Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41404141414241434144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://shiftdelete.net/galaxy-s7-android-oreo-guncellemesi-durduruldu

Ve beklenen oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrzgn

Hocam bu haber yapanlar in geç haberi oluyor. Yeniden başlayan erd5 li sürüm du. Ere8 i verecekler bence
    +1
  • Yav arkadaş millet başka bir cihazdan yazılımı kopyalıyor ekliyor,çıkartıyor bize kullandırtıyor.

Koskoca Samsung bi yazılım işini beceremiyor. Onca yazılımcısı gitsin intihar etsin milletin evinde yaptığı işi onca olanak varken yapamadığı için.
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    Masus yapiyorlar hocam

• Ben size diyim secim biter yaz biter o guncelleme daha geldi gelecek deriz

• SD Kart içindeki dosyaları hızlıca aktarmanın yolu yok mu ya? Card Readerim yok. Smart Switchle telefonu komple yedekleyeyim dedim 3 saniyede bir fotoğraf anca gidiyor. Foto sayısıda fazla olunca 2 buçuk saattir yedekleme bitmedi.
  • S7 Edge kullanıcısıyım ve bu konu başlığı altında Özellikle de 8.0 Oreo güncellemesi hakkında bir takım bilgiler vermiştim ama dikkate alınmadı, hatta tepki bile gösterildi.. Bazı konu üyeleri ve S7 ailesi kullananlar yazılımdaki sorundan ve gecikebileceğinden bahsettiğimi hatırlar.

Şimdi kahkaha atacak haldeyim ağlanacak duruma.. Sebebi bu durumu kabullenmeyen kişiler.

Bıyık bırakıp buraya resim koyayım belki dikkat edilir o zaman.. Resmen sürü mantığı ile hareket ediliyor.. Güncelleme iyiki durduruldu ve verilmedi. yoksa birçok kişinin canı yanacak, veri kaybı yada başka sıkıntılar yaşayacaktı..

Lütfen bana kızmayın.. Ben gerçekleri ve olabilecekleri ön görüp konuşuyorum. Güncelleme bir şekilde ulaşacak tüm S7 ailesine.. Sorunsuz stabil ve kararlı bir güncellemeyi erken dağıtılacak sorunlu haline tercih ederim ki, şuan son gelen 7.0 güncellemesi oldukça stabil bir kullanım sunuyor..

Son olarak, Haklıyım.! Haklısın.! Haklı.!! anlayana..

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

S7 Edge kullanıcısıyım ve bu konu başlığı altında Özellikle de 8.0 Oreo güncellemesi hakkında bir takım bilgiler vermiştim ama dikkate alınmadı, hatta tepki bile gösterildi.. Bazı konu üyeleri ve S7 ailesi kullananlar yazılımdaki sorundan ve gecikebileceğinden bahsettiğimi hatırlar.

Şimdi kahkaha atacak haldeyim ağlanacak duruma.. Sebebi bu durumu kabullenmeyen kişiler.

Bıyık bırakıp buraya resim koyayım belki dikkat edilir o zaman.. Resmen sürü mantığı ile hareket ediliyor.. Güncelleme iyiki durduruldu ve verilmedi. yoksa birçok kişinin canı yanacak, veri kaybı yada başka sıkıntılar yaşayacaktı..

Lütfen bana kızmayın.. Ben gerçekleri ve olabilecekleri ön görüp konuşuyorum. Güncelleme bir şekilde ulaşacak tüm S7 ailesine.. Sorunsuz stabil ve kararlı bir güncellemeyi erken dağıtılacak sorunlu haline tercih ederim ki, şuan son gelen 7.0 güncellemesi oldukça stabil bir kullanım sunuyor..

Tabi haklısınız da oreo tanıtılalı ne kadar olmuş bizim öfkemiz buna adamlar P sürümünü tanıttı geçenlerde ve biz hala oreo alamadık orta segment telefonlar (samsung için) experience 9.0 güncellemesi alırken biz halen eski kasıntılı sürümdeyiz

• berkaytunali B kullanıcısına yanıt
    hersene yada 2 senede bir telefonu degistircen diyor samsung

• uzaygrisi U kullanıcısına yanıt
    Hocam onu package disable uygulamasıyla kapattım ve diğer kullanmadığım uygulamaları 10 tl ye aldım mağazadan ama şuan yok onun yerine başka gelmiş bakabilirsin mağazadan

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    İyi güzel diyorsun da, koskoca samsung 1 senede bu cihazı Oreo sürümüne yükseltmeyi beceremedi, hâlâ da beceremiyor. Elbetteki hiçbirimiz sorunlu bir güncellemeyi almayı istemeyiz ama P çıktı P, ayıptır yani, orta segment degil bu telefon, çoğumuz buna kiziyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ego37

Bu tarihi ertelemek zor birşey değil 18 haziran yaparlar yarın

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkx1925

SD Kart içindeki dosyaları hızlıca aktarmanın yolu yok mu ya? Card Readerim yok. Smart Switchle telefonu komple yedekleyeyim dedim 3 saniyede bir fotoğraf anca gidiyor. Foto sayısıda fazla olunca 2 buçuk saattir yedekleme bitmedi.
    telefonun sarj yaptıgın usb kabloyu tak pc ye telefonu gorecek gerekırse dıverını yukler..
    sonra pc telefonu ve sd kartı gorecek bılgısyarımda..
    cok kısa surede ıcınden alıp yedeklersın..
  • 18 mayıs ertelendıgınde bır daha 8,0 ıcın tarıh beklemenın anlamı yok..

su an zaten 8,0 kullanıyorum 10 gundur yaklasık sorun yok gayat hızlı calısyor telefon..
    fakat guncelleme gelecek su gun yok bu gun yok .devamlı erteleme de...gercekten ben sahsen ınanmıyorum artık yakın zaman da verılecegını.
  • frantic2 kullanıcısına yanıt
    Android 8 den memnunsunuz yani.bakalim nasil olacak🤔🤔🤔

• versino2 V kullanıcısına yanıt
    Samsung bu erteler

• Bende btu 8.0 kullaniyorum csc tur hicbir sikinti karsilasmadim bataryada iyi ben memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

S7 Edge kullanıcısıyım ve bu konu başlığı altında Özellikle de 8.0 Oreo güncellemesi hakkında bir takım bilgiler vermiştim ama dikkate alınmadı, hatta tepki bile gösterildi.. Bazı konu üyeleri ve S7 ailesi kullananlar yazılımdaki sorundan ve gecikebileceğinden bahsettiğimi hatırlar.

hocam tamamda sorunlu değilki.millet root ile kaç ay vietnam romunu kullandı.bende 1 haftadır oreodayım sıkıntı göremedim.zaten internette gördüğüm kadarıyla sorun yaşayanlarda ota ile güncelleyenler heralde.zaten şöyle bişeyde var geç vermeye bu bahanede olmaz oreo çıktıktan sonra bu sorunlar ortaya çıktı.bu kadar geç verip sorunlu verme şansıları yok yani.zaten s8 dede sorun var dendi hemen yamalandı ama ne hikmetse s7 de 15 gündür bişe yapmıyorlar.

• BAKALIM ilerleyen gunlerde neler olacak
    fakat ben bu kadar uzun zamanda yazılımın toparlanıp verılmemesıne devamlı ertele ertele yakın zamanda verılmez dıyorum..
    ben umıdı kestım
    elımızdekını kullanacaz artık care yok.
    BTU 8,0 CSI TUR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 16 Mayıs 2018; 22:43:55 >
  • 
Sayfa: önceki 41404141414241434144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.