Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44544455445644574458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaklaşık 2 saattir, 30 dakika civarı aralıklarla telefonun ekranı kapalıyken metinden okuma gibi bir dijital kadın sesi geliyor. Hani şu S Voice sesine benziyor. Ne dediğini tam anlayamıyorum, yakalasam tam olarak anlayacağım da. Ekranı açtığımda herhangi bir bildirim veya uyarı da yok.

Neden ola ki bu bilginiz var mı?
  • zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Yok hala indirilebiliyor. Hatta şu anda indiriyorum ben SM-G935F için

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
  • arkadaşlar konuşma esnasında herkes, benim sesimin çok derinden ve az geldiğini söylüyor. s7 edge lerin kronik sorunu mu bu acaba ? bir de çözüm var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TrakON kullanıcısına yanıt
    Cihazin garantide temizliğini yaptırmanızı öneririm.Mikrofonu pislenmiş olabilir

• S7 bataryası s6ya olurmu

• Whatsappta görüntülü ararken ses gitmiyor sesli arama yapınca ses gidiyor ama çözümü nedir?

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Olmaz malesef. Boyutları bile aynı değil.

Uygulamalardan whatsapp bulup izinleri kontrol edin. Bir izni atlamış olabilirsin.

• son güncelleme pil süresini azalttı baya. yüklemeyen arkadaşlar için tavsiye etmem .
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    İzinlerin hepsi verilmiş ondan değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Oluyormuş

• S6 ile s7 arasında çok fark göremedim ben s6 daha ince fit geldi bana

• Custom romla ilgililenen arkadaşlara duyurulur. Son çıkan lineage 15.1(oreo) ve 16(pie)'da dt2w yani çift tıkla uyandırma özelliği geldi

s6 ile s7 arasında dünyanın farkı var kamerasından tut işlemcisine , soğutma sistemine , piline , su geçirmezliğine kadar. ne yazık ki insanlar s7 ilk çıktığında s6 ile aynı deyip eleştirmişti halbuki aynı şeyi iphone yapıyor kimsenin sesi çıkmıyor. iphone 6 ile iphone 6s aynı görünüşte ama herkes tıpış tıpış gidip 6s'ini alıyordu zamanında. iphone 7 ile 8 de aynı yine alıyor millet. s6 ile s7 arasında devasa farklar var örneğin s6'da micro sd kart girişi yoktur ama s7'de var. bilmeyenler için söyleyeyim samsung ve apple iki yılda bir kasa değiştirir. aradaki yılda da telefonaa donanımsal güncelleme yapar

s4 , s5

s6 , s7

s8 , s9 bunlar aynı kasadır ufak makyajla gelir. ama donanımsal olarak farklıdır. s7 ise bana göre samsungun en iyi s serisi telefonudur. örneğin kamerası o kadar iyi ki s9'da aynı kamera farklı yazılımla kullanılıyor. ekranı displaymate tarafından gelmiş geçmiş en iyi telefon ekranı seçilmiştir. excellent A puan almıştır. pili 3600 mah'tır şu an aynı boyutta öyle bir pili olan samsung telefon yok. edge modelindeki ekranın açısı note edge'den sonra en keskin açıdır yani bşaka hiçbir samsung'da böyle bir edge deneyimi yok. ısınma problemi yoktur. vs.vs. yani kimse s6 s7 aynı demesin kasasının dış görünüşü hariç her şey değişmiştir

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    S7 bataryası 3000 mah değil mi?

Edgeden bahsediyor sanirim

• Arkadaşlar orijinal arka kapakta Galaxy S7 Edge yazıyor mu yazmıyor mu?

• resgodo kullanıcısına yanıt
    Yazmıyor. Büyük punto ile Samsung, küçük punto ile de CE sertifikası, model numarası (G935F), imei gibi bilgiler yer alıyor.

• s7 edgenin kulaklık hoparlörü bozuldu kulağa dayanan cızırdıyor telefonda konusunca. bu nekadar mal olur kapak açılmadan değişirmi su geçirmezliği kaybolmasın istiyorum
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    hocam önce bir format atıp sebebin yazılımsal olmadığından emin olun. telefonun ahizesini değişirseniz ekranı da değiştirmek zorundasınız şayet ikisi bütünleşik. bu da zaten oldukça mantıksız olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 44544455445644574458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.