Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44044405440644074408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 7.0 dayım hocam oreo ya geçmeyin derim eğer suanki sürümden memnunsanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 06.03.2017 fatura tarihli Hepsiburada üzerinden S7 edge almıştım Samsung Türkiye Garantili. Fakat bir sıkıntı sebebiyle telefonu eylül ayında servise gönderdim ve cihazın 2016 yılının aralık ayına ait servis girişi olduğu için garanti dışı olduğu bilgisini verdiler ve ücret talep ettiler fakat kabul etmedim iade istedim. Apar topar Hepsiburada ile iletişime geçtim ve durumu anlattım.Cihazı kendilerine göndermemi istediler. Cihazımı kargoyla servise yollamıştım,onun gelmesini bekledikten sonra vakit kaybetmeden Hepsiburada'ya yolladım. Onlar da sanırsam teyit amaçlı servise yolladılar. Geçen cuma servis beni aradı ve tekrar aynı şeyleri söyleyip ücret ödemem gerektiğini söyledi ve yine kabul etmedim Hepsiburada'ya geri gönderilmesini istedim. Dün itibariyle Hepsiburada'ya teslim edildi. Henüz bir bilgi vermediler fakat daha önce böyle birşey yaşamış veya fikri olan arkadaşlara danışmak için bu iletiyi yazıyorum. Hepsiburada bana ne gibi bir teklifle gelir veyahut ben ne yapmalıyım ?
  • Arkadaşlar merhaba cözemedigim bir sorunum var yrdımcı olanlara şimdiden tesekkür ediyorum s7edge telefonuma NEE G935FXXS3ERI1 çıkan rom u csc TUR kalacak şekilde yüklemeye çalıştım ama yükleme sonunda fail diye hata verdi verdi ve telefon samsung yazısında kaldı tekrar eski romları 4 parçalı da yüklesem fail deyip yüklemeye başlamadı bile ve bende NEE yazılımını telefona 4 parçalı yükledim telefon açıldı.Telefonu tekrar TUR yapmak istiyorum ama rom yüklemeye bile başlamadan hata veriyor telefonda hata sw rev check fail device 3 binary 2 anladıgım kadarıyla eski romlara dönülmemesi için bi koruma var ama ben eski TUR romunu nasıl yükleyebilirim bilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza06018 -- 13 Ekim 2018; 11:20:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ınscrıb

Arkadaşlar merhaba. 06.03.2017 fatura tarihli Hepsiburada üzerinden S7 edge almıştım Samsung Türkiye Garantili. Fakat bir sıkıntı sebebiyle telefonu eylül ayında servise gönderdim ve cihazın 2016 yılının aralık ayına ait servis girişi olduğu için garanti dışı olduğu bilgisini verdiler ve ücret talep ettiler fakat kabul etmedim iade istedim. Apar topar Hepsiburada ile iletişime geçtim ve durumu anlattım.Cihazı kendilerine göndermemi istediler. Cihazımı kargoyla servise yollamıştım,onun gelmesini bekledikten sonra vakit kaybetmeden Hepsiburada'ya yolladım. Onlar da sanırsam teyit amaçlı servise yolladılar. Geçen cuma servis beni aradı ve tekrar aynı şeyleri söyleyip ücret ödemem gerektiğini söyledi ve yine kabul etmedim Hepsiburada'ya geri gönderilmesini istedim. Dün itibariyle Hepsiburada'ya teslim edildi. Henüz bir bilgi vermediler fakat daha önce böyle birşey yaşamış veya fikri olan arkadaşlara danışmak için bu iletiyi yazıyorum. Hepsiburada bana ne gibi bir teklifle gelir veyahut ben ne yapmalıyım ?
    Hepsi burda bu cihazı daha önce garantiyr göndermiş . Yani sen kullanilmış telefon almişsin. Bence geri iade iste paranı geri al.

• Evet arkadaşlar, geçen pazartesi ekranda oluşan ghost screen diğer adıyla ekran yanığı şikayetiyle vermiş olduğum s7 edge cihazım servis tarafından bugün yapılıp garanti kapsamında tarafıma teslim edilmiştir. Ekranı komple değiştirilmiş. buna bağlı olarakta kapasitif tuş ve krom çerçeve de yenilenmiş oldu. ayrıca pilinden memnun değilim demiştim servise sağolsunlar pilini de yenilemişler. Garanti süreciniz bitmeden sizde pilini ve ekranını yenileyin derim.
  • hamza06018 H kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle yüklerken cp kısmına dosya atamadan yükleme yapın. Tur romu o şekilde yükleyin. Yüklenecektir. Sonrasında ikinci kez tur romu komple cp kısmınıda doldurarak yükleyin sorununuz kalmayacaktır umarım

• arkadaşlar yalvarırım yardım edin s7 edge sm-g935f cihazıma oreo yükleyim dedim şebeke arızası verdi geri dönemiyorum twrp yükleyemiyorum bir iki yol denedim olmadı telefon samsung galaxy s7 edge yazısında kalıyor lütfen yol gösterin android 7 ye dönmek istiyorum android 8 de şebeke hatası oluyor wifiye bağlanmadan kimseyi aramıyor
  • bestzedDH B kullanıcısına yanıt
    belki işine yarayabilir

https://www.androidatesi.com/konular/samsung-galaxy-s7-edge-aktif-csc-kodunu-tur-turkiye-yapma.45/

bir göz at
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FB9D01650

Hocam öncelikle yüklerken cp kısmına dosya atamadan yükleme yapın. Tur romu o şekilde yükleyin. Yüklenecektir. Sonrasında ikinci kez tur romu komple cp kısmınıda doldurarak yükleyin sorununuz kalmayacaktır umarım
    yaptım olmuyor hocam malesef yine aynı hata veriyor ben sanırım NEE de kaldım baska yükleyemiyorum hiç birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza06018 -- 13 Ekim 2018; 20:34:46 >
  • arkadaşlar android 8 den android 7 ye döndüm ama şebeke sıkıntısı devam ediyor yalvarırım yardım edin imei silinmemiş imeisi duruyor cihazın birini ararken ağda kayıtlı değil diyor ağ bağlantılarından mobil operatörleri arıyorum vodafone çıkmıyor sadece turkcell çıkıyor nasıl lanet bir şey bu allah aşkına yardım edin ağlıyorum sinirden
  • Başıma geldi ve iadesi için tüketici hakem heyetine başvurdum 2 aya yakın sürdü çabalarım. Bana da kullanılmış cihaz satıldı kutusu açılmış ve açılmıyor şekilde s6. Malesef sattıkları binlerce cihaz arasında o kadar şanssızsanız size de denk gelebilir.
    Benim hatam emniyet bantları kesilmiş durumda olan kutuyu direk kargo çalışanı ile tutanak tutup iade etmemek oldu.Ben yandım siz yanmayın :) can sıkıcı hatıra olarak kaldı işte
    Garanti nedeni ne idi yazar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisileri -- 14 Ekim 2018; 1:13:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan143

Geldiğinde foto paylaşabilir misiniz
    Hocam çok beklentim yoktu ama güzel bir kılıf çıktı. Spigen liquid crystal kullanıyordum, sarardı. Spigen daha koruyucu ama bu telefonu kibar gösteriyor. Arka taraftaki dikiş izleri ve kabartmalar deri görünümü hissi veriyor.

Fiyatı da uygundu, 11 lira alışverişe 10 lira indirim kuponum vardı. Kargo dahil 13.-TL'ye geldi. Normal fiyatı 23.-TL.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• akıldakalıcı kullanıcısına yanıt
    Mi 5 den geçmeye tabiki değer .mi 5 de en fazla max 3 saat alirsin oda yeni cihazda .eger 2 yillik cihazsa 1.5 saat ektan suresi verir .s7 edge olusu 3.5 saat ekran suresi verir .

• Turkcell kullanıcıları için güzel fırsat.

• S7 me pubg kurdum fakat oyuna girmeden hata verip kapatıyor nasıl düzeltebilirim?

• Konumu siz uzaktan açabiliyorsunuz hocam ama telefona uyarı gidiyor işte. Konum alındı diye.

• supersonicbluepearl S kullanıcısına yanıt
    Bencede yarim saat icin hizi yariya indirmek mantikli degil

• Mahkemeye git

• quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

Başıma geldi ve iadesi için tüketici hakem heyetine başvurdum 2 aya yakın sürdü çabalarım. Bana da kullanılmış cihaz satıldı kutusu açılmış ve açılmıyor şekilde s6. Malesef sattıkları binlerce cihaz arasında o kadar şanssızsanız size de denk gelebilir.
    Benim hatam emniyet bantları kesilmiş durumda olan kutuyu direk kargo çalışanı ile tutanak tutup iade etmemek oldu.Ben yandım siz yanmayın :) can sıkıcı hatıra olarak kaldı işte
    Garanti nedeni ne idi yazar mısınız?
    Dokunmatik hassasiyetinde sıkıntısı vardı diye göndermiştim. Hepsiburada'dan geri dönüş bekliyorum inşallah tüketici hakem heyetine gerek kalmadan hallederler.
  • Lemans kullanıcısına yanıt
    oyun ayarlarından veriyi sil tekrar gir düzeliyor ben s7 edge oynuyorum benimde öyle oldu veriyi silip yeniden girince düzeldi.
  • 
Sayfa: önceki 44044405440644074408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.