Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
94.606
Cevap
515
Favori
3.188.942
Tıklama
Giriş
    115 Mesaj

Tabi mağaza İstanbul / Üsküdar'da. Bütün servislerden hizmet alabilirsiniz ama mağaza da daha hızlı servis verilmek için uğraşılıyor.
    |
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir onceki sürümü sammobile dan indirip deneyen varsa söylesin boşa indirmeyeyim. Bende subat 2017 var onu yukleyemedim. Bootloader fail hatası aldım tekrar son sürümü ota dan kurmuştum belki ondandır dedim dün akşam son sürümü indirdim. Odinle yükledim bakalım deniyorum. Bu durumu denemek isteyen başka ugrasmasın ben bilgi veririm. Elinde aralık 2017 yazılımı olan onu denesin oda olmuyorsa youtube da ap uzantısını zip yapip icinden bi dosya silip 7 zip midir nedir o programla tar yapip öyle yükleyen var. Meşakatli iş olduğundan denemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kasvet-efza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir arkadaş novanin pile etkisini sormuştu bazı arkadaşlar cevaplamisti bu da sayısal değerleri belki extra fikir verir.

|
    |

• Yüzbaşı
    624 Mesaj
    Geçtiğimiz sayfalarda arkadaşlar saolsun kamera uygulamasini paylaşmışti çekimlerinden son derece memnunum ama portre de şöyle bir sıkıntım var cektigim fotografta yüz algilamadigi zaman bir daha fotoğraf cekmeme izin vermiyor ve bildirim cubugunda da uygulama çıkıyor. Tek çözüm cihazi yeniden başlatmak öneren arkadaşların bir fikri var mi acaba ya da kullanan arkadaşlar böyle bir problem ile karşılaştılar mı acaba?

• Onbaşı
    23 Mesaj
    S7 Edge Telefonumuza Android 8.0 ne zaman gelecek ? C5 lere C5 Pro lara felan Android 7.0 güncellemesi geldi 1 hafta önce. İthalatçı Telefonlara Bile 7.0 Geldiyse , S7 Edge 8.0 Yakın Zamanda Gelecek Demektir , Doğru Mu ?

Bu ne abi ya ne zaman bir oyun reklamı görüp beğensem sürekli cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. Neden oluyor bu?

Bilemeyiz.
    |
    |
    mercan34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son verdim kalbimin gereksiz işine Yaşarım hayatı gelişine Aldırmam kaderin çekilişine Neden mi ? bilirsin aldırmaz o benim iç çekişime.
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Eric Theodore Cartman.

Bu ne abi ya ne zaman bir oyun reklamı görüp beğensem sürekli cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. Neden oluyor bu?

Aylardır 2 3 kez karşılaştım bende. Mesela apple music indiremiyorum. Daha önce burada biri yazmıştı ama cevap alamamıştı bir arkadaş. Sizce sorun nedir? Sonuçta s7 eski bir cihaz değil...

Orijinalden alıntı: BurakYuvruk

quote:

Orijinalden alıntı: Eric Theodore Cartman.

Aylardır 2 3 kez karşılaştım bende. Mesela apple music indiremiyorum. Daha önce burada biri yazmıştı ama cevap alamamıştı bir arkadaş. Sizce sorun nedir? Sonuçta s7 eski bir cihaz değil...

En son guncellemeleri yaptiysaniz oyle birsey diyebilir. Bende android 7nin ilk cikardigi surumu kullaniyorum. Ama bende oyle birsey demiyor hemen indiriyor.

Son guncellemeye uyarlanmamistir daha uygulamalar

|
    |

• Çavuş
    48 Mesaj

Google olay store uygulaması önbellek temizleme yapın, uygulamalardan bularak. Olmadı tamamen tamamen temizleyin, hesabı yeniden kurun. Bu işlemleri yaptıktan sonra cihazı mutlaka yeniden başlatın. Düzelmesi gerek.

|
    |
    BurakYuvruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de ne yaptıysam bu portre modunu çalıştıramamıştım. Ancak cihazı formatladım ve versiyon 3 ü kurdum. Şimdi canavar gibi çatır çatır çekiyor portre modunu. Bu modla yeni telefon almış gibi oldum desem yeri var. Eğer cihazı formatlamayı göze alacak kadar seviyorsanız bir deneyin derim.

Yalnız versiyon3 de ben sadece yükledikten sonra açıp ayarlar uygulamalardan durdurmaya zorla deyip tekrar açmam gerekiyor. Bunu bir sefer yapmanız yeter. Hiç bir ayar yapmıyorum. Belki siz de formatlamadan önce durdurmaya zorla deyip bir daha deneyin, belki düzelir.

|
    |
    khan143 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ilgaz Atabey

Google olay store uygulaması önbellek temizleme yapın, uygulamalardan bularak. Olmadı tamamen tamamen temizleyin, hesabı yeniden kurun. Bu işlemleri yaptıktan sonra cihazı mutlaka yeniden başlatın. Düzelmesi gerek.

Bu konuda atmadığım takla kalmadı ama hiç birinden sonuç alamadım.

Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirebiliyorum ama aynı bankanın Cüzdan uygulamasını indirirken "Cihazınız bu sürümle uyumlu değil" mesajını alıyorum. Aynı uygulamanın apk'sını bulup yükledim ama çalışmadı. Zaten bahsettiğim YKB Cüzdan uygulaması telefonda kuruluydu ama birden bire hata vermeye başladı. Kaldırıp tekrar kurmak isteyince bu uyarıyı almaya başladım.

Durumu YKB ile paylaştım, bu konuda bilgisi olan ama o da sorunu tam olarak kavrayamadı. Tek umut büyük bir güncelleme ile drumun eski haline dönmesi.

En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır...
    Mustafa Kemal Atatürk

• Binbaşı
    1833 Mesaj

Hocam V5 i kurdum az önce ön ve arka kamera da canavar gibi çalışıyor çok başarılı buldum.

|
    |
    Ilgaz Atabey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar kafayi yiyecegim resmen. Benim rehber 2 haftada bir karman çorman oluyor. Numaralar birbirine giriyor karışıyor. Isme iki üç numara birden ekleniyor kendi kendine mesela. Whatsapp tan msj aticam diyelim ismi yaziyorum ama yazmak istedogim kisiye gitmiyor mesaj ismin içinde olan baska numaraya gidiyor. Çözümü varmi. Iki haftada bir en az 2 saat zaman ayırıyorum tek tek düzenliyorum bunları

Css olabilir bir vakitte bir arkadaş yanlış hatırlamıyorsam yapikredi uygulamasinda sorun yasamis ve sonucu css de problem oldugu anlaşılmıştı.
    Apk dosya indirip kurmayi deneyebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eric Theodore Cartman. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

apksını paylaşabilir misiniz acaba bizde v3 yüklü
    |
    |
    Lemans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kesin bi şeyleri bişeyle senkronize etmişizsiniz benim de isimler ikişer üçer çıkıyordu temiz bir reset attım sonrasında düzeldi. Uğraşamam onunla diyorsanız belki arkadaşlar başka çözüm üretebilirler
    |
    |
    ONUR_345241 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynen uygulmayı durdurmaya zorla diyince düzeldi şimdi telefonu açıp kapatmama gerek kalmadı. Size sorum her çektiğiniz foto için galeri de yeni klasör mü oluşturuyor ımg ile başlayan? Bir de ön kamera da fotoğraflarınızı çektikten sonra aynalama yapıp ters çeviriyor mu?
    |
    |
    Ilgaz Atabey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cihazınız da orjinal rom mu kurulu bir değişklik yaptınız mı? Bir de hard reset ile deneme yaptınız mı? O bile çare olmuyorsa sıkıntı..
    |
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Konu linkini bırakayım daha güvenli olsun

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/themes/google-camera-portrait-mode-t3736859

|
    |
    khan143 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,747
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.