Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43944395439643974398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen ilk oreo güncellemesi 7'den 8'e geçişteki düzenlemeleri vs yaptığından onu kurduruyor. 8'e geçtikten sonra son güncelleme gelme ihtimali var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacoldu06

Olabilir ben cam filmi taktirmistin ondan yapıyor sandim fakat değilmiş takipçisi olalilim bu durumun
    Selamlar,

Telefonu İstanbul Bilişim servisine karşı ödemeli olarak gönderdim. Telefonun şikayetlerini yazarken bataryanın da çabuk boşaldığından bahsettim. Yaklaşık 11 gün sonra ücretsiz olarak ekran ve batarya değişmiş halde telefon geri geldi. Ekranı kontrol ettim sorun kalmamış, yeni ekran takılmış. Batarya sağlığına Phone Info'dan baktığımda %96,39 gösteriyor. Yine Phone Info'dan telefonun tamir edilme durumuna baktığımda tamir edilmemiş olarak görünüyor. Servis yetkilisine ulaşıp ekranın bu hale gelmesinin sebebini soracaktım ama ulaşamadım. Her neyse sonuç olarak telefonda sorun kalmadı. İki haftalık S5 telefondan deneyiminden sonra telefonuma kavuşunca yeni telefon almış gibi hissettim kendimi. Müsait bir zamanda şık bir kılıf alacağım.

Açıkçası ithalat garantili olması sebebiyle ve garantinin dolmasına 45 gün kala gönderdiğim için çekincelerim vardı. Masraf isterlerse en kötü bataryayı değişirim ve ekranı o şekilde kullanırım diye düşünüyordum ama ekran ve bataryanın ücretsiz olarak değişmesi beni memnun ettiği gibi şaşırmama neden oldu. Ancak telefonumda en ufak bir çizik veya ezik yoktu.

Ekleme: Sorunu merak edenler için resim yükledim. Ekran sadece güneş ışığı altında resimdeki gibi pembemsi, morumsu gölgeler oluşuyordu. İç mekanda sorun çıkmıyordu sadece gün ışığında sorun oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 28 Eylül 2018; 9:18:42 >

• İstanbul Bilişim gibi tehlikeli firmadan sorunsuz işinizi halletmeniz sevindirici olmuş benim kendileriyle pekte iyi olmayan anılarım var
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Hocam 7.0 da kal derim ben hala 7.0 kullanıyorum gayet stabil ve sorunsuz oreo da ufak sıkıntılar var gibi en azından bir süre 7.0 kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilk önce check tuşuna basınız
  • Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler ama download butonuna basınca hata veriyor. Indirmiyor bende

Xda da bu indirme aracı kaldırıldı updato diye bişey var indirmek için onu göstermiş.

SM-G930F TUR için denermisin belki o modelle alakalıdır.

Sendeki uygulada sorun yoksa indirebiliyorsa uygulamayı bana gönderebilme imkanın varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilygehan

İstanbul Bilişim gibi tehlikeli firmadan sorunsuz işinizi halletmeniz sevindirici olmuş benim kendileriyle pekte iyi olmayan anılarım var
    Sizinle aynı şekilde düşündüğüm için telefonu çok çekinerek gönderdim. Telefonu garanti dışı bırakmak için muhakkak bir kılıf bulacaklarına emindim. Ücret istemeye kalkarlarsa sadece batarya değişim ücreti vererek, ekranı o haliyle kullanmayı göze alarak göndermiştim. Gönderirken için iki paragraf yazı yazarak gönderdim.

Nedense bunlarla aramda bir bağ oluyor. Bundan önce aynı yerden 3 kere televizyon aldım, alırken en ucuz satıcı İstanbul Bilişim'di ama hiç sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 28 Eylül 2018; 11:38:25 >

• BENDE OLUYOR.
    dns girili bende onunla alakalı mıdır bilmiyorum isterseniz bir DNS değiştirerek deneyin.
  • Odin ile buradan indirdiğim dosya ile 5 seçeneği de seçerek güncelleme yaptım. ben format atılmış gibi sıfır cihaz bekliyordum sadece güncelleme yaptı :) o kadar hazırlık yapmıştım yedekler vs. 1 ağustos yaması gelmiş oldu ve çalışmayan samsung healty güvenli klasör gibi uygulamalar çalışır hale geldi.
    bundan sonra güncellemeyi ota ile alırım sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Teşekkür ederim, kılıflara bakar olayım o zaman. Samsung Shop için arkadaşlar burada ucuz fiyat bilgisini paylaştılar ancak kılıfların hepsi S7 için maalesef edge modeli için bir tek kılıf yok.
    Samsung Shop'a S7 Edge kılıfı için mesaj attım. Gelen cevap aşağıda

Sayın Cengiz Çelebi,

Öncelikle bize e-posta ile ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Ben Samsung Müşteri Hizmetleri Danışmanınız Elif. İlettiğiniz talebinize yönelik size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımı belirtmek isterim.

Şu an online satış mağazamızın stoklarında bir kılıf türü mevcuttur. Paylaşacağımız link üzeriznden inceleyebilirsiniz.

https://shop.samsung.com/tr/s7-edge-hardshell-serisi-arka-kapak

Bu talebinizle ilgili olarak Samsung Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

İyi günler diliyoruz.

Samsung Electronics Türkiye
    Müşteri Hizmetleri

Bana da puantiyeli kapak ne yakışır ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 28 Eylül 2018; 12:40:22 >

• celebic kullanıcısına yanıt
    Bu kılıfı n11 'den almıştım. Birkaç gün kullanıp çıkardım. Kapasitif butonları göremiyorsunuz, telefon bi garip geldi gözüme beğenmedim açıkçası
  • Arkadaşlar Nougat kullanıp Oreo ya geçme düşüncesinde olanlar boşuna geçmesin ben oreo dan geri döndüm gerçekten daha stabil oreo da sadece ana ekran hızlı

• ismo3000 İ kullanıcısına yanıt
    Uyarınız teşekkürler.

Resimdeki öndeki siyah modeli sipariş verdim.

• %81 batarya ömrüm. Değiştireyim mi acaba arkadaşlar. 3 saat ekran görüntüsü alabiliyorum.

• Burak** kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkürler hocam, telefon hazır boş olduğu için daha sonra yedekle falan uğraşmak zor olacak diye şimdiden geçtim. aslında telefonu annem kullanacak o yüzden ciddi bir sorun olmadığı sürece rahatsız olacağını sanmıyorum biraz kullansın çok şikayet ederse odinle geri dönerim artık.
  • Bende Oreodan nougata geçmek istiyorum ama bu konuda bilgim yok ve cesaret de edemiyorum. Garanti bozulur mu? Ayrica kötü bir pc bu işlemi yapmaya yeter mi? Sadece 2 gb rami olan pentium işlemcili bir pc

• hukuk1453 H kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olacak bir durum yok elinizde yazılım dosyalarınız varsa herşey kolay. Toplam 15 dakikalık bir işlem.

• 
Sayfa: önceki 43944395439643974398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.