Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3904. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39023903390439053906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam gece yüklerken bende de aynı şey oldu. Download moda gir çık gir çık yapa yapa en son açtım. Eğer package disabler ve benzeri ughulamalarla temaları dursuruyorsanız ondan oluyor. Bazen kapatınca açılmıyo bile. Orijinal temaya dönüp yapmak lazım. Geçen sene bende servise verdim açılmadı diye. Telefonda hiçbir problem bulunmadı format atıp geri verdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.ozbay kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam bende vardı adhel uygulamasından kullanmadığım uygulamaları kapatmıştım ondan oldu ozaman

Yükleme yaparken kapattığığımız uygulamların hepsini aktif edip mi yapmamız gerek ozaman hocam

• khan143 kullanıcısına yanıt
    Hocam s7 edge mi varmış ekstra yaptığınız bu şey yani sanki teli tam dolmadan şarjdan çıkardınız mi hiç yani %50 de bu kadar ekran süresi imkansız gibi ben 1 yıldır kullanıyorum böyle sure hiç almadım

• İşte benim ekran sürem

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Byteks1

Yeni güncellemede sıkıntı var.

Telefonum düz s7. bir önceki güncellemede 6,7 saat arası ekran süresi alırdım. Şu anda telefonun şarjını fullledim. Aod açık bir şekilde masanın üstünde duruken kendi kendine 1 saatte %3 şarj gitti. Dün gece %20 nin biraz üzerinde şarj varken yattım. Sabaj kalktığımda %10 a düştü şarj. 10 dk Facebook ta gezdim şarj bitti. Özetle ciddi bir şarj sıkıntısı var.

Bu mesajı gün içinde yazmıştım. Ciddi bir şekilde şarj sıkıntım vardı. Türk aklı işte kapatıp açayım dedim. Şu anda şarj normale döndü. Büyük ihtimalle işlemci uyku moduna girmiyordu. Durduğu yerde hiç işlem yapılmadan saatte %3 şarj gitmesinin aşka açıklaması var mı bilmiyorum.

• soylu kullanıcısına yanıt
    Her güncellemede sorulan en anlamsız soru... Yanıt alamayacağınızı bildiğiniz halde soruyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • viranufuk kullanıcısına yanıt
    anlık paylaşıyorum mesela şu an. Aşağı yukarı yüzde 50 ye kadar ki tüketimim hep böyle oyun oynamam kırmızı daire içine aldığım yere bakarsanız tek sarj döngüsünü görürsünüz zaten. Yüzde 20 nin de altına hiç düşmem direk sarja takarım

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Hayır

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Çarpıtma neden olsun ? 5G hızına yaklaştıran teknolojiyi gereksiz gören sizsiniz.

• khan143 kullanıcısına yanıt
    Hocam mümkün değil ben bu süreleri almam en fazla 4 saat aisim o da şarj %10 daydi bir çok uygulamada yüklü devre dışı kalan uygulamada yok

• Son güncelleme yukledim sabah evde unutmuşum telefonu 8.30 'dan akşam 5.45 e kadar %30 şarj yemiş net kapaliydi 32 cevapsız arama yapılmış sadece çok geldi bana bu son güncellemeyle arama ve bekleme konumunda şarj çok gidiyor bir önceki sürüme geçebilme şansımiz var mı acaba?

• s7 edge ve note fe den hangisi tercih edilmeli

• yeni güncelleme ile birlikte daha önce de can sıkan bir sorun tekrar oluştu bende. telefonu karşı taraf açtığında ilk 1 saniye sesim gitmiyor bazen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni güncelleme ile boşta şarj tüketimi bir hayli azaldı net söyleyebilirim..
  • bende şöyle bişe oldu şarj suan % 30 da falan doluma 2 saat 20dk kaldı dıyor eskıden 1.5 saatta falan dolardı bu süre neden böyle oldu
    bu arada hızlı şarjı az kullanırım genel de hep %90 oranla normal şarjı kullanıyorum bu güncellemeden sonra böyle oldu ??
  • ben hala soruma cevap alamadım. nasıl ve nerede kullanıyorsunuz havalimanlarında mı, nerede bu ilgili wifi noktaları? 5G hızına yaklaştıran bu teknolojiyi kullanabilmeniz için hem 4.5G hem de giga-wifi kapsama alanı içerisinde olmanız gerektiğini belirtiyor turk telekom. hadi diyelim ki kapsama alanına denk geldiniz astronomik hızlara da ulaştınız. fakat tüketilen mobil veri miktarı ne olacak? kotalı sınırlı internet paketleriyle giga-wifi teknolojisinin keyfini ne kadar sürebilirsiniz? sınırlı data paketiniz bittiğinde giga-wifi noktasından aynı astronomik hızlarla kullanım yapmaya devam edebilecek misiniz? sizin giga-wifi kullanarak ulaştığınız en yüksek hız ne kadar? ekran görüntüsü atarsanız çok iyi olur. günlük hayatta zaten 100, 200mb hızlara ulaşan 4.5G teknolojisine göre ne gibi artıları var?

• DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde bakıyorsanız usb kablosu sıkıntılı olabilir.

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Bir şeyleri neden ispat etmek zorundaymışım gibi soru soruyorsunuz anlamadım. Gerekli teknoloji bitti bu kadar. Kullanın kullanmayın o sizin tercihiniz.

• Bana hala gelmedi bu guncelleme

• daha dün bişe yoktu öyle özensiz de kullanmam şarj aletini görseniz sıfır dersiniz yazıları olsun durumu olsun yıpranmış bile gözükmüyor
    ama baska bir neden olabilir mi ? güncellemeden önce böyle değildi ?
  • 
Sayfa: önceki 39023903390439053906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.