Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43124313431443154316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Burak**

Hocam ben spigen curved hd kullanıyorum ekran korucu çok memnunum hb almıştım 25 tl ye içinde iki adet var zaten ekranda çok iyi yok denecek kadar ince bi okadarda cizilmelere dayanıklı tavsiye ederim ama uygulaması zor bir urun

Şarj konusundada kutudan çıkan adaptör ile şaretmek en iyisi ve mümkünse hızlı şarjıda kullanmayın
    Hocam ekran koruma uygulama konusunda elim hiç yatkın değil. Yoksa netten 20liraya daha iyisini alabileceğimi biliyorum

Cihazım ithalatçı olduğu için 3bacaklı priz adaptörü çıktı ve çeviriciyle birlikte çok kaba oluyor. Bu adaptörü evde bırakmak ve insan içine çıkartmak istemiyorum

Acilen quick şarj usb adaptörü bulunan kablosuz şarj cihazı önerisi bekliyorum 100liradan pahalı olmazsa çok sevinirim :)

Cihazım G9350 modeli 4çekirdekli Snapdragon 820 ile geldi. 4gb ram olması gerek ama cpuz de 3gb gibi görünüyor

biraz fazla ısınıyor gibi geldi normalmi? Ekran çözünürlüğü nasıl kullanmalı 2K çokmu yorar ve şarj götürür?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

s7 alınır mı arkadaşlar
    Ekran boyutu ve özellikler yeterli gelecekse ve uygun fiyata bulursanız alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Ekran boyutu ve özellikler yeterli gelecekse ve uygun fiyata bulursanız alınabilir

Alıntıları Göster
    ekran boyutu ve tasarımı hoşuma gitti 2.eli 1100 tl ortalama sizce bu fiyata alınır mı?fiyatı 800 tl altına kaç yıl sonra düşer acaba
  • Hazar kullanıcısına yanıt
    Kendi sorumu yanıtlayayım. Gittim, 2 saat içinde yapıp verdiler. Fakat değiştirirken soldaki softbuttonun içine etmişler. Yapışkan sökülme izi gibi bir şey var artık, kir gibi duruyor ama değil, içinden.

Ben tekrar gidip uğraşamayacağım, yaptıracakların aklınızda bulunsun.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 27 Temmuz 2018; 19:56:21 >
  • Evet hocam bu kadar yoğun değil ama açık renkte çizgiler her 3 renkte gözüküyor. Ön kamera ile çekmeye çalıştım . Sorun tam olarak nedir ? Pahalıya mı mal olacak ? Samsung yetkili servisi yurtdışı çıkışlı olmadığı için alamayız dedi. Orada çalışanlardan birisi ekranın değişmesi gerekebilir yaklaşık olarak 1000 tl tutabilir dedi. Çok detaylı incelemedi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 27 Temmuz 2018; 20:7:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resh_aykut

Evet hocam bu kadar yoğun değil ama açık renkte çizgiler her 3 renkte gözüküyor. Ön kamera ile çekmeye çalıştım . Sorun tam olarak nedir ? Pahalıya mı mal olacak ? Samsung yetkili servisi yurtdışı çıkışlı olmadığı için alamayız dedi. Orada çalışanlardan birisi ekranın değişmesi gerekebilir yaklaşık olarak 1000 tl tutabilir dedi. Çok detaylı incelemedi ...

Ekran filmi ile alakalı bir sorun gibi duruyor. Ekran ile birleşik değilse ucuz olur ama tümleşikse ekran komple değişir ve maliyetli olur. Aslında bir yerlerini sıkıştırarak ta çözülebilir belki bir gevşeklik vardır ama buradan bir şey demek mümkün değil, sadece tahmin yapabiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba bilgili birine benziyorsunuz s7 edge deki kamera başarısız hatasının yazılımsal ise çözümü kolay ancak donanımsal ise kamerayı değiştirmek sorunu çözer mi ? Yoksa anakartta falan da arıza olmuş olabilir mi arka kamerası arızalı bir s7 edge alacağım kamerayı değiştirmeyi düşünüyorum işe yarar mı sizce

• Kqblosuz sarj aleti arayanlara fikir verebilir

http://www.webtekno.com/cep-telefonlariniz-icin-alabileceginiz-en-iyi-5-kablosuz-sarj-cihazi-h47694.html

• Arkadaslar hucre askida sorununun cozumu nedir? Belki daha once yazildi ama bulamadim. Telefonum s7edge oreo yazilim bilgileri ekteki gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

HÜCRE ASKIDA SORUNU ÇÖZÜMÜ
    S7 EDGE İÇİN GEÇERLİ
    ROOT VS GEREKMİYOR
    Aşağıdaki linkten CP5 dosyasını indiriyoruz.
    Odin porgramınının son sürümünü PC ye kuruyoruz.
    Telefonu download modunda açıyoruz ve USB ile PC ye bağlıyoruz.
    Odin programına giriyoruz. CP5 yazan kısıma tıklayıp indirdiğimiz yama dosyasını seçiyoruz.
    Starta bastıktan sonra yama yükleniyor ve telefon yeniden başlatılıyor. İŞLEM TAMAM.

Dün gece yükledim ben.. Telefon boşta Wifiye bağlı şekilde 4 saatte %2 şarj yemiş.
    Şuan Hücre Askıda Pil Kullanımı %1.. Ve Gerçekten çok büyük derecede fark etti şarj süresi iyileşti.
    https://androidfilehost.com/?fid=11050483647474827874
    Yukarıda detayı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: oonurhasan

ustam bende pubg oynuyorum bende de isman oluyor. Hava sicakligindan kaynakli bence. gece cok isinma olmuyor
    Ankara da ne hava sıcaklığı oluyor ki , gece 1 de , 2 de bile Pubg açınca telefon ateş gibi yanıyor ve 20 saniye sonra oyunu kapatıyor. Hayır servise götürdüm telefonu sıfırdan yazılım attılar yine aynı. Oyun gelişti dediler s7 edge yetersiz kalacak bu oyuna dediler, bakıyorum başka S7 Edge si olanlar , hatta bi alt kalite telefonu olanlar bile cayır cayır oyunuyor son sürümü. Android 7.0 a acilen dönüp denemem gerek, onunla mı alakalı, yoksa benim telefonun işlemci mi çört oldu anlamadım.

• Herkese iyi akşamlar,

Telefonu kapatıp açtım ve telefonda ilk defa gördüğüm şu uyarıyla karşılaştım. Bunun ne olduğu hakkında fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 28 Temmuz 2018; 7:22:20 >
  • Arkadaşlar s7 mi oreodan nougata düşürmek istiyorum sürümüm bu imiş (teldeki info programı diyor)

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s7/SM-G930F/TUR/download/G930FXXS2DRC3/215046/

ama kb lar ile iniyor haftalar sürecek 2gb lık dosya
    1.elinde linkteki sürümü olan varmı
    2. nasıl downgrade yapacağım
    https://akillitelefon.com/2018/02/20/samsung-galaxy-s7-edgede-surum-dusurme-downgrade/

linkindeki doğrumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Yukarıda detayı var

Alıntıları Göster
    SLM
    DOSYAYı yukleyıp test yapayım dedım fakat
    odın programında CP5 diye tıklanacak yer yok
    BL - AP- CP - CSC var sadece hangısınden yukleme yapacaz bıraz acarsanız.
    saygılar
  • mercan34 kullanıcısına yanıt
    Hocam birde hava sıcaklığının yanında internete mobil veri ilemi yoksa wi-fi ilemi bağlandığınızda önemli mobil veriyi kullaniyosaniz oda aşırı ısınmaya sebep olabiliyo wi-fi de ısınma az olur bende arada oynuyorum ısınıyor tabiki cihaz ama belli bir ısıda kalıyor aşırı bir ısınma yok oyunda her hangi kasma donma yok yukseksek cozunurlukte baya akici oynadim bide ben 7.0 aralık ayından beri güncellemeleri yapmıyorum kapattım 8.0 falanda geçmeyi düşünmüyorum cihaz şuan çok stabil

• quote:

Orijinalden alıntı: bestzedDH

Hocam merhaba bilgili birine benziyorsunuz s7 edge deki kamera başarısız hatasının yazılımsal ise çözümü kolay ancak donanımsal ise kamerayı değiştirmek sorunu çözer mi ? Yoksa anakartta falan da arıza olmuş olabilir mi arka kamerası arızalı bir s7 edge alacağım kamerayı değiştirmeyi düşünüyorum işe yarar mı sizce

Burada kesin bir şey söylemek mümkün değil, tamirciler onu ölçerek veya parça değişimi yapıp deneyerek çözüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar oreodaki ufak tefek hatalar için bir düzeltme güncellemesi geldi mi ve şu hep bahsedilen hücre askıda problemi düzeldi mi acaba bilgi verirseniz ben de artık oreoya geçmeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mercan34

Ankara da ne hava sıcaklığı oluyor ki , gece 1 de , 2 de bile Pubg açınca telefon ateş gibi yanıyor ve 20 saniye sonra oyunu kapatıyor. Hayır servise götürdüm telefonu sıfırdan yazılım attılar yine aynı. Oyun gelişti dediler s7 edge yetersiz kalacak bu oyuna dediler, bakıyorum başka S7 Edge si olanlar , hatta bi alt kalite telefonu olanlar bile cayır cayır oyunuyor son sürümü. Android 7.0 a acilen dönüp denemem gerek, onunla mı alakalı, yoksa benim telefonun işlemci mi çört oldu anlamadım.

Alıntıları Göster
    Ben S7 edge telefonumda, hücresel veride Pubg oynuyorudum. Havaların sıcak olmasından dolayı düşünüyorum kışın böyle bir durumla karşılaşmamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza06018

Hocam PHL HOLLANDA ya gelen sürümü csc TUR kalacak şekilde yükledim sizde yükleyebilirsiniz sıkıntılar gitmiş gibi görünüyor tam anlamıyla 1-3 güne belli olur.

Alıntıları Göster
    Hala aynı şekilde sıkıntısız kullanıyor musunuz?

• Güncelleme geldi bana bakalim.

• 
Sayfa: önceki 43124313431443154316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.