Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43764377437843794380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncellemeden sonra samsung led view kılıf bozuldu. Led ışıklar yanmıyor. Acaba güncellemeden mi yoksa baska nedenle mi anlamadım. Tamir olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weezer -- 8 Eylül 2018; 21:16:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internette ki siteler haricinde nereden bulabilirim. Hiç bir operatörde yok telefon. Nakitle alacağım taksitte değil. Bursada oturuyorum hiç bir yerde yok samsung shoplara sorduracağım.
  • acil yardım edin lütfen!! arkadaslar bugun ikinci el yurtici samsung s7 edge aldım telefon rootluydu rootu kaldırmak için odinden android 8 yuklemek istedim bir kac basarızlıktan sonra telefon da ağda kayıtlı değil hatası verdi arama yapamıyor internete giremiyordum sonunda odinden android 8 yükledim ama telefon galaxy s7 edge yazında kaldı 15 dk dır ne yapmam gerekiyor ?
  • Arkadaşlar Samsung'un SMS uygulamasını Huawei telefonumda kullanabilir miyim?

• blacksss kullanıcısına yanıt
    Cihazı recovery moda alıp wipe data yapın yeniden başlatın açılması lazım. Yanlız odinden rom yukledikten sonra ımei gittiyse cihaz her ne kadar yurt ici görünse de muhtemelen ımei atılmıştır sonradan ve onun sertifikası uçmuştur öyle olmuşsa yeniden ımei atılacak veya sertifika yüklenecek onu da telefoncular yapar. Bazen de nadir de olsa romu tekrar yüklenince ımei gelebiliyor bir zamanlar galaxy s2 de başıma gelmişti ondan hatırladim umarım sizinki ımei gitmemiştir.

• Arkadaşlar Android 8.0 orjinal rom'unu ODIN ile yüklemek isteyenlerin baş belası LZ4 hatasının kesin çözümünü buldum, test ettim, çalıştığını onayladım ve tabii ki paylaştım: Android Oreo veya Üstü Orjinal ROM’ları ODIN ile Flashlama (LZ4 Hatasının Çözümü)

İşlemler biraz uzun gelebilir ancak eğer sizde benim gibi temiz bir OREO ROM'una kavuşmak istiyorsanız buna değecektir. Ne demişler "Gülü seven dikenine katlanır"

• Arkadaşlar yardimci olacak yok mu ? Ekranimda problem var hicbir darbe cizik yok fakat pembe lekeler var ekran değişimi olacak servise vericem fakat servis ortalama kac gunde telefonu veriyor tecrübesi olanlar bilgi verebilir mi? Ayrica telefonu alali 3.5 ay oldu değişim mi yaparlar ekran mi degistirirler?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacoldu06

Arkadaşlar yardimci olacak yok mu ? Ekranimda problem var hicbir darbe cizik yok fakat pembe lekeler var ekran değişimi olacak servise vericem fakat servis ortalama kac gunde telefonu veriyor tecrübesi olanlar bilgi verebilir mi? Ayrica telefonu alali 3.5 ay oldu değişim mi yaparlar ekran mi degistirirler?
    Bunun cevabını en iyi servis verir. Benim ikamet ettiğim şehirde Samsung teknik servisi mevcut. Kendim gidip elden veriyorum telefonumu.

Servis işlemleri bitirme süresi tamirat olacaksa en az 3 günde en fazla 7 günde, ekran veya başka parça değişimi olacaksa parçaların gelmesi uzun sürebileceğinden hafta sonları dahil 20 günü bulabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozgel

Cihazı recovery moda alıp wipe data yapın yeniden başlatın açılması lazım. Yanlız odinden rom yukledikten sonra ımei gittiyse cihaz her ne kadar yurt ici görünse de muhtemelen ımei atılmıştır sonradan ve onun sertifikası uçmuştur öyle olmuşsa yeniden ımei atılacak veya sertifika yüklenecek onu da telefoncular yapar. Bazen de nadir de olsa romu tekrar yüklenince ımei gelebiliyor bir zamanlar galaxy s2 de başıma gelmişti ondan hatırladim umarım sizinki ımei gitmemiştir.
    ne yaptıysam olmadı dun geceden beri uğraşıyorum artık pes ettim lanet olsun boyle telefona da samsunga da dünden beri 4 tane rom indirdim ne yaptıysam telefon acılmadı ne yapacağımı şaşırdım varmı böyle bişey başına gelen telefon samsung galaxy s7 edge yazında kalıyor recovery moda girdim bir kaç defa wipe cahce factory reset attım olmadı rom atıyorum acılmıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

ne yaptıysam olmadı dun geceden beri uğraşıyorum artık pes ettim lanet olsun boyle telefona da samsunga da dünden beri 4 tane rom indirdim ne yaptıysam telefon acılmadı ne yapacağımı şaşırdım varmı böyle bişey başına gelen telefon samsung galaxy s7 edge yazında kalıyor recovery moda girdim bir kaç defa wipe cahce factory reset attım olmadı rom atıyorum acılmıyor?

Alıntıları Göster
    Hocam nougat orjinal romunu odinden flashlamayı deneyin ve bunu yaparken odin in options bölmesinden repartition u işaretleyin. Böylece eğer bölümlendirme bozulmuşsa oda düzelir.

• blacksss kullanıcısına yanıt
    İnternetten parçalı rom yüklemeyi araştırın öyle çözülebilir diye düşünüyorum.

Şu siteyi bi inceleyin hocam.

http://yesilcin.com/g935f-galaxy-s7-edge-oreo-g935fxxu2erem800factoryfirmware26052018-t37870.0.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theenjoyment -- 9 Eylül 2018; 14:8:47 >
  • Arkadaşlar s7 edge icin agustos ayi guvenlik guncellemesi geldimi benimki hala nisan guncellemesinde

• F01-740d F kullanıcısına yanıt
    Bende bu durumu merak ediyordum. En çok yazılan konuşulan hangisidir acaba diyordum

• Arkadaşlar benim bir sorum olacak; S7 ile S7 Edge'nin anakartları aynı mı? Yani benim bozuk S7'min içine S7 Edge anakartı taksam olur mu? Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

acil yardım edin lütfen!! arkadaslar bugun ikinci el yurtici samsung s7 edge aldım telefon rootluydu rootu kaldırmak için odinden android 8 yuklemek istedim bir kac basarızlıktan sonra telefon da ağda kayıtlı değil hatası verdi arama yapamıyor internete giremiyordum sonunda odinden android 8 yükledim ama telefon galaxy s7 edge yazında kaldı 15 dk dır ne yapmam gerekiyor ?
    Nougat "Drag" sürümünü indir.

Recoveryden format data, wipe cache yaptiktan sonra teli kapat

Kapali halde iken download moda al

Odini aç Re-partition secenegini işaretle

Pit sekmesine geç ve pit dosyasini ekle

Yuklemeyi başlat

Cihaz acildiginda kurulumu yaptiktan sonra

Cihazin menusunden sifirlama yapip kurulumu tekrar yap.

Not : custom romlardan stock roma donuste imei uçabiliyor, eğer sertifika kaybolmuşsa chimera tool ile rom atmak gerekebilir onu da sen yapamazsin telefoncular yapabiliyor ancak..

• quote:

Orijinalden alıntı: 3lackbess

Arkadaşlar benim bir sorum olacak; S7 ile S7 Edge'nin anakartları aynı mı? Yani benim bozuk S7'min içine S7 Edge anakartı taksam olur mu? Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.
    Olmaz kardeş, kernel firmwire herşey farklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

Nougat "Drag" sürümünü indir.

Recoveryden format data, wipe cache yaptiktan sonra teli kapat

Kapali halde iken download moda al

Odini aç Re-partition secenegini işaretle

Pit sekmesine geç ve pit dosyasini ekle

Yuklemeyi başlat

Cihaz acildiginda kurulumu yaptiktan sonra

Cihazin menusunden sifirlama yapip kurulumu tekrar yap.

Not : custom romlardan stock roma donuste imei uçabiliyor, eğer sertifika kaybolmuşsa chimera tool ile rom atmak gerekebilir onu da sen yapamazsin telefoncular yapabiliyor ancak..

Alıntıları Göster
    dediklerini bir deneyeyim inşallah düzeltebiliriz imei gittiğini sanmıyorum ki inaşallah gitmemiştir

• Arkadaşlar s7 için oreo güncellemesini yapmalı mıyız ? bazı hatalar oluyor sanırım ?
  • Yapmadiysan sarjin daha az gidecegi telin daha cok isinacagini gorsel ve performas olarak bir tik artacagini bilmeniz gerekiyor.

• Selam arkadaşlar,

S7 edgemin arka kamerasına toz kaçtı kapak kırıldığından dolayı. Arka kamera batarya ve arka kapağı değiştirebileceğim güvenilir bir servis arıyorum. İstanbul avrupada olursa süper olur. Mümkünse dhden olsa daha güzel olur yardımcı olabilecek varmı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 43764377437843794380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.