Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43354336433743384339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    17 aylık cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

Cihaz özellikleri ile 2019 da da alınabilir. 2020 de de alinabilir. Şuan hiçbir eksiği yok stabil sağlam bir cihaz. Tavsiye ederim. DH uzun kullanım testi var detayli incelemesi de yapıldı oradan bilgi edinebilrisiniz.
    Hocam kamerasi nasil ön arka ? Nokia n8 veya ip6s e görece bunlari kullandiysaniz tabi yorumlarsaniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi geceler 505 MB'lik bir güncelleme geldi henüz yüklemedim muhtemelen hücre Askıda düzeltmişlerdir diye umuyorum..

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet hucre askıda düzelmiş :)

• Oreo güncellemesi zaten güzeldi beğenmiştim ancak son gelen 550 MB'lık güncellemeyle beraber telefon adeta coştu

• TylerDurden_35 T kullanıcısına yanıt
    Ben fark göremedim ya, :(

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma07

Orjinal olmayabilir belki. Orjinali 180 civarıydı sanki
    yok daha neler, yetkili serviste bile 150 tl istiyorlar hatta tam söyliyim 149.90
  • Arkadaşlar kavsal bilişim garantili s7 aldım fakat modelinde g9300 yazıyor bu cihazın Samsung Türkiye garantili olanıyla herhangi bir farkı varmı acaba ?

• yunush55 Y kullanıcısına yanıt
    evet var.
  • Neyse bu surumden sonra dikkatli olmak lazim bu surumde kalirim artik

9300 çin ve hong-kong modeline ait model numarasıdır işlemcisinin snapdragon olması lazım ki öyle ise örneğin Türkiye yazılımı kuramazsınız

• Olur olmaz yerde cihazın kök dizinine erişildi hatası alıyorum. Geçmişte 1 kez root atmıştım. Şimdi orjinal yazılımdayım. Knock sayacı artmış doğal olarak. Bunu sıfırlamanın da yöntemi yok anladığım kadarıyla. Bana sağlam ve güncel bir room önerirseniz ona geçebilirim. Sıkıldım kök dizinine erişildi işin şunu yapamıyoruz bunu yapamıyoruz. Resmen soğudum samsung tan. Zaten root yapabilmek için android e geçmiştim yıllar önce.

• Biz de safız, yapmıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık işin cılkı çıktı güncelleme umrumda değil pilim bir gün gidiyor . Kamerada iyi. Yeter bana

• Hocam Türkiye sürümü mü sizinki?Bende güncelleme gözükmüyor
  • kozgel K kullanıcısına yanıt
    Türkiye yazılımını kuramazsınız demişsiniz o zaman nasıl kullanacağım telefonu ios tan android e yeni geçtim

• Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Evet cihaz Türkiye cihazı.

dil seceneklerinde türkçe yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azil48

Olur olmaz yerde cihazın kök dizinine erişildi hatası alıyorum. Geçmişte 1 kez root atmıştım. Şimdi orjinal yazılımdayım. Knock sayacı artmış doğal olarak. Bunu sıfırlamanın da yöntemi yok anladığım kadarıyla. Bana sağlam ve güncel bir room önerirseniz ona geçebilirim. Sıkıldım kök dizinine erişildi işin şunu yapamıyoruz bunu yapamıyoruz. Resmen soğudum samsung tan. Zaten root yapabilmek için android e geçmiştim yıllar önce.
    TGPkernel'i kur stock rom uzerine. Yazilima knox sayacini 0 gosteriyor

• Güncellemeden önce %10 olan hücre askıda şimdi %2 görünüyor.Tamamen ortadan kalkması gerekmiyor muydu bunun

Şarj olayı zaten oreo dan sonra kötü oldu.Bu güncellemede farkettirmedi bisey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 9 Ağustos 2018; 14:36:33 >
  • 
Sayfa: önceki 43354336433743384339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.