Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43024303430443054306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cihaz s7 edge haziran 2016

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR S7 EDGE KULLANICISIYIM VE HALA OREO YU YÜKLEMEDİM BEKLETİYORUM HÜCRE ASKIDA PROBLEMİ DÜZELTİLDİMİ ACABA OREO YU YÜKLEMELİMİYİM SİZCE
  • InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    Hangi program?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Adım adım 1000

Cihaz s7 edge haziran 2016

Hocam helal olsun haziran 2016 ve 1000 defa doldur boşalt %88 de hala şarj nasıl yapıyorsunuz basil kullandınız telefonu merak ettim geçen birisi telefonun şarjını tamamen bitir ve şarj et dedi %6 ömrü gitti bataryanın

• matea3535 kullanıcısına yanıt
    Boş ver kardeşim sıkıntı yoksa güncelemeye değmez ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7ADF8CF23

Hangi program?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

Kişisel menüsü altında hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza06018

Hocam helal olsun haziran 2016 ve 1000 defa doldur boşalt %88 de hala şarj nasıl yapıyorsunuz basil kullandınız telefonu merak ettim geçen birisi telefonun şarjını tamamen bitir ve şarj et dedi %6 ömrü gitti bataryanın

Alıntıları Göster
    Aslında kendimi kasmadım düzgün kullanayım diye. Burada bir sürü kişi 2k ekrani 720p yapıp kullanıyor filan ama benim her zaman 2k ekran çözünürlüğü ve aod filan sürekli açık. Son 1 yıldır da kullandığım programlar gereği gps hiç kapanmaz. Ekran parlaklığını sadece gece yarının altina düşürürüm. Böyle şekilde 3-4 saat ekran süresi alıyorum bazen 5 saati görüyorum pil baya eskidi aktif kullanırsam 2 kere sarja takıyorum.

Ilk 1 sene pili kullanmaya dikkat ettim %20nin altında şarj ettim %100 olana kadar çekmedim ama son 1 yıldır şarj 40 50 olsun fark etmez kullanmiyorsam telefonu takıyorum şarja, ihtiyacım olunca dolmasa bile cekiyorum, 900 kere şarj ettiysem 250 300 kere hızli şarj açıktır. Sonuçta telefon bize hizmet ediyor biz ona degil:) zaten 150 lira ücretli pil yenileme işlemi.

Orjinal adaptör ile kullanıyorum usb kablo bozuldu 1 senedir Ugreen marka kablo ile devam ediyorum.

Pil konusuna gelince de pili en az yıpratan olay %20-80 arası şarj etmek telefonu. Gece şarjda bırakmamak( gece doluyor ve her %lik kayıpta tekrar tekrar şarj ettiği için sürekli tak çıkar gibi oluyor bu da baya yıpratıyor hatta yıpratma olarak gece şarja bırakma ondan sonra da hızlı şarj en çok yıpranan durumlar)

Bir de tavsiye edilen durum telefon sarjdayken telefonu mümkünse kullanmamak ama dediğim gibi keyfinize bakın en dikkat eden adamın bataryası en fazla 3 4 ay daha dayanacak

Bir de bu programlar tam net değer vermiyor tahmini mesela accubattery diye bir program vardı %73 sağlık gösteriyordu 80lere cıktı geri indi filan ama bu program daha stabil değerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 18 Temmuz 2018; 21:26:0 >

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    Üreticilerin bile elle tutulur bir önerisi yok batarya ömrü için. Keyfinize bakın. Şans işi biraz da. Değmez bu kadar kafa yormaya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

Üreticilerin bile elle tutulur bir önerisi yok batarya ömrü için. Keyfinize bakın. Şans işi biraz da. Değmez bu kadar kafa yormaya :)
    Aynen öyle hocam

• Arkadaşlar merhaba. Pubg mobile oyununu Türkiyede indirime sunulduğu andan itibaren resmini ekledigim görüntüdeki internet hatasını alıyorum. Ve hâlâ da almaktayım. Oyunu kaç kez kaldırıp yeniden yükledim, dns ayarlarını degistirdim yine de olmuyor. Bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: elyas79

Arkadaşlar merhaba. Pubg mobile oyununu Türkiyede indirime sunulduğu andan itibaren resmini ekledigim görüntüdeki internet hatasını alıyorum. Ve hâlâ da almaktayım. Oyunu kaç kez kaldırıp yeniden yükledim, dns ayarlarını degistirdim yine de olmuyor. Bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı?

Hocam **** kullanıyorsanız , disconnet pro benzeri pubg mobile ve google play servislerine izin vermeniz gerekiyor.

• Arkadaşlar merhaba,
    telefonu alalı yaklaşık 2 ay oldu buradaki yorumları okuduktan sonra Android Oreo Experience 9.0 güncellemesine geçmedim erteleyip duruyorum..

olumsuz yanları neler?
    olumlu yanları neler?

sizce geçmelimiyim? telefonun şuanki haline çok alıştım..
    kameraya artı bir faydası oluyormu?

aslında yenilikleri okuyunca cazip geliyor ama önemli olan kullanıcı yorumları..
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

Arkadaşlar merhaba,
    telefonu alalı yaklaşık 2 ay oldu buradaki yorumları okuduktan sonra Android Oreo Experience 9.0 güncellemesine geçmedim erteleyip duruyorum..

olumsuz yanları neler?
    olumlu yanları neler?

sizce geçmelimiyim? telefonun şuanki haline çok alıştım..
    kameraya artı bir faydası oluyormu?

aslında yenilikleri okuyunca cazip geliyor ama önemli olan kullanıcı yorumları..
    Kısa ve öz konuşcam sakın geçme ben eski sürümdeyim çok memnunum.

• Yanlışlıkla wifiyi kapatınca benim oğlan mobil interneti bitirmiş . 20 gündür sadece wifiden internete giriyorum ömrümde görmediğim. Ekran sürelerini gördüm batarya 2 gün çok rahat çıkartıyor. 3 gune bile zorlar ama ne olur ne olmaz diyerek sarjediyorum. Demekki mobil internet bayağı bir şarj yiyor.

• telefon pantolonun cebindeyken arama geldiğinde ekran bacağıma değiyor ve aramayı açıyor yada reddediyor. yakınlık sensörünü kullanıp böyle abuk subuk şeyler yapmasını engellemek için bi program kullanan var mı?
  • anilkoc A kullanıcısına yanıt
    Bunu açın.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. hiç dikkatimi çekmemiş bu ayar

oreodan önce de var mıydı bu?
    Rica ederim. Evet vardı diye hatırlıyorum ama ismi sanırım tam olarak böyle değildi herhalde.
    hep vardı hatta s6 da bile vardı s5i hatırlamıyorum
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Eğerki telefon root olmuşsa bir kere artık root suz telefon işkence oluyor,o nedenle aşağıdan s7 edge için olanları inceler,s7 için olanlarada yine aynı siteden bakarsınız..
    https://forum.xda-developers.com/s7-edge
    s7 için...
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 19 Temmuz 2018; 17:6:50 >
  • 
Sayfa: önceki 43024303430443054306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.