Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39003901390239033904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O halde 4G de gereksiz 3G yeterliydi, ne işlevselliği var ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Hocam bize geldi noldu cihaz kitlendi servislik oldu bekliyoruz bakalım gelmediyse kurcalamayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersonicbluepearl

Son güncelleme sonrası telefon sanki daha bir akıcı oldu. Aynı şeyi hisseden var mı?

Bu arada tüm güncellemeleri aldığımdan beri ota yaptım, hiç format vb yapmadım.

Kesinlikle pil kullanımı da aynı şekilde iyileşmiş, 2 haftalığına fransa almanya ve italya gezisindeydim önceki sürümle birlikte arkadaşımın iphone 7 si ile aynı sürede şarjım bitiyordu sonunda düzeltilmesi çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

O halde 4G de gereksiz 3G yeterliydi, ne işlevselliği var ?

alakasız bir şekilde çarpıtmaya çalışıyorsunuz soruma cevap verirseniz sevinirim.

• Son gelen aralık ayı güvenlik yamalı güncelleme ile cihaz çok stabil hale geldi. Azda olsa hızlanmada hissediliyor. Bununla birlikte pil kullanımı da karalı hale gelmiş. Daha az güç harcıyor. Beğendim bu sürümü. Umarım gelecek güncellemeler ile bozmazlar.

• Bende tam tersi şarj biraz daha çabuk gidiyor idi.. bir önceki sürüme döndüm ve sorun çözüldü

• Arkadaşlar elimde 2 tane s7 edge var.Ablamdada s7 var onunki renkleri çok daha iyi veriyor resim çekerken.nedeni ne olabilir ?.

• Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    S7 ve S7 edge'de iki farkli kamera sensoru kullaniliyor.Birisi IMX260(Sony) digeri ISOCELL(Samsung)

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Hangi sensoru kullandigini ogrenmek icin AIDA64 programini yukleyin.Programi actiktan sonra cihazlar kismina girin izin isteyecek izin verin..Resimde isaretledigim yer SLSI ise Samsung sensordur.Sony olanlarda sony yaziyor.Yukarida renk farkini da gosterdim.Hatta benim ilk cihazim sony sensordu sonra renk degisikligi yaptim blue coral aldim suan da onu kullaniyorum onun ki samsung sensor fark var cekimlerde filan belli oluyor..

• Ar

Arkadaşlar pil kullanım özellikleri öğreniliyor yazan kısmı kalan pil süremi göstermiyor nedeni ni bilen varmı acaba iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

S7 ve S7 edge'de iki farkli kamera sensoru kullaniliyor.Birisi IMX260(Sony) digeri ISOCELL(Samsung)

Hangi sensoru kullandigini ogrenmek icin AIDA64 programini yukleyin.Programi actiktan sonra cihazlar kismina girin izin isteyecek izin verin..Resimde isaretledigim yer SLSI ise Samsung sensordur.Sony olanlarda sony yaziyor.Yukarida renk farkini da gosterdim.Hatta benim ilk cihazim sony sensordu sonra renk degisikligi yaptim blue coral aldim suan da onu kullaniyorum onun ki samsung sensor fark var cekimlerde filan belli oluyor..

Hocam benimkinde sony var sony daha iyi çekmesi lazım değil mi ? Bide ön kamera da baya belli oluyor ön kamerası iyi çekmiyor telefonun sanki

Bana gore samsung sensor daha iyi hocam yalniz ön kamera zaten pek iyi degil bizim cihazlarda.

• Son zamanlarda bataryayı su gibi içmeye başladı telefon. Yeni güncellemeyi yapıyorum umarım düzelir.

Bu arada gece çekimlerinde parlak ışık gelince telefon sapıtıyor. Yazılımda sıkıntı var

ön kamera yı test etmek için teknosa vs. mağazaya gidip oradaki s7 edge ile yan yana koyun farkı göreceksiniz cihazı aldıktan sonra samsungdan soğudum selfie çekemez oldum düz tutsan kolum kürek gibi yakın tutsam kötü çıkıyor batarya değişimi istemiyle garantiye verdim geldiğinde gerekirse düz 6s ile takaslayıp geçeceğim telefon çok canımı sıkmaya başladı
  • Son güncellemede giga4.5g gitmiş sanirim bende çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatace -- 9 Ocak 2018; 22:53:57 >
  • Son güncelleme sonrası kulaklık ses seviyesi sanki bayağı arttı bende.

• Telefonu aldığımdan beri tek sıkıntım ön kamera. Benim gibi çok selfie çekilen instagram vs kullanan biri için telefonu aldığına pişman edebilecek kadar önemli bir eksiklik.

• quote:

Son güncelleme sonrası kulaklık ses seviyesi sanki bayağı arttı bende.

hocam bi bak bakalım en yüksek ses seviyesinde görüşme sırasında cızırtı yapıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: No-FéAR

Son güncellemede giga4.5g gitmiş sanirim bende çıkmıyor.

bende hala 4.5g yazıyor
  • quote:

Son güncelleme sonrası kulaklık ses seviyesi sanki bayağı arttı bende.

güncellemeden sonra benimde kullaklık sesi azaldı format attım düzeldi ve sesi çok net oldu

• Dostlar Lg g4 kullanıyorum. Bu ay içinde telefonu değişmek istiyorum. Aklımda s7 edge var hala alınır mı? Telefon genel olarak nasıl siz değerli tecrübelerinizi yazarsanız çok memnun olurum. Lg g4 ün muhteşem kamerası var kamera benim için önemli s7 edge nasıl veya başka model mi önerirsiniz ?

• 
Sayfa: önceki 39003901390239033904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.