Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43744375437643774378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkaplanı alabilir miyim hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuk1453

Resmî samsung servisi midir bahsettiğiniz?
    Hayır. Garantisi devam ediyorsa buradan konumunuza göre en yakın teknik servis noktalarını bulabilirsiniz.
  • Arkadaşlar imei atılmış S7 edge'e odin üzerinden rom atabiliyor muyuz acaba? Şebeke gidiyor mu?
  • kozgel K kullanıcısına yanıt
    Hocam düz S7 için arıyorum. Belirttiğiniz indirme sayfasında dosyayı yükleyen üyenin profilinden yaptığı diğer yüklemelere baktım ancak düz S7 için herhangi bir upload göremedim.

• Arkadaşlar zil sesini bir menüden artarak olarak işarrtledim şimdi bulamıyorum o alt menüyğ yardımcı olabilir misiniz

• Arkadaşlar yetkili serviste garanti kapsamında veya garanti dışı ekran değişimi yapan oldu mu? Değişim sonrası herhangi bir sorun oluyor mu? Ekranımda problem var ve ücretli değişim yapmam gerekiyor, kararsızım. Değer mi diye düşünüyorum.
    (Ekran değişim ücreti 1160 tl bu arada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shooter61 -- 7 Eylül 2018; 11:51:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Telefonda mhl desteği var mı? Kullananlar nasıl kablo ile bağlıyor acaba? Tv akıllı değil baştan söyliyim.
    S6'dan itibaren Samsung telefonlarda anlamsız bir şekilde MHL desteği kesildi.

İnsanı Chromecast, Ezcast gibi kablosuz aktarım yapan cihazlara mecbur bırakıyorlar. Fiyatları 200 liradan başlayıp 400 liraya kadar çıkıyor. O kadar para verene kadar Android TV Box almanı tavsiye ederim, televizyon izleme alışkanlığınız değişir, net...
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rene54

Arkadaşlar zil sesini bir menüden artarak olarak işarrtledim şimdi bulamıyorum o alt menüyğ yardımcı olabilir misiniz
    Artan zil sesi sadece alarmda var.
  • hukuk1453 H kullanıcısına yanıt
    Kadıköy de var evlendirme dairesi karşısında
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Resmî servis mi ?

• Merhaba arkadaşlar

S7 Edge cihazımın ekranında pembe şerit oluştu.

Bunu garantiye göndersem veya başka servise verip ekran düğişsem masraf ne isterler?

Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yorum yazsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranda amoled yanığı oldu kırmızı lekeler kaldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hayır değil tabiki resmi servis istiyorsan oda kadıköyde var 1500 tl istiyordu enson ekrana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 7 Eylül 2018; 15:59:9 >
    Garanti devam ediyor

aynı gün yapmayabilir yetkili servis sıraya alıyor pil değişimi olsa belki ama ekran değişimi hemen olmaz hocam
  • Bugun istanbul forum teknosaya gittim.

S7 edge vardi bende ekraninda da amoled yanigi vardi. Bataryasi yuzde 79 falandi 2800 kusur mah dayaniyordu. Haliyle 4saat ekran suresi veriyordu. Yeni guncellemeyle cihaz cok isiniyordu. Dedim eskiyi getir yeniyi gotur kampanyasi var mi var.

Ozaman benim telefon ne kadar ediyor. 1200ediyor arti 750buyback destegi var dediler. Tamam dedim. Note 9 ne kadar 6.500 tamam aliyorum dedim.

1200+750= 1950 ye s7 edge saydi.

Note 9 da 6500 -1950 = 4550 pesin odedim ciktim.

Sonuc mukemmel. Fiyati yukselmemisken 128gb okyanus mavisi 4000bin mahli kalemli note 9 aldim. Hadi bana eyvallah dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 7 Eylül 2018; 16:28:43 >
    Teşekkürler hocam.

• Arkadaşlar en yakında almayı düşünüyorum bu telefonu hepsi burada üzerinden ilk defa yüklü miktarda ödeme yapacağım internetten almak iyi mi olur. vatan , teknosa media markt gibi marketlerde stoklarda yok. İkinci el s8 alacaktım ilk başta ama ikini el sıkıntılı çıkar diye vazgeçtim. S7 beni 2 yıl götürebilir mi ?
  • Herkese iyi akşamlar, Instagram'da hikaye paylaşamıyorum, paylaşılıyor diyor ama siyah ekran öylece kalıyor, dünden beri bu şekilde, önbelleği temizledim uygulamayı kaldırdım birdaha kurdum fakat hala bir sonuç alamadım, ne yapmam lazım?

• 
Sayfa: önceki 43744375437643774378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.