Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Çoğu yerde hala 3200 civarında. Bir tek hepsiburadada bazı satıcılarda 3000 e yakın fiyatlar var. Onlarda da stok sıkıntısı var mı belli değil. Almak isteyen acele etsin zira bu fiyatlar gerçek olamaz.

Hocam bana da garip geldi bu fiyatlar nasıl sadece hepsiburadaya özel düşebiliyor. Ben hepsiburada'daki satıcılara pek güvenmem neden diye sorarsanız akrabama oradan note 4 aldığımda açık kutu gelmişti. Hepsiburada da sadece hepsiburada satıcısından almak lazım. Ama bu fiyatları görünce de insanın ister istemez sinirleri bozuluyor. Ön siparişte daha telefon elime geçmedi...

Hocam allah aşkına bilmiyormuydunuz fiyatların düşeceğini ? bu belli birşey zaten. Gerçekten üzüldüm adınıza fakat sizde çok aceleci davranmışsınız.

• http://www.amazon.com/gp/product/B01B1I6IT6?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

Bu kılıftan almıştım bugün geldi arkadaşlar tutuş hissiyatı, şarj ve kulaklık girişleri falan gayet güzel tavsiye ederim bulabilirseniz.
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim. benim korkum sonuçta dünya kadar para veriyor s7 alıyoruz . ekranı bir kaç yıl sonra solarsa ne anladık bu işten öyle değil mi. Ben dikkatli bir kulanıcı olarak bunu tasa ediyorum sorularım bu yüzden.
  • şu pil süresi goygoyundan sıkılmadınız mı hâla ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Abi diğer sitelerde fiyatlar aynıyken bu hepsiburada da neden fiyatlar böyle düştü şaka gibi. Ön sipariş verdim cihaz daha elime geçmedi hepsiburadada 250 tl daha ucuza satılıyor inanılır gibi değil gelde dellenme. Siparişi iptal etme gibi bir ihtimalimde yok hem kargoya vermişler hemde sipariş verdiğim kart benim üzerime değil...

Hocam bakın o fiyatlandırmalar hepsiburada'ya ait değil. Onlar oradaki satıcıların koyduğu fiyatlandırmalar. Adamlar bir şekilde alıp satıyorlar. Rahat olun yani. Siz baz alacağınız fiyatlar Samsung resmi sitesi ve teknoloji marketler olmalı. Fırsatçıların olduğu yerler değil...

http://www.bimeks.com.tr/urun/150453/samsung-g935f-galaxy-s7-edge-gold.aspx

http://www.teknosa.com/urunler/125071740/samsung-galaxy-s7-edge-g935f-black-akilli-telefon?gclid=CM2S0c67zMsCFW8o0wod9JkPnw

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-s7-edge-32-gb-akilli-telefon-gold.html

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-s7-edge-g935-32-gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-gold-1161045.html

Yeterli mi bu fiyatlar hocam ?

Hocam şimdi ben hepsiburada dan bu telefonu alsam 3000 tl ye faturalı ve garantili şekilde, değişen ne olacak ? banane vatan 3400 tl ye satıyormuş,banane bimex 3300 tl ye satıyormuş vs... vs... ben neden onların fiyatlarını baz alıyorum, burada önemli olan faturalı ve garantili biçimde bu telefonu en uygun fiyata almak değil mi ? bence siz kendini kandırıyorsunuz. Biraz daha beklemek mantıklı alım yapmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

quote:

Abi diğer sitelerde fiyatlar aynıyken bu hepsiburada da neden fiyatlar böyle düştü şaka gibi. Ön sipariş verdim cihaz daha elime geçmedi hepsiburadada 250 tl daha ucuza satılıyor inanılır gibi değil gelde dellenme. Siparişi iptal etme gibi bir ihtimalimde yok hem kargoya vermişler hemde sipariş verdiğim kart benim üzerime değil...

Hocam bakın o fiyatlandırmalar hepsiburada'ya ait değil. Onlar oradaki satıcıların koyduğu fiyatlandırmalar. Adamlar bir şekilde alıp satıyorlar. Rahat olun yani. Siz baz alacağınız fiyatlar Samsung resmi sitesi ve teknoloji marketler olmalı. Fırsatçıların olduğu yerler değil...

http://www.teknosa.com/urunler/125071740/samsung-galaxy-s7-edge-g935f-black-akilli-telefon?gclid=CM2S0c67zMsCFW8o0wod9JkPnw

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-s7-edge-g935-32-gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-gold-1161045.html

Hocam şimdi ben hepsiburada dan bu telefonu alsam 3000 tl ye faturalı ve garantili şekilde, değişen ne olacak ? banane vatan 3400 tl ye satıyormuş,banane bimex 3300 tl ye satıyormuş vs... vs... ben neden onların fiyatlarını baz alıyorum, burada önemli olan faturalı ve garantili biçimde bu telefonu en uygun fiyata almak değil mi ? bence siz kendini kandırıyorsunuz. Biraz daha beklemek mantıklı alım yapmak için.

Tamam alın o zaman. Hayırlı olsun şimdiden...

Edit: Neden kendimi kandırayım resmi fiyatları siz de görmüyor musunuz? o fiyatlar hepsiburada nın kendi fiyatlandırmaları değil ki. Orda ki satanların telefonları nerden , nasıl temin ettiğini bende bilemem sizde. Bana güven vermiyor. Size veriyorsa alın tabi..

S7 Edge Siyah rengi için 150 lira fazla vermişim hepsiburada da satanlara göre. Kafam rahat, keyfim yerinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 19 Mart 2016; 16:49:48 >

• Şu motion photo yu kullanan yok mu hiç? Nasıl? Live photos gibi güzel mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Kavisli ekran olmasi yazilimsal guncellemelere ragmen sorun yaratmasi.

Bence tasarim hatasi donanimsal fiziksel bir ariza ve yazilimla cozulebilecek birsey degil.

Fiyasko denilebilir .

Kavisli ekranın kenarlara yanlışlıkla dokunulsa bile işlem yaptığından bahsediliyor. Bu biraz da tutuş şekliyle alakalı bir sorun. Telefonu elinizin içinde kavrayarak tutarsanız kenarlara dokunmanız olası bir durum. Çünkü çerçeveler çok ince.

Yeni bir yazılımla kenarların dokunma hassasiyeti azaltılabilir. Abartı bir durum yok ortada. Fiyasko bir durum hiç yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Edit: Neden kendimi kandırayım resmi fiyatları siz de görmüyor musunuz? o fiyatlar hepsiburada nın kendi fiyatlandırmaları değil ki. Orda ki satanların telefonları nerden , nasıl temin ettiğini bende bilemem sizde. Bana güven vermiyor. Size veriyorsa alın tabi..

S7 Edge Siyah rengi için 150 lira fazla vermişim hepsiburada da satanlara göre. Kafam rahat, keyfim yerinde..

Hocam yanlış anlamayın beni, amacım size muhalefet olmak değil. Yeni çıkmış telefon zaten kutulu,faturalı,garantili satıyor adamlar. Çalmış olamazlar heralde. Neden daha fazla ödeyeyim ki mağazalara... Alırım internetten aslanlar gibi kullanırım, 150,250 tl fark var az değil. neden göz göre göre fazla vereyim ki !!!
    garantiyse garantili, faturaysa faturalı, kutuysa kapalı kutu...

• quote:

quote:

quote:

Çoğu yerde hala 3200 civarında. Bir tek hepsiburadada bazı satıcılarda 3000 e yakın fiyatlar var. Onlarda da stok sıkıntısı var mı belli değil. Almak isteyen acele etsin zira bu fiyatlar gerçek olamaz.

Hocam bana da garip geldi bu fiyatlar nasıl sadece hepsiburadaya özel düşebiliyor. Ben hepsiburada'daki satıcılara pek güvenmem neden diye sorarsanız akrabama oradan note 4 aldığımda açık kutu gelmişti. Hepsiburada da sadece hepsiburada satıcısından almak lazım. Ama bu fiyatları görünce de insanın ister istemez sinirleri bozuluyor. Ön siparişte daha telefon elime geçmedi...

Hocam allah aşkına bilmiyormuydunuz fiyatların düşeceğini ? bu belli birşey zaten. Gerçekten üzüldüm adınıza fakat sizde çok aceleci davranmışsınız.

Hocam düşerde 2 aya 100tl filan düşer dedim note5'de de öyle oldu. 1 hafta da 250 tl düştüğünü ilk defa bir telefonda görüyorum. Fakat başka sitelere bakınca hepsi 2800 tl sadece hepsiburadadaki satıcılar öyle. n11 ve gg'deki satıcılar bile 2800 3300 tlye satıyor. Var bu hepsiburadada birşeyler...

Ayrıca hepsiburadayı sürekli takip ediyorum satıcılar sürekli fiyatları 25 30 tl aşağı yukarı çekiyor birbirleri arasında rekabet yapıyorlar. Sadece hepsiburada da fiyatının bu kadar düşmesinin sebebi bu. Ben param gitti diye üzülmüyorum şahsen sonuçta alıp 2 3 yıl kullanacağım. Düşse nolur düşse nolur sadece bu kadar farkı neden hepsiburada böyle satıyor diye şaşırdım. 200 liralık kılıfta hediye geldi 2600e geldi sıkıntı yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLKovY -- 19 Mart 2016; 17:03:03 >

• Bende az önce z3 compact dan terfi ettim s7 siyah cihaza,şu an için herşey iyi.

Edit: Parmak izi okuyucu çok iyi çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilecom -- 19 Mart 2016; 15:58:15 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam yanlış anlamayın beni, amacım size muhalefet olmak değil. Yeni çıkmış telefon zaten kutulu,faturalı,garantili satıyor adamlar. Çalmış olamazlar heralde. Neden daha fazla ödeyeyim ki mağazalara... Alırım internetten aslanlar gibi kullanırım, 150,250 tl fark var az değil. neden göz göre göre fazla vereyim ki !!!
    garantiyse garantili, faturaysa faturalı, kutuysa kapalı kutu...

Yok hocam estağfurullah sizin düşünceniz sonun kadar saygı duyarım.

ben de çalıntı demiyorum zaten bana güven vermiyor diyorum. Tabi ki herkes kendi kesesine göre hareket etmeli..

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Kavisli ekran olmasi yazilimsal guncellemelere ragmen sorun yaratmasi.

Bence tasarim hatasi donanimsal fiziksel bir ariza ve yazilimla cozulebilecek birsey degil.

Fiyasko denilebilir .

Hocam kavisli ekran tabi sorun yaratır tutuşa göre. Ben samsung bayilerine gittim inceledim elde tutuşu hoşuma gitmediği için s7 sipariş verdim pişmanda değilim neyin fiyaskosu pardon ama? Edge alan zaten bunu göze alıp alıyor.
  • Arkadaşlar 6 ay önce s6 edge plusın çıkış fiyatı teknosa da 3099 TL imiş şuan mediamrkette 2799 TL yani kampanyaya girmediği sürece cihazların satış fiyatı çok düşmez 6 ayda 300 TL düşmüş çok sıkıntı etmeyin cihazınızın keyfini sürün

• quote:

Orijinalden alıntı: khankam

z5den sonra nasıl geldi hocam s7

Hocam genel olarak memnunum özellikle şarjı z5 ten çok iyi z3 ten de 1 tık iyi,gerçi z5 i marshmallow lu kullanmak nasip olmadı:) kamerayı çözemedim hangisi daha iyi diye. Şu var az ışıklı ortam çekimlerinde her türlü s7 ayrıva çok hızlı ama gün ışığında z5 daha doğal daha detaylı sonuçlar veriyordu ,s7 biraz fazla işliyor resimleri yada mp farkı burada çıkıyor. Ama malzeme kalitesi ve görünüş 10 numara ,kullandığım edge modeli bu arada

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    marsmellow kullansaydiniz hocam keşke şarji iyileşmişti çünkü ve bu arada samsungun bir telefonunu ilk defa begendim be ne diyim ama çok pahalı oldu ben s7 2500 edge ise 3000den girer diye düşünmüştüm eğer her sene fiyatlar böyle artacaksa 2 3 sene sonra ne olur artık eskiden amiral gemileri 2200 idi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam düşerde 2 aya 100tl filan düşer dedim note5'de de öyle oldu. 1 hafta da 250 tl düştüğünü ilk defa bir telefonda görüyorum. Fakat başka sitelere bakınca hepsi 2800 tl sadece hepsiburadadaki satıcılar öyle. n11 ve gg'deki satıcılar bile 2800 3300 tlye satıyor. Var bu hepsiburadada birşeyler...

Ayrıca hepsiburadayı sürekli takip ediyorum satıcılar sürekli fiyatları 25 30 tl aşağı yukarı çekiyor birbirleri arasında rekabet yapıyorlar. Sadece hepsiburada da fiyatının bu kadar düşmesinin sebebi bu. Ben param gitti diye üzülmüyorum şahsen sonuçta alıp 2 3 yıl kullanacağım. Düşse nolur düşse nolur sadece bu kadar farkı neden hepsiburada böyle satıyor diye şaşırdım. 200 liralık kılıfta hediye geldi 2600e geldi sıkıntı yok :)

Piyasa gerçekten karman çorman, biraz daha beklemek lazım fiyatların tam oturması için. almayı düşünenlerin biraz daha sabretmeleri daha iyi olacak sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: khankam

marsmellow kullansaydiniz hocam keşke şarji iyileşmişti çünkü ve bu arada samsungun bir telefonunu ilk defa begendim be ne diyim ama çok pahalı oldu ben s7 2500 edge ise 3000den girer diye düşünmüştüm eğer her sene fiyatlar böyle artacaksa 2 3 sene sonra ne olur artık eskiden amiral gemileri 2200 idi

Evet fiyatlar aşırı pahalı, aynen bende ilk defa bir samsung modelini çok beğendim...Yoksa göbek sony ciydik:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 19 Mart 2016; 17:14:22 >
  • Arkadaşlar bişey sorucam internet deyken telefonun kapatma tuşuna basıyorum ekran kapanmıyor şimdi bi anda oldu bu olmadan ince sadece test ayarlarına girdim kodla okadar sizce neden böyle oldu telefonu kapatmak için internetden çıkmam gerekiyo

• Arkadaşlar pusulayı kalibre edemiyorum, haritalarda yanlış yön gösteriyor. Edge menüsündeki pusulada da kalibre etmek için 8 yapın diyor ama yapamadım bir türlü...
  • 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.