyasayi etkiledi bi düşünün samsung cok rahat her bolgede kendi islemcisini kullanabilecekken neden böyle bisey yaptı ben exynosun cok daha iyi olacagina eminim qualcomm oldu olası sacma sapan ısınıp performans dusuren islemcileriyle meshur(bu mesaj sd810lu bi cihazla yazılmıştır)

• Samsung neden usb type c koymamış anlam veremedim.
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Vay be, yıllar önce nokia nın yaptığı şeyler şimdi millete yeni özellik diye sunuluyor ya, yazık vallahi.

• Letv x800 kullanıyorum. 1000 tl ye aldım. Bu telefon 3000 TL en az. Arada hemen hemen hiçbir fark yok gibi. İşlemci bir beden büyük, kamera yeni henüz test edilmedi. Aradaki, 2000 TL farka değer mi? Kesinlikle hayır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

quote:

quote:

quote:

Buldum hocam sanırım hemen hemen var biri 80 olur diğeri 70 olur. Çünkü siteden baktım s7 90 dk da s7 edge 100 dk da 0 dan 100'e şarj oluyordu.

Bende sitesine bakmaya çalışıyordum benden önce davranmışsınız hocam :) valla süreler gayet iyi. Tamam ya herşey çok iyi bu cihazda.

Niyeti bozuyorsun herhalde hocam. 6s plustan sonra s7, yaza note 6 gelecek, eylulde iphone 7 gelecek

Umarim hepsini satin alirsin ve incelersin de bizde faydalaniriz.

hocam çoktan niyeti bozdum. Darısı başınıza

Ben bu kadar telefon degistirmem. Ama degistirip de fikir paylasanlari da dikkatle takip ederim.

O zman konumuzu takipte kalın sevgili @nightsoldier hocam :)

Iste bundan emin olabilirsiniz

• Beyler çelin aklımı, şu telefonu alın, böyle iyi falan diyin bana

• yeni açılan bi android amiral gemi telefon ile yeni çıkan bi iphone konularından bakdımı bazı şeyler belli oluyor
  • quote:

çok eğlenceli harika bir tanıtım yapmış LG G5 için :) izlemenizi tavsiye ederim , koptum gülmekten :)

Evet harika olmuş, bu arada G5 de gayet güzel bir cihaz, mobil dünya adına modüler tasarımı getirmekle ciddi bir adım attı. Önümüzdeki yıllarda modüler tasarımın açıcağı ciddi yenilikler olacaktır.

• Cowinenge kullanıcısına yanıt
    Bu yaklaşımınız saçmanında ötesinde, 30 dakikada 83 olan şarzı alma sebebim olabilir,şu an z2 kullanıyorum fazlasıyla yetiyo sma 3200 mah bataryası 3 saat 45 dakikada doluyor.Demek istediğim sizin için küçük bir değişiklik başkalarının hayali olabilir.

• G5'in çıkarılabilir batarya ile gelmesi note 3 kullanıcısı olarak S7 Edge alma düşüncemden epey bir uzaklaştırdı beni. Umarım ülkemize snapdragon 820 modeli ile gelir. Note 3 exynos kullanan biri olarak exynos'un ne demek olduğunu tam anlamıyla biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.