Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4064. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40624063406440654066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Okadar kasmayın hocam bozulaca varsa durduk yerede bozulur zaten kulaklık üzerinden kontrol yapın sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Oyle yapiyom hocam mesala arkadaslar whatsapdan yaziyo seri yazin ekran acik sarj yiyo veya diyeceksen de tus kilidine bir daha basmam diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: wade96

Şu knox işi olmasa XDA'da samsungun yaptığından daha stabil rom yapıyorlar .
    Keyifli bir sürüm gelecek gibi hissediyorum, tek içimde kalan s8deki infinity wallpaperlar ve aod uyumları:) Custom romda o işi de hallettiler sanırım :)
    Benim cihaz da yurt dışı aslında, samsung pay gelecek diye 2 senedir rootlamadan bekliyorum

Alıntıları Göster
    Samsung Pay'in farkı nedir cidden bilmiyorum.

Ankara'da yaşadığım halde mevcut nfc sistemi ile ödeme yapacak yer bulamıyorum. Samsung Pay bu işi nasıl yapacak?

• Telefonu (S7 düz) pil değişimi için yetkili servise vermeyi düşünüyorum. İki sorum var;

1) Yedeğini alacağım acak merak ediyorum telefon fabrika ayarlarına dönmüş olarak mı gelecek?
    2) Bir de değişim sonrası su/toz geçirmeme özelliği korunuyor mu?

Pilini değiştirten arkadaşlar cevaplayabilirse sevinirim.

• birisileri kullanıcısına yanıt
    marshmallow da işime çok yarayan daha doğrusu hayatımı kolaylaştıran ve keyif veren bir çok işlem nougat ile ortadan kaldırıldı. Şimdi oreo ile geri gelip gelmeyeceğini merak ediyorum. Takıldığın noktayı anlamayadım? Yeni bir güncelleme gelecek ve şuana kadar yükleyenler tarafından da çözülüp çözülmediğini öğrenmeye çalışıyorum doğal olarak s7 edge konusu altında. Bilgin varsa yazarsın yoksa okuyup geçersin.
  • khan143 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin soru gözümden kaçmış bu arada, mavi yanıyor bildirim ışığı.

• quote:

Orijinalden alıntı: zemajestik

Ben türkiyedeki sitelerden almıyacağım çünkü hepsi sahte samsung yazılı batarya satıyor , ali expresten alacağım farklı marka , aslında nohon çok güzel bir batarya ama s7 edgeye yok , s7 ye var , nohon marka gayet güzeldir ,bende alacağım başka bir marka , bakacağız bakalım , daha batarya ölmedi 4 saat veriyor mobil veride
    Nohon marka batarya deneyen var mı?

• celebic kullanıcısına yanıt
    Hocam NFC disinda, kartinizi pos cihazindan kaydirabildiginiz (banka kartlarinin calistigi) butun poslarda (dolayisiyla hemen hemen hepsinde) calisiyor. ABDde atmler de bu mantikta oldugu icin ATMlerde bile kullanilabiliyor.

• Marineer kullanıcısına yanıt
    Telefon sıfırlanıyor. Yedeklerinizi mutlaka alın.

Su geçirmeme özelliğini bilmiyorum. Aslında denemedim. Şİmdi bir kaba su koyup deneyeyim. Baktım saçmaladı cihaz garanti devam ederken bi daha yollarım
  • wade96 kullanıcısına yanıt
    celebic kullanıcısına yanıt
    Samsung Pay'den önce Google Pay gelirse şaşırmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astegon -- 14 Nisan 2018; 13:7:1 >
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Geçirirse garantisi yok yalnız sıvı temasının bilginiz olsun

• _lightning_ _ kullanıcısına yanıt
    Oooo şenlik var o zaman Turkcell ve Samsung arasında

Amiyane tabirler kafalarına fırlatırım Turkcell'in...
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Valla helal hocam ben öyle yapsam adamlar arkadaşlıktan reddederler

Kiz arkadasimada yapiyom hocam

Cok konusma sarj yiyo sarja takamam bataryanin omru bitiyo 24 saati doldurmaya calisiyom

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Alemsiniz hocam valla teknoloji bizi ne hallere soktu ya şu hale baksanıza kızla bile konuşurken onu mu düşünüyorsunuz

Valla hocam takinti problemi var heralde bende

• khan143 kullanıcısına yanıt
    Bu ve bunun gibi 3 5 tane vatandaş var hocam konuda , arkadaşların güncellemeyle ilgili sıkıntıları var . Konuda yeni gelecek güncelleme ile ilgili konuşulmasını istemiyorlar . Ama bunları takan da yok hani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnlyJ -- 14 Nisan 2018; 13:50:4 >
  • zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Bataryayı akıllıphone diye bi siteden satın aldım sözde orjinal diyordu tabi o fiyata 38 tl mi neydi orjinal olması zor gibi ama kullanıyorum yine de umarım sıkıntı yaratmaz
  • Güncelleme demişken arkadaşlar, Şubat ayı güncellemesi genel olarak hem akıcılık hem de batarya yönünden iyi olduğu için Mart ayı güncellemesini pek fazla yapan yok herhalde. Yükleyen varsa daha fazla yorum alabilir miyiz, geçelim mi kalalım mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unifeb70 -- 14 Nisan 2018; 14:7:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • unifeb70 U kullanıcısına yanıt
    Bence geçilebilir 4.5 saatlik ekran süresi alabildim rahat şekilde stabilitesi aşağı yukarı aynı gibi şubat ile akıcı bi sürüm yine
  • 
Sayfa: önceki 40624063406440654066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.