Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43074308430943104311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefona format atmak istiyorum. Fakat Poweramp müzik çalarda eko ayarı tutturdum. O ayarı kaybetmek istemiyorum. Bunu nasıl başarabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba kendi telefonumu bir s7 edge ile takas etmeyi düşünüyorum ama s7 edge tek kırmızı çizgi sorunu var ön kameranın hemen sağında bastırınca çizgi kayboluyormus internette telefonu söküp ekranın arasına kağıt sıkıştırarak bastırınca kaybolan çizgi problemini ortadan kaldırdıklarini gördüm sizce ben yapsam olur mu? Takaslayayim mi sonuçta bir risk çünkü s7 edge in arka kapağı da kırık ve yurtdışı bir cihaz benim telefonum Xiaomi redmi note 5 pro üstüne 150 lira vereceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: bestzedDH

Herkese merhaba kendi telefonumu bir s7 edge ile takas etmeyi düşünüyorum ama s7 edge tek kırmızı çizgi sorunu var ön kameranın hemen sağında bastırınca çizgi kayboluyormus internette telefonu söküp ekranın arasına kağıt sıkıştırarak bastırınca kaybolan çizgi problemini ortadan kaldırdıklarini gördüm sizce ben yapsam olur mu? Takaslayayim mi sonuçta bir risk çünkü s7 edge in arka kapağı da kırık ve yurtdışı bir cihaz benim telefonum Xiaomi redmi note 5 pro üstüne 150 lira vereceğim
    Tavsiye etmem hocam. Xiaomi kullanmaya devam edin

Yurtdisi olduguna gore pasaport kaydi yoksa yine sorun yasamaniz muhtemel. Ekrandan zaten bahsetmiyorum. Uzak durun

• quote:

Orijinalden alıntı: Want to

Tavsiye etmem hocam. Xiaomi kullanmaya devam edin

Yurtdisi olduguna gore pasaport kaydi yoksa yine sorun yasamaniz muhtemel. Ekrandan zaten bahsetmiyorum. Uzak durun

Alıntıları Göster
    Cevabınız için teşekkürler yurtdışı pasaport kaydı var mı sormadım çakılı imei uçsa bile çok pahalı değil diye biliyorum benim telefonum da pasaport kayıtlı değil ve garantisiz ekranin üstüne bastırınca çizgi kayboluyorsa o dediğim kağıt yöntemi ile düzelir gibime geliyor eğer olursa çok kârli olur işin açığı

Bahsettiğim yöntemi biliyorsunuz değil mi hocam

• Son zamanlarda edge telefonum çok ısınmaya başladı. Arka tarafi yanıyor nerdeyse. 2-3 hafta once nasil kullaniyorsam simdi de öyle. Ekstra bisey de yuklemedim. Neden olabilir fikri olan var mı? Sıcaklardan mi acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almanya(DBT) telefonuma bugün güncelleme geldi. ERG2 sürümü ve 1 temmuz 2018 güvenlik yamalı

• Ayarlardan 3 noktaya basın. Ayarları dışa aktarın. Formattan sonra ayarları içe aktarın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • var 9'u bekle gelirse..gelmezse 7'ye devam dersin..
  • Arkadaşlar güvenlik yaması ve fix güncellemeleri guncelmiyiz.com da yazıyor mu ?
    Yoksa süpriz mi oluyor ?
  • Arkadaşlar, ekran kilitliyken ayarların olduğu paneli aşağı doğru kaydırdığımıza her şeyi şifre girmeden açıp kapatabiliyorsun. Eskiden şifre girmeden bu ayarlar açıp kapatılamazdı.

Örneğin biri telefonunuzu alıp şifrenizi bilmese bile wifi, mobil, bluetooth, konum, ses gibi ne varsa açıp kapatabiliyor. Saçma değil mi? Var mı bunun bir ayarı?

İyi günler dilerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

Son zamanlarda edge telefonum çok ısınmaya başladı. Arka tarafi yanıyor nerdeyse. 2-3 hafta once nasil kullaniyorsam simdi de öyle. Ekstra bisey de yuklemedim. Neden olabilir fikri olan var mı? Sıcaklardan mi acaba.
    Tatil yerlerinde oyle. Telefonun her yeri cam oldugu icin. Hangi ortamdaysan ona gore sicaklik yada serinlik oluyor telde.

Gunesli ortamda ekran parlakligini sona getiriyor zaten. Parlaklik sonda olunca 5dk da ates oluyor arkasi

• quote:

Orijinalden alıntı: autotech1

Arkadaşlar, ekran kilitliyken ayarların olduğu paneli aşağı doğru kaydırdığımıza her şeyi şifre girmeden açıp kapatabiliyorsun. Eskiden şifre girmeden bu ayarlar açıp kapatılamazdı.

Örneğin biri telefonunuzu alıp şifrenizi bilmese bile wifi, mobil, bluetooth, konum, ses gibi ne varsa açıp kapatabiliyor. Saçma değil mi? Var mı bunun bir ayarı?

İyi günler dilerim...
    Ona bakarsan telefonu calan kisi kolple telefonuda kapatabiliyor kilit ekranindayken

• quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

var 9'u bekle gelirse..gelmezse 7'ye devam dersin..
    8 1senede zor geldi 9 daha tanitilmadi bile.

• autotech1 kullanıcısına yanıt
    Bu ayarı açarsanız şifre ile kilitli cihazın bildirim paneli ayarlarından konum, wi-fi ve mobil veri kapatılmak istenirse şifre soruyor. Aksine eski sürümlerde böyle değildi ve en eksik yanıydı.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• versino2 V kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Son güncelleme almanya için dağıtılmaya başlandı demek. Şuan almanya için ERGE sürümü test ediliyor ama ERG2 dağıtılmaya başlandı anlaşılan.

Yarın akşama doğru pil kullanımı ile genel kullanımda iyileşme olup olmadığını yazarsanız sevinirim. Özellikle kilit ekranından geç uyanma sorunu devam ediyormu bir gözleyin isterim.

Teşekkürler.

• dostlar s7 edge aldım android oreo süürümü gelmedi mi bu tellefona ?
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Tabiki yazarim . Kilit ekranıyla ilgili olarak yaklaşık 10 defa kapatıp açtım ama hala aynı saat duvar kağıdından sonra geliyor ama öyle çok geç değil tabiki 1 saniye bile sürmüyor. Eski rom yüklüyken 1 saniye olabiliyordu
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Bu arada güncelleme boyutu 335 mb idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi versino2 -- 24 Temmuz 2018; 0:39:18 >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    7.0 sürümünde de vardı hocam ben kullanıyordum o özelliği.

• Arkadaşın bahsettiği olay Ağ ve güvenliği kitle olayı onu etkinleştirdiğin zaman cihaz kilitliyken wifi,mobil,konum veya sizin de dediğiniz telefonu kapatma veya yeniden başlatma olayını pin şifre ve parmak izi okutmadan yapamıyorsunuz. Güzel bir özellik tavsiye ederim etkinleştirmek için Ayarlar/Kilit ekranı ve güvenlik/Güvenli kilit ayarı/Ağ ve güvenliği kilitle özelliğini aktif etmeniz gerek.

• versino2 V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Yarın takip ediyor olacağım.

• 
Sayfa: önceki 43074308430943104311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.