Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41294130413141324133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gün boyu mobil internet açık, hiçbir sorun yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam işte garanti yok o sıkıntı o ilk çıktığında almıştım 2 hafta önce bitti garantisi 2 gün öncede bu çizgi çıktı
  • S7 telefonu garantiye götürdüm anakartın yandıgını soyledi ekranda tuşun yanında kırık var diye kabul etmediler ne yapmalıyım sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RenT0m R kullanıcısına yanıt
    Almak zorunda ekran kiriksa parayla ekrani degistirip ana karti garantiden degistirmek zorunda

• Hadi ya hocam geçmiş olsun o zaman ama youtube'a bir bak derim,birkaç video vardı pembe çizgiyi yok etme ile ilgili.
  • Garanti süresi devam ediyorsa bu sorun için knox sayacının bir önemi yok. Bende de vardı sğına soluna baktılar darbe var mı diye üçük iki tane nokta vardı. ücretsiz değiştirdiler.. komple yenilendi cihaz.. yandaki kasaya kadar yenileniyor.. (parmak ızi tusumda cızgıler vardı o da degıstı mesela)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemba59

Kafanızı şişirmek istemem ama son bir kelamla güncelleme ve kabullenme konusunu kendi adima kapatacağım.

Işgal güçleri Istanbul'dayken Atatürk'ün durumu kabullenmesini, o kadar uğraşmaya rağmen Istanbul'u kimsenin fethedememesi üzerine Fatih'in kabullenmesini düşünün.

Biz bu vatanı bu toprakları bedava kazanmadık, tıpkı cebimize her ay giren maaşlarımız gibi. Şahsen ben beni kullanmaya çalışan şahıs veya şirketlerden uzak dururum. Paramı veya vaktimi bunlara harcamam. Daha önce LG G4 kullandım misal, sürekli arıza veren bir cihazdı, para iadesi aldım ama vakit kaybı yaşadım tamirler esnasında, bu yüzden bundan sonra kimse bana LG kullandırtamaz. Samsung ile ilgili tek sıkıntım, paramızı istiyor gibi hissetmemdir. Bu da beni rahatsız ettiği için telefon camiasında samsung dan uzak duracağım bundan sonra.

Kimse hiç bir şeyi kabullenmek zorunda değil. Bizlere empoze edilmeye çalışılan bu görüşten uzak duralım. Kabullenmemek belki de içimizden birilerine yeni bir cihaz üretme fikri verebilir. Küçücük umutların kocaman sonuçlar yaratabileceğini unutmayalım.

Daha fazla saçmalamayayım
    Diriliş Ertuğrul izledikten sonra mı yazdın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: wholousee

Diriliş Ertuğrul izledikten sonra mı yazdın hocam

Alıntıları Göster
    mutlaka öyledir hocam

• Merhabalar arkadaşlar,

Çok araştırmama rağmen bir türlü ekranı tam kaplayan bir ekran koruyucu (kırılmaz olması şart değil) bulamadım. Sizin bildiğiniz bir koruyucu varsa almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

İlginize teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Merhabalar arkadaşlar,

Çok araştırmama rağmen bir türlü ekranı tam kaplayan bir ekran koruyucu (kırılmaz olması şart değil) bulamadım. Sizin bildiğiniz bir koruyucu varsa almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

İlginize teşekkür ederim.

edge ekrnsa olmuyorda normal kasa diyorsan nano ekran koruyucu var alıp rahatça kullanabilirsin hiç sıkıntı yok bn halen kullanıyorum okadar yere düştü dokumatik ekran üzeri kılıfda var
  • Hayatımda sadece bir dizi izledim diyebilirim ki o da Leyla ile Mecnun'du, onun dışında tv ile aram pek yoktur. Oturma odasında at üzerinde izlenen dizinin izleyici kitlesiyle de siyasi olarak farklı görüşlerdeyim. Anlatmak istediğim olayları kabullenmenin işin kolayı olduğu, herkesin elini taşın altına koymasının çok zor bir reaksiyon olduğu fakat işin sonunda çok büyük bir kazanım olabileceğidir.

Umarım anlatabilmişimdir ya da siz anlayabilmiş gibi davranırsınız.

• hasangul01 kullanıcısına yanıt
    Mutlaka öyle değilmiş demek ki hocam. Sizinle de soyadlarımız aynı tahmin yeteneklerimiz arasında dağlar var

• hasangul01 kullanıcısına yanıt
    Edge değil düz S7 zaten, kullandığınız koruyucunun markasını paylaşabilir misiniz?

• safa_oyuncu S kullanıcısına yanıt
    ben sıvı ekran koruyucu kullanıyorum 4 aydır ekranda çizik yok.arkadaşım tlf cu dün uğradım yanına bidaha yaptırdım.

• ben kırılmaz cam takdırdım kadıköyde.cam iyi ama öndeki samsung yazısı kapatıyor siya olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Edge değil düz S7 zaten, kullandığınız koruyucunun markasını paylaşabilir misiniz?
    Hocam ben TPU koruyucu kullandım ve çok memnunum tavsiye ederim. Telefonda koruyucu var mı diye bazen şüpheye düştüğüm oldu 😂 link:

http://s.aliexpress.com/ym6vQjAN

• Arkadaşlar kendim S8 e geçtiğim için S7 Edge imi babama vereceğim yalnız babama cihaz dayanmıyor haftasında pert ediyor

sağlam ekran koruyucu +kılıf varmı önerebileceğiniz kibarlığından da ödün vermeyecek
  • Herkese merhaba letgoda bir ilan gordum s7 edge ekranin sol tarafinda 3 tane yesil cizgi var ust kismina bastirinca cizgiler kayboluyormus sizce telefonu alip internette bazi videolarda gordum anakarti cikartip alt kisimda araya bir yere aliminyum folyo falan sikistiriyorlar hani ekrani sikistirsin sonra yesil cizgiler kaybolsun diye sizce telefonu takaslayip oyle yapmak mantikli mi fakat alirsam geri iade edemem eger cizgiler kaybolmazsa da oyle kullanmak istemem biraz riskli yani napayim sizce

• bestzedDH B kullanıcısına yanıt
    Saglikli bi uygulama degil ekran darbeye maruz kaliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bestzedDH

Herkese merhaba letgoda bir ilan gordum s7 edge ekranin sol tarafinda 3 tane yesil cizgi var ust kismina bastirinca cizgiler kayboluyormus sizce telefonu alip internette bazi videolarda gordum anakarti cikartip alt kisimda araya bir yere aliminyum folyo falan sikistiriyorlar hani ekrani sikistirsin sonra yesil cizgiler kaybolsun diye sizce telefonu takaslayip oyle yapmak mantikli mi fakat alirsam geri iade edemem eger cizgiler kaybolmazsa da oyle kullanmak istemem biraz riskli yani napayim sizce
    ölü piksel heralde ekranın değişmesi lazım sanırım.garantisi varsa halleder ama değiniz gibi telefoncu değilseniz yapamazsınız.yada ekran parasını verip değiştirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 41294130413141324133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.