Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43114312431343144315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Veriler silunmeden rootlayamazssin. Arti olarak rottlasanda twrp yi wipe yapmadan kullanamassin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wade96 kullanıcısına yanıt
    Ben özel bir serviste değiştirdim 125 tl ye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Peki nasıl rootlayabilirim verileri silerek? Eskiden SuperSu ya da Magisk yüklüyorduk rootlanıyordu ama şimdi no-verity fln gibi bişeyler var galiba, yanlış bişey yapmak istemiyorum.
  • hücre askıda sorunu ile ilgili yamayı yüklemek istiyorum. ancak odin teli görmüyor. nasıl yükleyebilirim bu yamayı acaba?
  • S7 Edge Silver Duos çift hat ile bugün aranıza katıldım

N11 den 2014liraya aldım iyi fiyat sanırım. İthalatçı Evo garantili olarak geldi. Knox 0x0

J7core dan geçiş yaptım uzun zamandır istiyordum aldığıma değdi bence

Ekran koruma yaptırdım ve en ince şeffaf kılıftan aldım 60lira ödedim iyimi? Çizilmesin bu güzellik iyi bakmak lazım

Yabancı priz adaptörü ve çeviriciyle geldi çok kaba

Kablosuz şarj için tavsiye istiycem. Adaptörünü ayrı olarak kullanabilecrğim hızlı şarj destekli bir öneriniz olursa sevinirim

Telefonu kapatıp şarja taktım. Neler yapmamı önerirsiniz ilk kullanımda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sefa kullanıcısına yanıt
    Once twrp ardından no verify yukleniyor nedeni bootloder da kalmamasi icin ardindan supersu yukleniyor o kadar ama twrp yuklendikten sonra full wipe sarti var yoksa bootloderda kaliyor cihaz

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Spigen kablosuz sarj aletini öneririm Quickcharge olarak ankeri tek gecerim

bende arabistandan almistim kaba sarj aleti vardi

60 lira koruma normal tek yon mu cift yonmu

evo guzel garanti xiominin garati firmasi o

hayirli olsun home butona bak cizilmesin

hizli sarj kullanma

ilk kullanimda komple kapali sarj et 2 sefer

yada full sarj olmadan cekme

• quote:

Orijinalden alıntı: ALyCho

Spigen kablosuz sarj aletini öneririm Quickcharge olarak ankeri tek gecerim
    Quick şarj adaptörü olan kablosuz şarj cihazı önerirmisiniz?

Komple wrapsol kaplamaya 90lira istediler pahalı geldi. Ve kaplı bi cihazı inceledim hissiyatını beğenmedim.

Sadece önü kaplattım ve dükkanda son kalan kaliteli en ince şeffaf kılıf aldım toplam 60lira verdim iyimidir

• Aramiza hos geldin hizli sarji mecbur kalmadikca kullanma spigen ve anker kablosuz sarj aletlerini tavsiye ederim

• Herkese selamlar. Dün s7 edge model telefonum çok ilginç bir şekilde arızalandı. Bu konuda bir fikir üretecek varsa yardımınıza ihtiyacım var. Öncelikle sorunu tarif etmeye çalışayım. Spor salonunda kardiyo yaparken( bisiklet ) telefonumdan müzik dinleyeyim dedim. Kulaklığımın jak ını telefonuma taktım müziği başlattım tam olarak takmadığım için telefondan ses geldi. Neyse tekrar tam olarak takınca yanlışlıkla çıktı jak kablosu. Tekrar telefona taktığımda ise ekrandaki tüm renkler soldu. Sanki yeşil renk hakim gibi. Herhangi bir su sızması yaşandığını düşünmüyorum. Telefonumu yere bile düşürmeden böyle bir sorunu yaşamak canımı baya sıktı.

Renkler o kadar soldu ki sanki aşırı parlıyormuş gibi geliyor gözümü de fazlasıyla rahatsız ediyor. 16 bit olmuş gibi ... *#0*# den renk testleri yaptığımda ise renkleri o kadar güzel ve net veriyor ki. Sanki ilk gün almışım gibi , ne zaman testen çıkıp menüye gelsem eski halini geri alıyor. Ekran kartı yanmış olabilir mi veya fleksi kablosunda sıkıntı olabilir mi ? Bunlar olduysa o testteki net renkleri nasıl veriyor cidden anlamış degilim . Bütün ayarları tek tek deneyip üstüne dosyalarımı yedekleyip fabrika ayarlarına bile geri döndüm ama olmuyor, olmuyor ! Lütfen yardımcı olun sizce sorun nedir ?

Garantisi yok 2 senedir kullanıyorum ( Yurtdışından getirtmiştim telefonu ) Ekran renginj değiştiren applicationları da denedim. Düzelen bir şey olmadı malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 27 Temmuz 2018; 1:49:42 >

Hocam ben spigen curved hd kullanıyorum ekran korucu çok memnunum hb almıştım 25 tl ye içinde iki adet var zaten ekranda çok iyi yok denecek kadar ince bi okadarda cizilmelere dayanıklı tavsiye ederim ama uygulaması zor bir urun

Şarj konusundada kutudan çıkan adaptör ile şaretmek en iyisi ve mümkünse hızlı şarjıda kullanmayın

• resh_aykut kullanıcısına yanıt
    Hocam tuhaf bi durum ama aklima geleni soylim istedim ayarlar ekran kısmında ekran modu var ordaki seçenekleri bi deneyin belki bir faydası olabilir

• Selam arkadaşlar.
    Telefonum Samsung S7 ve Hepsiburada'dan Paralel ithalat.
    Birleşik Arap emirlikleri sistemi yüklü.

Delta servisteki uzun beklemelerim ve sorunların sonunda
    telefonumu içinde yine android 7.0 sürümü yüklü şekilde aldım.
    Fakat S7 için android 8.0 çıktı bunu biliyorum.
    Samfirmware'den baktığımda XSG Birleşik arap emirlikleri Android 8.0 stock rom var.

Fakat Delta Servis, bizde 7.0 var ama siz yüklemeyin diyorlar.
    (sayfalarında bile rom veriyorlar yükleyebilirsiniz diye)
    Yüz kere rom kurmuş biriyim ama
    emin olamadım servisin bu konuşması sonrasında.
    Bu durumda yine de bu XSG Birleşik Arap Emirlikleri Android 8.0 rom
    yüklenirse imei mi gider, ne dersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 27 Temmuz 2018; 10:54:32 >
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Ekran ayarlarının hepsini denedim hocam. Renk değiştirmeyi de tema bile değiştirdim fabrika ayarlarina döndüm olmadı. Telefon 16 bit gibi renk veriyor hala . Bugun samsung servise götürcem bakalım umarım bir teşhis koyup tamir için kabul ederler ve fazla masraf tutmaz...

Telefon test ekranında doğru çalışıyorsa ekranda veya anakartta sorun olduğunu sanmam.
    Bir su sızması yaşanmış olabilir, ama yine de Jak girişinin ekranı etkileyeceğini sanmıyorum.
    Recovery ekranından wipe layıp tekrar bir deneyin derim.
    Yine olmazsa bir süre bekleyin, kendiliğinden düzelmezse en doğrusu bir servise götürmek.
  • Herkese merhaba daha önce de yazmıştım yardımınıza ihtiyacım var şuan redmi note 5 pro telefonum var bir s7 edge ile takaslayacagim s7 edge yurtiçi cihaz kutusu kitapçıkları vs var sadece arka kamerayı açınca kamera başarısız hatası veriyormus elim yatkındır telefonu takaslayip 100 liraya arka kamerasi satılıyor s7 edge in kendim kamerayı değiştirmeyi düşünüyorum sizce işe yarar mı yazılımsal bir sorunsa firmware falan atıp cozerim diye düşünüyorum eğer donanımsalsa da kamera değişince düzelir diye düşündüm sizce kamera harici bir parça arızalı olabilir mi yani mesela anakart arızalı diye kamera çalışmıyor olabilir mi youtube daki videolarda kamera değişince çalışıyor ben yapsam işe yarar mı sizce lütfen yardımcı olun teşekkür ediyorum şimdiden

Anladım hocam umarım hallolur geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: resh_aykut

Herkese selamlar. Dün s7 edge model telefonum çok ilginç bir şekilde arızalandı. Bu konuda bir fikir üretecek varsa yardımınıza ihtiyacım var. Öncelikle sorunu tarif etmeye çalışayım. Spor salonunda kardiyo yaparken( bisiklet ) telefonumdan müzik dinleyeyim dedim. Kulaklığımın jak ını telefonuma taktım müziği başlattım tam olarak takmadığım için telefondan ses geldi. Neyse tekrar tam olarak takınca yanlışlıkla çıktı jak kablosu. Tekrar telefona taktığımda ise ekrandaki tüm renkler soldu. Sanki yeşil renk hakim gibi. Herhangi bir su sızması yaşandığını düşünmüyorum. Telefonumu yere bile düşürmeden böyle bir sorunu yaşamak canımı baya sıktı.

Renkler o kadar soldu ki sanki aşırı parlıyormuş gibi geliyor gözümü de fazlasıyla rahatsız ediyor. 16 bit olmuş gibi ... *#0*# den renk testleri yaptığımda ise renkleri o kadar güzel ve net veriyor ki. Sanki ilk gün almışım gibi , ne zaman testen çıkıp menüye gelsem eski halini geri alıyor. Ekran kartı yanmış olabilir mi veya fleksi kablosunda sıkıntı olabilir mi ? Bunlar olduysa o testteki net renkleri nasıl veriyor cidden anlamış degilim . Bütün ayarları tek tek deneyip üstüne dosyalarımı yedekleyip fabrika ayarlarına bile geri döndüm ama olmuyor, olmuyor ! Lütfen yardımcı olun sizce sorun nedir ?

Garantisi yok 2 senedir kullanıyorum ( Yurtdışından getirtmiştim telefonu ) Ekran renginj değiştiren applicationları da denedim. Düzelen bir şey olmadı malesef.

Aynı test ekranında bir de dimming yazan test var, alttaki resimdeki gibi mi çıkıyor renkler (Başka bir ekrandan da bak ve kıyasla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 27 Temmuz 2018; 18:45:58 >

• s7 alınır mı arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 43114312431343144315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.