Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38973898389939003901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teknik servise verdim hocam.
  • kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Wipe cache işlemi veri kaybolmasına neden oluyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

Güncelleme yapıldı. Telefon 5dk içinde açıldı. Wifiye direk bağlandı. Hava durumundan başka değişiklik yok gibi..

ben tüm güncellemeleri yapmıştım, touchwiz, galeri, saat vs. o sebeple bende hiçbir şey değişmedi.
    hava durumunun neyi değişti acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

quote:

Güncelleme yapıldı. Telefon 5dk içinde açıldı. Wifiye direk bağlandı. Hava durumundan başka değişiklik yok gibi..

ben tüm güncellemeleri yapmıştım, touchwiz, galeri, saat vs. o sebeple bende hiçbir şey değişmedi.

Bendede tüm güncellemeler yüklü. Hava durumu widget kullanmıyodum değişmiş bu şekilde

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: AsLaNN46

Wipe cache işlemi veri kaybolmasına neden oluyor mu acaba?

hayır, "wipe cache partition" ile veri kaybı olmaz önbelleği temizlersiniz.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
    not: fotoğraf alıntıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasvet-efza -- 8 Ocak 2018; 16:48:38 >

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Bu ne guncellemesi saat bide guvenlikmi

• Guncelleme yapayim mi arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme sonrası gelen arama sesinde bayağı bir azalma var. Sizlerde durum nasıl arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

quote:

Hic birseyi degismedi ayni.

• quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Benimde başıma gelmişti son değil bir önceki güncelleme de cihaz çökmüştü açılmadı ekranda takılı kaldı ve acayip ısındı Velhasıl kelam herşey sıfırlandı silindi cihaz geri geldi güncelleme sırasında eksik dosya inmiş falan filan geçmiş olsun hocam

slm
    benımde yazın basıma gelmıstı aynı olay..
    guncelleme yaparken wıfıden zaman yetmedıdı yuklemeye hepsını sonra yola cıktım cıhaz acılmdıdı samsunsg yazı takılı kaldıdı..sonra telefoncuya gıttım sordum.wıfıden gumncelleme bıtıp yukleme bıtınceye kadar ayrılmayacaktınız dedı..

sonra bende kendım cozdum kapat ac derken hard format atıp yenıden yukledım telefonu tabı bu arada telefon yedeklenmedıgı ıcın gıttı telefon ıcındekıler..

bıraz once yenı gelen guncellemeyı yukledım.sorunsuz yukledı acıldı.
    fakat gozel gorulur birsey goremedıms.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 8 Ocak 2018; 18:25:58 >

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    herhangi bir siknti yasamadiniz deme hocam cihz geldiginde bir kasada falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Hocam bu gpu görüntüleme profili nedir, nereden giriliyor o kisma

hocam ne olduğunu bilmiyorum. geliştirici seçenekleri bölümünde var. geliştirici seçenekleri bölümü için telefon hakkında=) yazılım bilgisi=) yapım numarası nı 5- 10 kez hızlıca tıkla

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    anladim hocam cihaz suan yok servise gonderdim bugunku yazilim guncellemesinden sonra cihaz acilmadi bidaha samsung ekraninda takili kaldi gelince artik bakicam
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hiçbir sorun yaşamadım ekranda ve arkada koruyucu vardı o şekilde gitti geldi

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    anladim hocam sagolun bilgi icin bakalim benimki nezaman gelecek benimkinde sadece onde vardi arkada yoktu ya bir terslik olmaz insallah
  • Güncellemeden sonra hava durumu widgeti değişti.Ayrıca Türk Telekom kullanıcısı olarak var olan Giga 4.5G menüsü de kaybolmuş.Başka bir sorun veya yenilik göremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar güncelleme indikten sonra hemen yüklemeyin. daha sonra deyip telefonu önce yeniden başlatın.başlattıktan sonra hiç bir uygulamayı çalıştırmadan güncellemeyi yapın. bu sayede samsung yazısında kilitleme olmuyor. son 4 güncellemede bu şekilde yaptım. problem yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

anladim hocam cihaz suan yok servise gonderdim bugunku yazilim guncellemesinden sonra cihaz acilmadi bidaha samsung ekraninda takili kaldi gelince artik bakicam

servise göndermenize gerek yoktu ki kapatma tuşuna 30 saniye bassaydınız kapanırdı .tekrar açsaydınız açılırdı

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    reset atiyorum ama yine ayni samsung yazisinda kaliyodu iki uc kez denedim olmainca verdim bende
  • 
Sayfa: önceki 38973898389939003901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.