Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42144215421642174218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kapatma tuşuna uzun süre bas olmazsa kapatma ve home tuşuna beraber bas 1 dakika bekle mutlaka yeniden başlayacaktır telefonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ota sana geldimi güncelleme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varnalı4545 V kullanıcısına yanıt
    Güncelleme esnasında kabloyu mu çıkardın ben 2saat önce yaptım güncelleme o ekran cikti oldu sorunsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: DaggeredByRuhtan

bende o % 9 değilde % 2 yazıyor
    Yuzde 2 normal

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

kapatma tuşuna uzun süre bas olmazsa kapatma ve home tuşuna beraber bas 1 dakika bekle mutlaka yeniden başlayacaktır telefonu.
    Valla 2-3 dk basılı tuttm açılmadı malesef ya

• smart switch ten yüklüyorum da pişman oldum bu ne ya 1 saat geçti hala %52
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    otadan yarın gelme ihtimali var mı
  • sukutuleyl S kullanıcısına yanıt
    Evet garanti o zamana kadar devam ediyorsa son raddeye kadar kullanmakta fayda var. Elbette not olarak ekleyebilirsiniz. Benim açımdan sorun değil. Şimdi alın telefonu WOHD çözünürlüğe, getirin pili yüksek performans ayarına, açın bütün sensörleri, bağlayın evdeki bütün cihazları telefona, indirin PUGB, Asphalt, Tekken ne varsa artık, keyfinize bakın

Diğer yandan sanıyorum Hücre Askıda problemi devam ediyor dostlar. Bu da demek oluyor ki bölgesel bir mevzu değilmiş bu. Ana yazılımla ilgili bir problem var. Mayıs ayı güvenlik güncellemesi ile düzeltilebilir.(Öyle bir güncelleme gelirse tabi) Peki güncelleme bu kadar süre ertelenmesine rağmen neden düzeltmediler? Muamma?!

Diğer yandan "Hücre Askıda" aslında bir problemden öte değişen "pil kullanımı verileri" sistemiyle alakalı olabilir. Yani normalde hepimiz biliyoruz ki şebeke 2g/3g/4g arasında geçiş yaparken normalden fazla pil tüketimi oluyor. Telefon şebekeye bağlanmaya çalışırken pil daha hızlı tükeniyor. Aynı mevzu wi-fi yerine mobil veriyi kullandığımızda da oluyor. Lakin Nougat şebeke kullanımıyla alakalı olarak pil tüketimi hakkında bilgi vermiyordu. Oreo ile bunun bilgisine ulaşıyor olabiliriz.

Benim BTU oreo ile tecrübe ettiğim şey ise sorun olarak nitelendirmeye daha yakın bir mevzuydu. TUR Oreo romunu henüz kurmadım ayrıntılı bir şey diyemiyorum. Sadece, benim de sorun olarak gördüğüm mevzunun aslında başka açıdan bakıldığında durum tespitten öte bir şey olmayabileceğini söylüyorum. Oreo TUR romunu kuran arkadaşlar hem ilk deneyimlerini hem de uzun kullanım tecrübelerini paylaşırlarsa bu konuda daha sağlıklı fikir yürütebiliriz diye düşünüyorum.

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Ota anıl geldi? Yurt dışı cihaz mı

• OTA ya düşmedi mi hala?? Smart Switch ten indirenler TUR csc mi? Neden bu kadar gecikti ki o zaman ota?

• Espheni E kullanıcısına yanıt
    Evet S7 Edge kullanıyorum. Böyle bir ayar olması gerekli. Düz S7lerde bu özellik varmı bilmiyorum, müzik uygulamasına güncelleme varsa Galaxy App'dan uygulamaları güncelleyin.

• OzanTC kullanıcısına yanıt
    Düz S7 de yok, adı üstünde EDGE aydınlatması, sadece edge modeline özel hocam, demin baktım ayrıca düz s7 üzerinden doğruladım.

• Vol-down ve power tuşu ile kapatın
  • Varnalı4545 V kullanıcısına yanıt
    Vol-down ve power tuşu ile kapatın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba smart switch ile 8.0'a geçtim şarjı %100'de çıkartıp hücresel veride pubg oynadım. Sonuçlar bu şekilde.

• Samsung gibi vereceğin güncellemenin içine tüküreyim.

Ne OTA ya geldi ne smart switchten güncelleniyor.
    3G'ye dönsek devam eder mi ? Samsung Members'den geri bildirim gönderin hocam ekran fotoğrafını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoseCity -- 9 Haziran 2018; 2:36:19 >
  • Arkadaşlar, orjinal temaya nasıl dönebilirim? Temalara girince direkt samsung themes acıyor orada da bulamadım

Genel anlamda fark nasıl iyimi geçmeye geçermi? Şarj süresi arttımı yada azaldımı önceye göre?
  • Mesaj gelince edge ekran ışık yanacaktı ? O ayarı bulabilen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 42144215421642174218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.