Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42084209421042114212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir de günah demişsin neye göre kime göre günah allah mısın kardeş sen günah ı kafana göre yorumlama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottogünsche

benim csc hollanda. telefonu türkye'de kullanıyorum. ben neye göre alacağım şimdi?

yanıtınız için çok tşk ederim.
    hollanda alınca alırsınız. boşuna türkiye yi beklemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imrattata kullanıcısına yanıt
    Pc den kontrol et

• Iphone 5s bile ios 12 yi diğer 6-7-8 serisi ile alacak, samsung daha S6 yı bile güncelemedi. Sadece bu değil s7 kullanıcısı olarak söylüyorum ki bu benim son android telefonum olacak. Neden hala android kullandığımı anlamıyorum bile. Param olsa 1 gün bile durmam. Çünkü hep bir korku içinde yaşıyosun. Oyun çıkıyor mali gpu ya göre daha desteklenmiyor hadi ücretli oyunu apk+data indiricen 3-4 TANE gpu arasından 1 data paketini kurmak için uğraş dur, yok efendim pil cacık gibi gitsin... Ön kameranın alt ve üst kenarlarındaki uzama sorunu daha giderilmedi bileDaha zibilyon tane sebep var daha adam akıllı. Güle güle android.

• Smart switch den guncelleme yazıyor guncelleme yap dedikten sonra üretici yazılımı yükseltmesi çalıştırılmadi.bilinmeyen hata oluştu bu neden oluyor yardımcı olursaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: cascade20

bende samfirm den indirdim tek dosya geliyor bl ap csc kısımları nerden çıkıyordu.
    hocam rardan çıkıyor.eğer rar olarak inmediyse tekrar indirmeniz gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Iphone 5s bile ios 12 yi diğer 6-7-8 serisi ile alacak, samsung daha S6 yı bile güncelemedi. Sadece bu değil s7 kullanıcısı olarak söylüyorum ki bu benim son android telefonum olacak. Neden hala android kullandığımı anlamıyorum bile. Param olsa 1 gün bile durmam. Çünkü hep bir korku içinde yaşıyosun. Oyun çıkıyor mali gpu ya göre daha desteklenmiyor hadi ücretli oyunu apk+data indiricen 3-4 TANE gpu arasından 1 data paketini kurmak için uğraş dur, yok efendim pil cacık gibi gitsin... Ön kameranın alt ve üst kenarlarındaki uzama sorunu daha giderilmedi bileDaha zibilyon tane sebep var daha adam akıllı. Güle güle android.
    kullanmadan yorum yapmayın.iphone eski modellere verdiği güncelleme ile eski modellerini öldürüyor.(zamanında 4s varken arkadaş güncellemeden önce asphalt 8 kasmadan oynuyordu.güncelledikten sonra oyun kasmaktan oynanmıyordu bile.)iphone gibi vericekse vermesin.ama haklısınız güncelleme vermeli.ama iphone gibi vermesin google gibi versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottogünsche

arkadaşlar lütfen biriniz cvp verebilir misiniz?

güncelleme neye göre veriliyor. csc'ye göre mi?
    Güncellemeler ülkeye ve o ülkenin altındaki mobil operatörlere göre veriliyor yani CSC ye göre desek yanlış olmaz.
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Telefonda oyun oynayan biri değilim. Ve iphone kullandım, yani verilen güncelleme işime geliyor demektir bu

• quote:

Orijinalden alıntı: suit52

Smart switch den guncelleme yazıyor guncelleme yap dedikten sonra üretici yazılımı yükseltmesi çalıştırılmadi.bilinmeyen hata oluştu bu neden oluyor yardımcı olursaniz sevinirim
    Aynı durum bende de geçerli
  • Gece 12 ye kadr beklicem bende pc den kurucam olmadi normalde otaya hemen dusmesi lazimdi smartswichtde veri kaybi oluyormu kurarken

• haki02 kullanıcısına yanıt
    Selam,

Superonline kullanıyorsanız bu nedenle yapıyor.. bağlantıyı değiştirdim, komşunun TTnet ile bağlandığımda switch kurulum yapıyor. ve şu an devam ediyor..
  • Selam, smartswitch ile hata alanlar..

1. uygulamayı yönetici olarak çalıştırın.
    2. internet hizmetiniz Superonline ise hata alıyorsunuz. Saçma gözüküyor fakat Ttnet ile deneyin çalışacaktır.
  • smartswitch'ten yedekleme yaptığımızda fotoğraf video her türlü verimiz yedekleniyor değil mi? geri yükleme yaptığımızda veri kaybı yaşamayız değil mi?
  • Bossima B kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için çok teşekkürlerde ttneti nerden bulacağız şimdi
  • home csc kurmak istiyorum oreo yu bir sıkıntı olurmu illa formatlı mı kurmak gerekiyor

• cascade20 C kullanıcısına yanıt
    Kurabilirsiniz, fakat sıfırdan kurmanız sizin yararınıza olur. Takılma vs yaşamazsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Smart switch kullanarak android 8 güncellemesini yaptım ve bir sorun yada veri kaybı yaşamadım

• Benimki dsmart güncelleme yapamıyorum türk telekom bulma ihtimalim de yok

• Güvenlik guncellemesi nisan midi yukleyen arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 42084209421042114212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.