Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42114212421342144215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gzegen

Bu oreo da menu yukari kaydirinca açılıyormu s8 gibi

Evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuiTaRisT111

Arkadaşlar son birkaç gündür şarj ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Telefonu şarja takıyorum %60-70 civarlarına kadar gelip bi noktadan sonra şarj etmesi aşırı yavaşlıyor. Elime alıp kontrol ettiğimde de aşırı ısındığını farkediyorum. Ek olarak tahmini şarj etme süresi ekrandan yok olmuş oluyor. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı?

Güncelleyince fabrika ayarlarına sıfırla düzelir.

• gzegen kullanıcısına yanıt
    Evet var
  • Şimdilik oreoya geçmeyi düşünmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Telefonda oyun oynayan biri değilim. Ve iphone kullandım, yani verilen güncelleme işime geliyor demektir bu
    oyunu örnek vermiştim.burda demek istediğim iphone lar ne kadar güncelleme alırsa o kadar kötüleşiyorlar.tabi görüşünüze saygı duyarım ama iphone da öyle ahım şahım güncelleme vermiyor.
  • BTU'dan TUR'a geçmek için 7.0 TUR dosyasını indirip kuruyoruz değil mi?
  • Arkadaşlar smart switchden 8.0ı kurdum hoşuma da gitti. Fakat arada bir yabancı reklam geliyor saçma sapan anama menüde bile geliyor.7.0da hiç böyle bir şey yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vnc3

Şimdilik oreoya geçmeyi düşünmüyorum.
    Günceller misin diye sormadım zaten, o zaman çözümü kendine göre uyarlayıp güncellemeden yapmayı tercih edebilirsin.
  • 7.0 TUR nougat olan varsa link atabilir mi yav

• Değişik güncellemeler gelmiş. Açıkcası cihaza fark yarattığını düşünüyorum. Eğlenceli şeyler var. Smart Switch ile format atmadan kullanıyorum. Müthiş seri oldu. Tepkileri çok çok iyi.

Son güncelleme belki ama gayet güzel geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astegon -- 8 Haziran 2018; 22:7:55 >
  • Odin üzerinden parçalı romla kurulum yaparken home csc mi yoksa normal csc mi kullanmalı ?

• Almanya o2 ye daha gelmedi arakdas.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    O seriliği kesinlikle hissettim ben de. Uygulamalar arası geçiş, arka planda çalışan uygulamayı tekrar açma vb. çok hızlı. Kameraya siyah beyaz filtre gelmesi benin için önemliydi. Eski sürümde eksikliğini yaşamıştım. Belki vardı da ben bilmiyordum gerçi buraya yazdığımda da yok demişlerdi. Kameradaki diğer yenilikler de güzel olmuş:)
  • Evet hocam mobil verim bugün sürekli açık bir şekilde. Android 8.0 , Galaxy apps ve google play'de bulunan uygulamaların güncellemeleri ile birlikte toplam neredeyse 3 GB mobil veri kullandım bugün belki ondan dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: FALCREB

Odin üzerinden parçalı romla kurulum yaparken home csc mi yoksa normal csc mi kullanmalı ?
    normal csc kurarsan telefonu sıfırdan yukler bırsey kalmaz..
    csc home telefondakıler sılınmez..
  • Bugün güncellemeyi yükledim smart switch üzerinden hücre askıda sorunu hala devam ediyor çok şarj yiyor.

• beratus B kullanıcısına yanıt
    Sizin telefonda sorun olmasın bende aynı yerden yükledi yüzde 1 de hücre askida

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapdragon islemcili unlocked amerikan versiyonu 930U icin herhangi bir update mevcut mu oreo icin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

7.0 TUR nougat olan varsa link atabilir mi yav

• 
Sayfa: önceki 42114212421342144215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.