Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: downsoon Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
94.606
Cevap
515
Favori
3.188.771
Tıklama
Giriş
    1152 Mesaj

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Cazoria kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Binbaşı
    1833 Mesaj
    Bu portre moduyla insan sürekli resim çekmek istiyor profesyonel makinalar gibi çekiyor

hb'de dual sim (ith. garantili) daha ucuz. neden daha ucuz diye merak ettim açıkcası?

Orijinalden alıntı: Nick0tin

ondan geçtik :D
    yani bu durumda ekran ile ilgili sorumun cevabı nedir

Sorunun cevabı gayet basit aslında...

Whatsapp uygulama ayarlarından bildirimlere girerseniz orada açılır pencere bildirimi seçenekleri var. Buradan gönlünüzün çektiğini seçebilirsiniz. Bu özellik telefonun değil, uygulamanın kendi özelliğidir, telefondan telefona değişmez.
    |
    |

En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır...
    Mustafa Kemal Atatürk
  • Yarbay
    15072 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BoRriZ

Samsung Galaxy S7 Edge Dual Sim ile normal tek sim'li arasında herhangi bir fark var mıdır?
    hb'de dual sim (ith. garantili) daha ucuz. neden daha ucuz diye merak ettim açıkcası?

İthalat garantili olduğu için ucuz yoksa donanımsal olarak sadece çift hat özelliği var. Samsung Türkiye çift hat getirmiyor.
    |
    |

Mustafa Kemal Atatürk
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar benim s7 de real racing 3 gibi oyunları indirmiyor. Cihazınız bu sürümle uyumlu degil hatası aliyorum. Ne yapmam lazım? Güncellemelerin hepsi yüklü.

Real racing bende de o şekilde ama bende apk olarak yükledim hiç bir sorun yok tavsiye derim

Neden öyle oluyor bilmiyorum bi çözümü yokmu ki

|
    |
    dreamnight58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BoRriZ

Samsung Galaxy S7 Edge Dual Sim ile normal tek sim'li arasında herhangi bir fark var mıdır?

Hocam Dual Sim güncellemede almıyor hala Android 6.0 bildiğim kadarıyla
    Evet ithalatçı garantili cihazlar Android 6'da sabit kalıyor güncelleme alamıyor.
    10749 Mesaj

Benim cihaz ithalatçı garantili bazen güncellemeleri tr den erken alıyorum. Cihaz iraq csc li bazen tr den erken bazende bir kaç gün geç. Kısaca güncelleme alırsın .
    Tr garantiloden tek farkı telde sorun olunca tüm servisler bakmıyor detaysa istanbulda delta servisi bakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 9 Şubat 2018; 13:37:31 >
    |
    |
    BoRriZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Örnek olarak

quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

Benim cihaz ithalatçı garantili bazen güncellemeleri tr den erken alıyorum. Cihaz iraq csc li bazen tr den erken bazende bir kaç gün geç. Kısaca güncelleme alırsın .
    Tr garantiloden tek farkı telde sorun olunca tüm servisler bakmıyor detaysa istanbulda delta servisi bakıyor.

Siz şanslısınız. Paralel ithalat Samsunglar genelde Çinden geliyor. Çinde Google yasaklı olduğundan Google Play yok o cihazlarda. Türkiye'ye gelince kutular tek tek açılıp root yapılıp Google Play ve Türkçe yükleniyor. Sonrasında root silinip tekrardan kutulanıyor. Tabi knox 1 olduğu için otomatik olarak menüden güncelleme kısmı kalkıyor.
    9624 Mesaj
    Bu arada dün bu saatlerde batarya değişimi için bıraktığım S7 Edge cihazım garanti dahilinde ücretsiz olarak bataryası değiştirildi.

Cihaz hazırmış ama son kez bir testten geçireceğiz bir kaç saat sonra gelip alabilirsiniz dediler. Cihazım 2. el olduğundan altında ufak bir darbe izi vardı sorun yapmadılar.

Gerek burada gerekte başka sitelerde okuduğum Samsung TR servis şikayetleri gözümü korkutmuştu.
    135 Mesaj
    arkadaşlar bu knox nedir ? kaldırsam bi sorun olur mu ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

Siz şanslısınız. Paralel ithalat Samsunglar genelde Çinden geliyor. Çinde Google yasaklı olduğundan Google Play yok o cihazlarda. Türkiye'ye gelince kutular tek tek açılıp root yapılıp Google Play ve Türkçe yükleniyor. Sonrasında root silinip tekrardan kutulanıyor. Tabi knox 1 olduğu için otomatik olarak menüden güncelleme kısmı kalkıyor.

Bu konuda benim bildiğim knox sayacı 0x1 olanlar 2 türlü oluyor.

Kimisi dediğiniz gibi knox sayacı 0x1 olup güncelleme alamayanlar /tahminen Çin romu olabilir) kimi de knox sayacı 0x1 olup ama Phone Info uygulamasında Root=Hayır gözüken ve de güncelleme alabilen cihazlar şeklinde.

Örneğin eşime ithalatçı garantili C7 telefon almıştım. Knox sayacı 0x1 çıktı ama Phone Info'dan root durumunu kontrol edince Root=Hayır çıkıyor. Satıcıya knox 0x1 gözüküyor dediğimde Delta Garanti'nin bunu bildiği ve garanti işlemlerinde knox sayacına bakılmadığını söyledi.

İthalatçı garantili telefonlar içinde bir kısım güncelleme alamayan cihazlar çıkıyor ama bunlar azınlıkta. Hem benim S7 Edge hem de eşimin C7 telefonu ithalatçı garantili ama ikisi de güncellemeleri alıyor. Sanırım Çin romlu cihazlara çakma rom yükleyip Google Play Store çalıştırıyor ama güncelleme alamıyor. Diğer romlar güncelleme alıyor diye tahmin ediyorum.

Mustafa Kemal Atatürk

• Binbaşı
    1578 Mesaj

Hocam dediğim gibi bendede öyle neden olduğunu bilmiyorum bende çözümü apk olarak yükleyip hallettim zaten tek oynadiğim bu oyun du

|
    |

• Bende bir sorun yok

|
    |
    Son zamanlarda ekranı kırılıp değiştiren var mı? Telefoncu 1000 lira ücret istiyor tekrar düşüp kırılmayacağı da garanti değil. Tamir mi ettirsem düz ekranlı başka bir modele mi geçsem bilemedim. Tavsiyesi olan var mı?

Orijinalden alıntı: doobeyy

Son zamanlarda ekranı kırılıp değiştiren var mı? Telefoncu 1000 lira ücret istiyor tekrar düşüp kırılmayacağı da garanti değil. Tamir mi ettirsem düz ekranlı başka bir modele mi geçsem bilemedim. Tavsiyesi olan var mı?

Tekrar düşüp kırılmama garantisi mi istediniz telefoncudan?

Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.