Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43994400440144024403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sp@wn

Samsung Experience 10 kurup deneyen var mı diyecektim ki üstteki mesajı gördüm.

Yükleyip yorumumu yaparım.

logolar buyuk ama ayni matris ekrani kilitleme var ekran duzenini kilitliyorsun o gelmis fark yok

hata verenler ayarlar ekran orda ana ekrandan seciniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• s7 active için türkçe rom bulabilirmiyiz arkadaşlar ?
  • unlovedman kullanıcısına yanıt
    Hocam temanız ve yazı tipiniz nedir

• Arkadaşlar merhaba telefonum s7 edge ve 21 aylık sizce ekran sürem normal mi nougaut 7 aralık sürümündeyim pil sağlığı 78.61 gösteriyor phone infoda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matea3535 -- 3 Ekim 2018; 21:26:11 >

• Arkadaşlar aşağıdaki paylaşmış olduğum videodaki gibi alt çerçeveye yakın olan dokunmatikte sıkıntı yaşıyordum, telefonu tam garantiye göndermek üzereyken birkaç ayarla uğraşınca sorun düzeldi, bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olmak isterim
    https://youtu.be/Que2ySUCVDU
  • Selam arkadaşlar
    Şu an xiaomi redmi note 4 4gb 64gb snapdragon 625 modeli kullanıyorum, ekran kırıldı ve bana 350 patladı, arkadaşta s7 edge gold rendi var, alayım dedim ama şüpheye düştüm, ghost screen olayı felan çok oluyormuş bu telde, sırf şu yeni çıkan fortnite oyunları daha rahat oynamak için alacağım bu teli, şarj umrumda değil. ben çok film dizi ve oyun oynarım. Ne dersiniz arkadaşlar
  • matea3535 kullanıcısına yanıt
    Normal gibi hocam 2 yıll olmuş nerdeyse oyun da oynuyorsunuz anlaşılan pil sağlığına gore normal zaten bulunduğunuz sürüm en stabil sürümlerden biri bende onu kullanıyorum

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    Hocam s7 edge ilgili bir durum değil gost ekran olayı bu hangi marka olursa olsun amoled panel kullanıyorsa bu durum görülebilir bunun sebebi genelde çok yüksek parlaklıkta uzun süre ekranı açık tutmaktan oluyor ve orada ısıdan dolayı ekranda izler oluşabiliyor s7 edge iyi bir cihaz guncel.oyunlari akıcı oynatır sorun olmaz cihazı iyice inceleyin herhangi bir sorun yoksa alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Hocam s7 edge ilgili bir durum değil gost ekran olayı bu hangi marka olursa olsun amoled panel kullanıyorsa bu durum görülebilir bunun sebebi genelde çok yüksek parlaklıkta uzun süre ekranı açık tutmaktan oluyor ve orada ısıdan dolayı ekranda izler oluşabiliyor s7 edge iyi bir cihaz guncel.oyunlari akıcı oynatır sorun olmaz cihazı iyice inceleyin herhangi bir sorun yoksa alabilirsiniz
    Teşekkürler bugün bakacağım cihaza :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Aklıma geldi aslında ama o zaman tüm ana ekran klasör vs dizilimi muhtemelen gideceğinden denemedim.

Teşekkürler bilgilendirme için
    Aynen dediğiniz gibi bütün dizilim sıfırlanıyor. Ancak diğer başlatıcı yani exp 9 durduğundan, ayarlara girip eskisini varsayılan yapınca yine sizin bıraktığınız gibi geri geliyor. ikisi için ayrı düzen yapabiliyorsunuz. Nasıl nova launcher yükleyip yeni bir düzen kurup tekrar stock başlatıcıya dönünce her şey bıraktığınız gibi oluyorsa, burada da sistem aynı çalışıyor.
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim sağol oyun olarak sadece clansh of kings oynuyorum oda sarji sömürüyor oyun oynamadığım zaman aşağı yukarı 1.5 gün gidiyor şarjım

• s7 edge alarak aranıza katıldım, imei atılmış s7 edge aldık :D lakin arkadaş kullanırken hat çalışıyordu, bi format atım öyle kullanım dedim atmaz olaydım, şimdi ise ağda kayıtlı değil hatası veriyor, bir türlü şebeke gelmedi, lakin imei kayıtlı, nasıl bir yöntem yapmam lazım, yardım edecek arkadaşlar varmı.
    tel modeli - g935f
  • Arkadaşda bilmiyo format attığımı, bir bilse beni fırçalar
    Geçmiş olsun, yakın zamanda bir arkadaş açıklamıştı nasıl yapıldığını. Aratabilirsin.

• türkçe rom bulamadım ama moralocale ile çoğu türkçe oldu varmı yardımcı olabilecek s7 active için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canakan -- 5 Ekim 2018; 9:36:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

Geçmiş olsun, yakın zamanda bir arkadaş açıklamıştı nasıl yapıldığını. Aratabilirsin.
    android 8 tr rom indirdim, bakalım yükleyince şebeke çalışacakmı, inşallah çalışırda telefonu alır kullanırım, elimde 2 telefon geziyorum :D biri redmi note 4 diğeri s7 edge gold renk. akşam gel bakayım dedi ama verimmi kullanımmı daha bilemedim, para felanda vermedim daha, gerçi pek bişeyde vereceğimi sanmam
    Hocam şebekenin tekrar gelmesi için format attığınızda kurulu olan yazılımın tekrar kurulması lazım yanlız odin ile 4 parçalı rom yüklerken normal Csc yerine home Csc seçin ki telefon hafızası silinmesin

• Yakin zamanda ekran yaptiran varmi serviste disarda 1500 tl diyorlar bide garanti bitti ilerde rom islerine giricem de turkce anlatim site bilenler varmi android 9 gelince kurmak icin

• https://www.androidatesi.com/konular/rootsuz-cihazlarda-greenfy-agresif-doze-aktif-etmek.996/
    bu tür işlemler pilin daha uzun gitmesi için faydalı olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 43994400440144024403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.