Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: LooKLooK

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bu bildirim panelini indirince aşağı Quick connect diye bir şey çıktı nasıl kapatabiliriz?

Hocam bildirim panelini indirin. Sağ üstte aşağı ok işareti var ona basın. Sonra Düzenle yazan yere basın. Açılan ekranda en altta Quick connect yazar karşılığındaki butonu kapalı duruma getirin.

sağolasın yönlendirmen üzere sorun hallloldu.

Rica ederim hocam..

Peki siz bilebiliyormusunuz bendeki sensör hangisiymiş?
    Sony mi samsungmu?

http://i.hizliresim.com/rM27yV.jpg

Hocam Aida64 adli uygulamayi indirin marketten. Sonra uygulamayi açın. Cihazlar bölümüne girin. O bölümün resmini buraya atın beraber bakalım.

Abicim hangi sayfaydı hatırlamıyorum ama bu kod verilmişdi *#34971539#

Hocam bırakın kodu lütfen dedigimi yapin siz.

Proğramı kullanmayı bilsem sizleri yormak zaten istemezdim yinede hakkınızı helal edin.
    Sadece öğrenme adınaydı yoksa kamerası gayet güzel.
    S6 da aynı özellik varmıydı yada başka modellerde bilmiyorum ama.
    Gece çekiminde gece moduna otamatik giriyor.
    Mesela aydınlık bi yerdesiniz kamerayı daha karanlık bi tarafa tuttuğunuzda ekranda gece modu beliriyor.

Hocam uygulamayi indirin, açın ve cihazlar yazan yere basin ardindan acilan pencerelere sırayla tamam ve izin ver deyin o kadar. Sonra ekran görüntüsü alin ve bize gösterin. Kullanilmasi zor bir şey degil ki. Yapabilirsiniz.

Söylediklerinizi harfiyen uyguladım bu resmi çektim
    umarım anlaşılırhttp://i.hizliresim.com/bDGnXn.jpg
    sizide gece vakti yorduk hakkınızı helal edin

İşte bu kadar hocam :)

Arka ve on kameranız Samsung. Tipki benim telefonum gibi :)

Ayrıca zahmet falan olmadi benim için. hep beraber merakimizi giderdik işte :)

İlk sayfada kamera özelliklerinde sadece Sony sensörden bahsediliyor. Orayı düzenle istersen hocam Samsung Britecell sensörü de ekle.

Evet hocam doğru gözümden kaçmış :) teşekkür ederim dikkatin ve hatırlatman için. En kısa zamanda düzenlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• keopsdd kullanıcısına yanıt
    hocam bir arkadaş kasa açıklığı değilde o kısımdaki camda renk olmadığından camdan dışarı sızıyor demiş eğer sizdekide öyle ise takmaya gerek yok diye düşünüyorum, ama kasa açıklığıysa değiştirirler
  • classmanxx kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de internetten aldım cihazı ertesi günü arızalı olduğunu tespit ettim önce aldığım yere ulaştım arıza olayını samsung hallediyor o değiştiriyor falan filan dedi tüketici heyetinden bilgi aldım cihazı sadece incelenmesini istiyorum yazarak gönderin dendi yanına bir sayfa yazı yazarak servise gönderdim yanında ki yazıyı okumamış adamlar cihaz açılmıyor olarak arıza kaydı girip 4-5 gün sonra işte servis işlemi bitti diye mesaj geldi akşam 7-8 bende değiştirdiler sanıyorum ertesi gün cumartesi deli gibi iş yoğunluğunun içinde yarım saat servisi aradım öğle saati ulaştım değişim yetkilisi birine adamın bana söylediği diyorum kağıt gönderdim yanında arızasını yazdım kapalıyken şarjı bitiyor siz cihaz açılmıyor demişsiniz diyorum yanında kağıt çıkmadı desem ne dicen ispatın var mı bilmem ne anlata anlata sonunda kafası bastı cihazı yeni aldığımı internet üzerinden aldığımı falan söyledim dur ben seni arayacağım dedi 5dk sonra beni aradı kardeşim haklısın cihaz akım çekiyor değişime yönlendiriyorum diye dedim iade edecem adamlara taktım kafayı çünkü yok rapor vermiyoruz diyo tamam dedim pazartesi günü gittim servise raporu yine alamadım ama öncesinde samsungu arıyorum adama soruyorum servis rapor vermek zorunda mı zorunda diyor servise gidip arıyorum bu sefer çıkan arkadaş servis değişim olaylarında rapor vermek zorunda değil diyor kaldım şey gibi neyse iade istediğimi belirttim ama samsung arıyor sizi iade için dediler tamam dedim belki 10-15 gün serviste kaldı teknisyen ataması teknisyen kontrolü bu arada s7 edge tanıtıldı falan arıyorum adamlara diyorum ki bak ben iade yada s7 edge geçeceğim diye diye sürekli her seferinde adamların verdiği cevap samsung sizi arıyor ne istediğiniz yönünde diye diye en son gmrs numarasını aldım 3-4 gün içinde takip ettim en son aradığımda onaylanmış dedi dedim kardeşim neyi onaylıyosunuz iade istemişim arasın beni samsung diye ertesi günü baktım servis arıyor değişim cihazınız geldi diye dedim kim değişim istemiş ben iade istedim sizede belirttim diye sizde samsung arıyor falan hemen tamam merkezi arayın dedi aradım söyledim kayıt oluşturdum mail attım samsungun 1-2 sitesine 3-4 gün geçti tekrar arayacağım bu arada iade yasal hakkım onuda öğrendim 100 150 milyon zararda etsem iade edeceğim ben g2 kullanıyorum s6 edge plus almıştım yeni cihaz olarak cihazı olmayan için süreç sıkıntılı yani ayrıntılı olarak yazdım.. Ben arkadaşlar apple alıyodu sevemiyorum bir türlü diye samsung alayım dedim elektronik şans işi ama aynı sorun applede olsa atıyorum 6ste böyle bir sorun olsa adamlar plus falan verirdi teknoloji olayına bişey demem innovasyona bişey demem ama hizmet / müşteri memnuniyetinde apple gibisi yok arkadaşım 6 almıştı telefonun arkası ezilmişti nokta şeklinde şökük götürdü apple yeni aldım 1 ayda böyle bbişey mi olur falan dedi yeni cihaz aldı aradaki fark bu biz cihazı almışım 1 aydır serviste sürtüyor samsung efendi bir arayıp özür dileriz efendim bile diyemiyor.. Yaşadığım olayları biraz uzunca yazdım kusura bakılmasın ama bir sorun olduğunda karşılaşacağınız süreç bu.. Daha o servisteki elemanı falanda şikayet edecem öyle kanıtın var mı kağıt gönderdiğine falan ve öyle bir kargo yaptım ki arkadaşlar cihazı 0 gönderen öyle göndermez o derece temkinli yani.. Serviste şişli büyükdere caddesindeki servis burası samsung türkiye servisi saat 11de arıyorsunuz çalışma saatlerimiz saat 9 ve 19 arasıdır şu an çalışma saati dışındayız diyor kurumsal bir firmanın yetkili servisi burası yani komedi..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bu bildirim panelini indirince aşağı Quick connect diye bir şey çıktı nasıl kapatabiliriz?

Hocam bildirim panelini indirin. Sağ üstte aşağı ok işareti var ona basın. Sonra Düzenle yazan yere basın. Açılan ekranda en altta Quick connect yazar karşılığındaki butonu kapalı duruma getirin.

Rica ederim hocam..

Sony mi samsungmu?

Hocam Aida64 adli uygulamayi indirin marketten. Sonra uygulamayi açın. Cihazlar bölümüne girin. O bölümün resmini buraya atın beraber bakalım.

Proğramı kullanmayı bilsem sizleri yormak zaten istemezdim yinede hakkınızı helal edin.
    Mesela aydınlık bi yerdesiniz kamerayı daha karanlık bi tarafa tuttuğunuzda ekranda gece modu beliriyor.

Hocam uygulamayi indirin, açın ve cihazlar yazan yere basin ardindan acilan pencerelere sırayla tamam ve izin ver deyin o kadar. Sonra ekran görüntüsü alin ve bize gösterin. Kullanilmasi zor bir şey degil ki. Yapabilirsiniz.

bırakın kodu proğramı yükleyin diye gece vakti bi ton fırça yiyince, az kaldı hacker oluyordum :D :D

:)))))

Estağfurullah hocam fırça atmak benim ne haddime. Siz ısrarla uygulamayi yuklemeyince bende sizi sadece yönlendirmek istedim :) bayağı etkili olmuş ama :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim hocam..

Sony mi samsungmu?

İlk sayfada kamera özelliklerinde sadece Sony sensörden bahsediliyor. Orayı düzenle istersen hocam Samsung Britecell sensörü de ekle.

Düzeltildi ve eklendi hocam

• Bendeki sony sensor ,buyuk cogunlugun samsung gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim hocam..

Sony mi samsungmu?

bırakın kodu proğramı yükleyin diye gece vakti bi ton fırça yiyince, az kaldı hacker oluyordum :D :D

:)))))

Estağfurullah hocam fırça atmak benim ne haddime. Siz ısrarla uygulamayi yuklemeyince bende sizi sadece yönlendirmek istedim :) bayağı etkili olmuş ama :)))

Latife anlamında söyledim yoksa sizde biz faydalı olmak adına dil döküyorsunuz.
    Proğram yüklememek deki inad demeyelimde tercih etmeyişimin sebebi
    Pek bilgili değilim birde bi arkadaşım proğram yüklemiş telefon dunmuş felan diyince.
    Mecbur kalmadıkca yüklemeyim sonra düzeltemem diyeydi.
    Tekrardan herşey için sağolun..

Bu arada belki biliyorsunuzdur ama bilmeyenler için bi bilgi webdeki resimleri samsung telefona kaydetmiyor ekran görüntüsü almak zorunda kalıyorduk ya.
    S7 resmi kaydetme özelliğide var.
    resmin üzerine basılı tutun çıkan seçeneklerde resmi kaydet var kopyala vs de

• Arkadaşlar ortadaki düğmeye basıp arama yapmayınız ben mi beceremiyorum yoksa sağlıklı mi çalışmıyor bulamıyor çoğu zaman rehberimdeki kişileri

• Mustafa.Coskun kullanıcısına yanıt
    siz cihazı nerden aldınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

hocam bir arkadaş kasa açıklığı değilde o kısımdaki camda renk olmadığından camdan dışarı sızıyor demiş eğer sizdekide öyle ise takmaya gerek yok diye düşünüyorum, ama kasa açıklığıysa değiştirirler

Hocam kasa açıklığı yok bu cihazlarda tespiti koyduk. Kasa cam olduğu için içerideki ışık belli bir açıyla bakınca cama yansıyor. Camda onu dışarıya gösteriyor. Arkadaş a4 kağıdı sokmaya denedi kasaya girmemiş. Kasa açıklığı olsa a4 kağıdı girerdi. Xda gibi forumlarda da hiç bahsedilmedi kafaya takılacak bir şey yok yani sorun değil bu
  • bende fiyat biraz daha düşünce s7 almak istiyorum genel takip ettiğim kadar ile bazı kullanıcılar tarafından belirtilen onların beğenmediği durumlar

1 - Birkaç arkadaş wifi bağlantısının yavaş ve sıkıntılı olduğundan bahsetmiş

2- Alt hoparlör çıkış gücünü bazı arkadaşlar beğenmemiş

3 - Bazı kullanıcılar titreşim gücünü yeterli bulmamış

4 - yine bazı kullanıcılar ekranda görülen pembemsi renklerden bahsediyor

bunlar haricinde genel anlamda başka şikayet yok gibi 4. zaten değiştirme sebebi olur , wifide sıkıntı var ise belki o sourn olur ama oda sanırım yazılım ile düzelir , hoparlör çıkış gücü ip68 den dolayı bir miktar s6 ya göre az ama çok kötü olduğunu düşünmüyorum, titreşim olayını sormak istiyorum kullanan arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

Hocam ben de internetten aldım cihazı ertesi günü arızalı olduğunu tespit ettim önce aldığım yere ulaştım arıza olayını samsung hallediyor o değiştiriyor falan filan dedi tüketici heyetinden bilgi aldım cihazı sadece incelenmesini istiyorum yazarak gönderin dendi yanına bir sayfa yazı yazarak servise gönderdim yanında ki yazıyı okumamış adamlar cihaz açılmıyor olarak arıza kaydı girip 4-5 gün sonra işte servis işlemi bitti diye mesaj geldi akşam 7-8 bende değiştirdiler sanıyorum ertesi gün cumartesi deli gibi iş yoğunluğunun içinde yarım saat servisi aradım öğle saati ulaştım değişim yetkilisi birine adamın bana söylediği diyorum kağıt gönderdim yanında arızasını yazdım kapalıyken şarjı bitiyor siz cihaz açılmıyor demişsiniz diyorum yanında kağıt çıkmadı desem ne dicen ispatın var mı bilmem ne anlata anlata sonunda kafası bastı cihazı yeni aldığımı internet üzerinden aldığımı falan söyledim dur ben seni arayacağım dedi 5dk sonra beni aradı kardeşim haklısın cihaz akım çekiyor değişime yönlendiriyorum diye dedim iade edecem adamlara taktım kafayı çünkü yok rapor vermiyoruz diyo tamam dedim pazartesi günü gittim servise raporu yine alamadım ama öncesinde samsungu arıyorum adama soruyorum servis rapor vermek zorunda mı zorunda diyor servise gidip arıyorum bu sefer çıkan arkadaş servis değişim olaylarında rapor vermek zorunda değil diyor kaldım şey gibi neyse iade istediğimi belirttim ama samsung arıyor sizi iade için dediler tamam dedim belki 10-15 gün serviste kaldı teknisyen ataması teknisyen kontrolü bu arada s7 edge tanıtıldı falan arıyorum adamlara diyorum ki bak ben iade yada s7 edge geçeceğim diye diye sürekli her seferinde adamların verdiği cevap samsung sizi arıyor ne istediğiniz yönünde diye diye en son gmrs numarasını aldım 3-4 gün içinde takip ettim en son aradığımda onaylanmış dedi dedim kardeşim neyi onaylıyosunuz iade istemişim arasın beni samsung diye ertesi günü baktım servis arıyor değişim cihazınız geldi diye dedim kim değişim istemiş ben iade istedim sizede belirttim diye sizde samsung arıyor falan hemen tamam merkezi arayın dedi aradım söyledim kayıt oluşturdum mail attım samsungun 1-2 sitesine 3-4 gün geçti tekrar arayacağım bu arada iade yasal hakkım onuda öğrendim 100 150 milyon zararda etsem iade edeceğim ben g2 kullanıyorum s6 edge plus almıştım yeni cihaz olarak cihazı olmayan için süreç sıkıntılı yani ayrıntılı olarak yazdım.. Ben arkadaşlar apple alıyodu sevemiyorum bir türlü diye samsung alayım dedim elektronik şans işi ama aynı sorun applede olsa atıyorum 6ste böyle bir sorun olsa adamlar plus falan verirdi teknoloji olayına bişey demem innovasyona bişey demem ama hizmet / müşteri memnuniyetinde apple gibisi yok arkadaşım 6 almıştı telefonun arkası ezilmişti nokta şeklinde şökük götürdü apple yeni aldım 1 ayda böyle bbişey mi olur falan dedi yeni cihaz aldı aradaki fark bu biz cihazı almışım 1 aydır serviste sürtüyor samsung efendi bir arayıp özür dileriz efendim bile diyemiyor.. Yaşadığım olayları biraz uzunca yazdım kusura bakılmasın ama bir sorun olduğunda karşılaşacağınız süreç bu.. Daha o servisteki elemanı falanda şikayet edecem öyle kanıtın var mı kağıt gönderdiğine falan ve öyle bir kargo yaptım ki arkadaşlar cihazı 0 gönderen öyle göndermez o derece temkinli yani.. Serviste şişli büyükdere caddesindeki servis burası samsung türkiye servisi saat 11de arıyorsunuz çalışma saatlerimiz saat 9 ve 19 arasıdır şu an çalışma saati dışındayız diyor kurumsal bir firmanın yetkili servisi burası yani komedi..

Hocam yaşadığınız olay gerçekten çok kötü. Samsung servisi gerçekten berbat. Hangi telefonda yaşadınız bu olayı?
    Sizi g4 konusundan hatırlıyorum

• Pil durumu s7 edge
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Hocam s7 ve s7 edge de telefona hard format nasıl atıldığını ilk sayfaya yazabilir misiniz? Bir gün lazım olur mutlaka bulunsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

Hocam s7 ve s7 edge de telefona hard format nasıl atıldığını ilk sayfaya yazabilir misiniz? Bir gün lazım olur mutlaka bulunsun :)

Hocam var zaten :) Wipe işlemleriyle fabrika ayarlarına sıfırlamak = hard format demektir. İlk sayfada detaylı olarak bulabilirsiniz..

Bir de soft format var hocam. O da sadece Android telefonların ayarlar kısmından girilerek, fabrika ayarlarına geri döndür seçeneğini uygulayarak yapılır. Ek bilgi olarak belirtmek istedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 20 Mart 2016; 2:02:26 >
  • Arkadaşlar bugün ki kullanım sürem sizce nasıl?
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    Çok çok iyi ama yüzde 10 un altına düşmemeye çalışın. Batarya dengesizleşir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

bende fiyat biraz daha düşünce s7 almak istiyorum genel takip ettiğim kadar ile bazı kullanıcılar tarafından belirtilen onların beğenmediği durumlar

1 - Birkaç arkadaş wifi bağlantısının yavaş ve sıkıntılı olduğundan bahsetmiş

2- Alt hoparlör çıkış gücünü bazı arkadaşlar beğenmemiş

3 - Bazı kullanıcılar titreşim gücünü yeterli bulmamış

4 - yine bazı kullanıcılar ekranda görülen pembemsi renklerden bahsediyor

bunlar haricinde genel anlamda başka şikayet yok gibi 4. zaten değiştirme sebebi olur , wifide sıkıntı var ise belki o sourn olur ama oda sanırım yazılım ile düzelir , hoparlör çıkış gücü ip68 den dolayı bir miktar s6 ya göre az ama çok kötü olduğunu düşünmüyorum, titreşim olayını sormak istiyorum kullanan arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorsunuz

Belki bana düşmez keza daha bilgili olan arkadaşların olduğunu düşünüp birde henüz cihaz bugün elime ulaştı birde.
    Yinede kendimce cevaplayayım.
    1. sosyal ağlarda face insgram vs wifi den yükleme yapmıyor buda sinyalden yavaş olduğundan değil play storeden indirme gereği olduğundan.
    Yoksa 20 mb lık tema ve facebook 1 dakika bile sürmeden hemen indi wifi den.
    2.Alt hopörler sesi dış ortamda bile gayet güzeldi.
    3.Titreşimde yine aynı şekilde güçlü.
    4. Pembemsi ekranın olmasının sebebini bilmyorum ama.
    Ayarlar/Ekran/ orada farklı ekran modları var.
    Sinema vs gibi onu seçtiğinizde pembemsi gösteriyor.
    Kasdettiğiniz o ise? Ama değiştirebilir i seçtiğinizde beyaz olarak görünüyor.
    Benim anladığım ordan düzeliyor.
    Bazısı kurcalarken orayı aktif etmiş olabilir.
    Bunlar benim izlenimlerim diğer arkadaşlarda kendi tecrübelerini dile getirirler

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Sony sensör çıkan oldu mu ? Benim okuduklarım hep Samsung sensör denk geldi.

Buyrun Hocam Benim :)

• Telefona indirdiğimiz filmi gear vr'da nasıl görüntüleyebiliyoruz bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.