Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43364337433843394340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Want to

TGPkernel'i kur stock rom uzerine. Yazilima knox sayacini 0 gosteriyor

Alıntıları Göster
    nasıl yüklenir? root olmak zorunda mı? twpr mi yüklemeli önce? kısaca yazar mısınız?
  • Azil48 kullanıcısına yanıt
    Twrp'den TGPkernel zip dosyasini yukleyin ve tamam hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1temmuz güvenlik güncellemesi geldi ithalat garantili cihazıma

Sd820 biraz fazlamı ısınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Home tuşuna basmadan parmak izini okutma veya uyandırma yapqbilirmiyim??

• Arkadaşlar 1 temmuz güncellemesini yaptım hücre askıda şuan %3 olarak görünüyor. Ekran süresi tahminim 3 saat kadar olur. Açıkçası şarj konusunda bi fark yok. Sağlıklı test için fabrika ayarlarına dönsem düzelir mi nasıl yapayım bilemedim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkishForce -- 9 Ağustos 2018; 15:40:19 >
  • Merhaba arkadaşlar oreo güncellemesi yaptığımda wifi arama özelliği vardı geçenler de 89 mb lik bi güncelleme yaptım daha sonra wifi aramasını bulamadım diğer adı volte yardımcı olurmusunuz...

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Oreo güncellemesinde beklediğim tek özellik o idi malesef samsung yine yapacağını yaptı 🙄🤨

• sinanduru51 S kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/Bağlantılar/Wi-fi Araması. Tekrar bakın.

• Yok hocam kontrol ettim. Mobil ağlar da bile gözükmüyor..

Mobil ağlarda değil artık. Ayarlar/Bağlantılar kısmında ikinci sırada Wi-fi araması olacak. Eğer yok ise farklı ülke yazılımı yüklü olabilir sizde. Hangi ülkenin cihazını kullanıyorsunuz..?

Edit; Sizin VoLTE de görünmüyor ayarlarınızda. ya kapalı yada dediğim gibi Farklı ülke cihazı yada yazılımı kullanıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 9 Ağustos 2018; 16:3:19 >
  • Gecikmeli olsada dün itibari ile güncelleme aldık ve yeni sürüm Türkiye, ingiltere ve Almanya için test edilmeye başlanmış. Eylül ayında Ağustos güvenlik yaması olarak gecikmez ise gelir herhalde..

• Cihazı kıbrıstan aldım mısır yazıyor phone info da

Sebep bu işte. Cihazın modeli SM-G93xF ise ( düz yada edge modeline göre) türkiye sürümü olan yazılım yüklerseniz Volte ve Wi-fi aramasını kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Want to

Twrp'den TGPkernel zip dosyasini yukleyin ve tamam hocam
    biraz uğraştırdı twrp yüklemek ama yaptım.önceden kök e erişildi hatası veren bazı uygulamalar açıldı ama gördüğüm kadarıyla samsung pass da yine aynı durum var. kök dizine ulaşıldı uyarısı veriyor. knox durumu sorguladım knox 0 gözüküyor. sanırım samsung pass ı kullanma yöntemi yok.

sizde çalışıyor mu samsung pass?
  • Güncelleme sayesinde hucre askida problemi cozuldu ama min 5,5-5 saat aldigim ekran surem dustu ne is oldu anlamadim 😂😂

• marslan982 M kullanıcısına yanıt
    Hayır uygulama simgesi kayboldu sadece. Yukardan aşağı indirin, sağ üstte üç noktaya basıp uygulamayı tekrar yerine yerleştirin.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapabilirim ? Şunu belirtiyim benim cihaz pasaport kayıtlı imei ye bişey olurmu

• Son 505 MB'lik güncelleme ile Hücre Askıda düştü batarya süresinde gözle görülür bir değişme yok şimdilik..
    1-Cihazda rot yok ise birşey olmaz. Resmî yollar ile ülkeye sokulmuş orjinal cihazı yine resmi yollar ile kayıt altına almışsanız türkiye yazılımını yükleyebilirsiniz.

2-Kısacası, eğer rot edilip IMEI yazılmış cihaz ise işin rengi değişir. Cihazınız böyle ise cevap bende değil bilgim yok çünkü. Bilen arkadaşlar yanıtlayabilir.

Eğer birinci madde geçerli ise, Samfirm uygulaması ile güncel türkiye sürümünü hızlıca indirip Odin programı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz. Tüm verileriniz silinir, yedek almayı unutmayın.

Nasıl kullanılacağı ile alakalı youtube ve google üzerinden detaylı bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz..

Kolay gelsin.

• Oynamak isteyenler için Fortnite gelmiş. Popüler bir oyundu sanırım

• 
Sayfa: önceki 43364337433843394340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.