Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41214122412341244125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aleyküm Selam hocam. Bu " telefoncu " lar, bence en dolandırıcı insanlar. Geneline bakara şunu diyebilirim ki, telefonculara günahımı bile vermem. Tek amaçları, hi bişey yapmadan bunun parasını elinden nasıl alırım. Telefonunuzu tamire bırakıyorsanız imei klonlanmasına hazırlıklı olun. Veya orjinal parcalarının çakmayla değiştirilmesine..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bestzedDH B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim benim tavsiyem hiç bulaşmaman yönunde. 200 liran cebinde kalır. Sonucta aynı işleri yapacaksın telefonda ben bir abin olarak uzak dur derim. Git 200 lirayı ye gez kendine harca. Bunları sana ortalama olarak 100 den fazla telefon takaslamış ve 100 den fazla telefon takasından vazgeçmiş biri olarak söyluyorum.

• S7 Edge için kablosuz ağ çekim mesafesi çok düşük deniliyor (Xda, Reddit sitelerinde tartışma konuları mevcut)

S5 - S6 - A5 2016 - J serisi gibi telefonlardan daha kötü olduğunu, kablosuz ağa uzak mesafeden bağlanmada sıkıntı çıkardığını, sinyal seviyesi düşük olarak bağlanınca da pili daha fazla harcadığı söyleniyor.

Bu durum hakkında görüşlerinizi almak isterim.Sorun donanım kaynaklı mı ?  yoksa güncellemelerle bu durum çözüldü mü ? Sizde durum nedir ?
  • Valla hocam sagolun ama ben bir bakacagim yine de bir liste yapacagim sirasiyla yapacagim testleri herseyi test eder alirim diue dusunuyorum sikinti cikmazsa insallah adamin tavirlari vs de onemli tabii

İnşallah sorunsuz şekilde hallolur kardeşim. Ben kotü açıdan baktım, ama gayet sorunsuz bir takasta olabilir. Hayırlısı olsun ama bilgilendirirsen sevinirim gelişen durumları merak ediyorum

Yaptiginiz listeyi burada da paylaşabilir misiniz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Arkadaşımın da benim de S7 Edgemiz Altın diye tabir edilen "Gold" renk ancak benimki daha koyu. Bir terslik mi var anlamadım. Yan yana fotoğraf çekince telefonların, koyarım buraya. Bir de onda, arka kapakta "Duos" yazıyordu sanırım. Yurt dışı cihazı demişti.
    Duos yazmayan soldaki benim

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Tabii hocam başüstüne tesekkurler size de tekrardan

• khan143 kullanıcısına yanıt
    Tabii ki hocam olusturunca paylasirim

• quote:

Orijinalden alıntı: khan143

Aynen anlamadığım şekilde 2 3 sarjdir android sistemi ve cihaz boşta çok tüketiyor eskiden böyle değildi
    Arka plan siyah renk nasıl yapılır.

• H.SAHİN kullanıcısına yanıt
    Tema mağazasından istediğiniz temayi indirebilirsiniz high constrat theme adı

• quote:

Orijinalden alıntı: H.SAHİN

Arka plan siyah renk nasıl yapılır.

Alıntıları Göster
    Tema ile hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

Aleyküm Selam hocam. Bu " telefoncu " lar, bence en dolandırıcı insanlar. Geneline bakara şunu diyebilirim ki, telefonculara günahımı bile vermem. Tek amaçları, hi bişey yapmadan bunun parasını elinden nasıl alırım. Telefonunuzu tamire bırakıyorsanız imei klonlanmasına hazırlıklı olun. Veya orjinal parcalarının çakmayla değiştirilmesine..
    Eywallah hocam zaten insan bir kere tekme yedimi akıllanıyor bende artık telefonculara günahımı vermem sana birşey anlatım
    tanıdığım fotoğrafçı var bana dediki ver ben ayarlayım dedi n81 cihazda sağlam çalışıyor yani hiçbirşeyi sadece bana tuştakımını ayarlacak geri getircek gitmiş telefoncu arkadaşına vermiş heralde naptıysa görüşme yaptığımız ahize var ya onu almış allah yedirtmesin diyorum inşallah onun bir yerinden çıkar o fotoğrafçının günahım kadar sevmiyorum artım ondan da alışverişi kesi o yaptığındna dolayı benim gibi müşteriyi kaybetti

• butters01 B kullanıcısına yanıt
    Takip ettiğiniz sıcak firsatlarin linkini verebilir misiniz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bestzedDH

Valla hocam sagolun ama ben bir bakacagim yine de bir liste yapacagim sirasiyla yapacagim testleri herseyi test eder alirim diue dusunuyorum sikinti cikmazsa insallah adamin tavirlari vs de onemli tabii
    bestzedDH hocam aman dikkat edin kaş yapim derken göz çıakrtmayın yani olan cihazınızddan da olmayın sağlam cihazınız bence elinzde kalsın arkdaşımınızn dediği gidin kendiniz yiyin dolaşın boşverin ama iyice telefonun heryerine iyice bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Duos yazmayan soldaki benim

Alıntıları Göster
    Sizinki hangisine benziyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Gece eve hırsız girdi telefonum çalındı , btk ya kapattırmak için başvurdum . telefonu bul uygulamasından en son açık oldugu konum var elimde . olay yeri inceleme bekliyoruz şuan , müracaat edebileceğimiz bir yer var mı takip için acaba
    Hocam geçmiş olsun.

Benim de çalındı. Ama ben BTK ya başvurmadım. Çünkü başvurursak yeni bi sim kart takıldığında artık kullanılmaz hale geliyormuş sanırım. Savcılık da bulamıyormuş. Öyle denildi.

• bizimki de soldaki. demek ki duos farklı tonda üretiliyormuş, orijinalliği ile ilgili süpheniz var ise performans testleri uygulayabilir ya da phone info programı ile donanımı/yazılımı kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BCANG

bizimki de soldaki. demek ki duos farklı tonda üretiliyormuş, orijinalliği ile ilgili süpheniz var ise performans testleri uygulayabilir ya da phone info programı ile donanımı/yazılımı kontrol edebilirsiniz.
    İndirip deneyeceğim hocam . Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 41214122412341244125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.