Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43384339434043414342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osman.71

Hiç sanmıyorum hocam bizlere nazaran TUR cihazlarına daha büyük çapta güncelleme geldi. Tahminime göre yurt dışına güncelleme çıktığı an veriyorlar diğer tarafran TUR için olan güncellemeler bütün bütün ve bildiğimiz üzere biraz geç geliyor.
    Bu bir şey ifade etmez ama XSG cihazlara gelen güncelleme 490 ve 218 MB boyutunda yani neredeyse yarım büyük güncellleme kadar. Bölge ve ülkelere göre uyum çalışmaları yüzünden 1 hafta, 10 gün geç veya erken olabiliyor, abartılacak bir durum değil.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Hattımız nedir türkcell mi çünkü türk telekom da bu özellik yok die biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergn238

Hattımız nedir türkcell mi çünkü türk telekom da bu özellik yok die biliyorum
    Vodafone
  • quote:

Orijinalden alıntı: bha41

Iyi aksamlar. Whatsapp msjlari whtsappa girince geliyor tam olarak cozumunu bilen var midir? Veri tasarrufundaki menude whatsappa izin verilmis durumda
    Hocam bildiğim kadarıyla anlık bildirimler Google Play Services altındaki Google Cloud Messaging platformu aracılığıyla iletiliyor. Dolayısıyla sanırım google play hizmetlerine de onay vermeniz gerekiyor olabilir. Sadece bir tahmin, hiç kullanmadım veri tasarrufu modunu.
  • Bu yeni gelen guncelleme ile benim cihazda cok cabuk bitiyor sarj. Bu sorunu yasayan baska kimse varmi cihaz Samsung'tan alinma.

• SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Son güncellemeden sonra şarj sürem bu arkadaşlar 6 saatin üzerinde ekran süresi alıyorum internet hep açık zaten 3 saatten fazla youtubedan dizi izledim bence fazlasıyla iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishForce

Arkadaşlar 1 temmuz güncellemesini yaptım hücre askıda şuan %3 olarak görünüyor. Ekran süresi tahminim 3 saat kadar olur. Açıkçası şarj konusunda bi fark yok. Sağlıklı test için fabrika ayarlarına dönsem düzelir mi nasıl yapayım bilemedim?
    Arkadaşlar var mı benim gibi şarj sorunu yaşayan?

• yunush55 Y kullanıcısına yanıt
    cihaz snapdragon işlemci ise türkiye yazılımı kuramazsınız çünkü ülkemizde exynos işlemcili model var yazılımı da işlemciye göre yükleyebilirsiniz. Türkiye yazılımı yükleyememek cihazı kullanamayacağınız anlamına gelmiyor sadece türkiyedeki volte gibi teknolojilerden mahrum kalırsınız hepsi bu.
  • Tum guncellemeler yapili. Full mobil acikti ekran parlakligi orta ve ortanin altina aldim yer yer

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: camara_tr

Tum guncellemeler yapili. Full mobil acikti ekran parlakligi orta ve ortanin altina aldim yer yer

2 gün önceki güncelleme mi yapılı hocam. Güncelledikten sonra başka bir şey yaptınız mı format vs?

• Telefonu güneşe çıkartınca ekranda pembe izler oluşuyor (sadece beyaz arkaplanda), bunu yaşayan oldu mu? Ne yapmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efeakin123 -- 10 Ağustos 2018; 17:34:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efeakin123

Telefonu güneşe çıkartınca ekranda pembe izler oluşuyor (sadece beyaz arkaplanda), bunu yaşayan oldu mu? Ne yapmam gerekiyor?
    Aynı sıkıntı bende de var. İthalatçı garantili ama yine de göndereceğim bakalım ne diyecekler?

Edit: Resim ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 10 Ağustos 2018; 19:0:55 >

• quote:

Telefonu güneşe çıkartınca ekranda pembe izler oluşuyor (sadece beyaz arkaplanda), bunu yaşayan oldu mu? Ne yapmam gerekiyor?
    Önceki mesaja resim ekleyemedim sanırım.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Aynen böyle oluyor bende de. İnternette yabancı forumlarda araştırma yaptım bazıları normal diyor buna, bilemedim.
  • quote:

Aynen böyle oluyor bende de. İnternette yabancı forumlarda araştırma yaptım bazıları normal diyor buna, bilemedim.
    Yok hocam normal değil. Ben de yurt dışı forumların altını üstüne getirdim ama çözüm yok. Araştırırken hep pembe çizgi sorunu çıkıyor, bizim sorunu yaşayana nadiren denk geldim. Ekranda hata var, tek çaresi ekran değişimi gibi geliyor bana.

Kapalı ortamda sıkıntı yok sadece güneş ışığı altında sorun peydahlaniyor.

• Saudi Arabistandayım telefonumda ksa

Banada bugün geldi güncelleme ama biraz büyük sanki aylık güncelleme 500 mb olur mu ?

• wade96 kullanıcısına yanıt
    Butun google programlarina izin verdim bakalim ne olacak

• 1 temmuz güncellemesi sifirlama yapilmis halde batarya durumu

Mobil veri wifi karisik internet surekli aktif

• S7 Edge Türkiye.. güncelleme gözükmüyor bende çoğu kişiye gelmiş ama

• bakirci1453 B kullanıcısına yanıt
    Bendede gözükmüyor

• 
Sayfa: önceki 43384339434043414342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.