Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38943895389638973898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ona benzer bir durum var telefonu güvende olduğu konu belirliyorsunuz ve o konuma geldiğinizde örnek ev gibi cihazı kilitlemiyor yani sürekli parmak izi okumanıza gerek kalmıyor dediginiz olayda iyi ilerleyen dönemde güncellemeyle gelebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Simmons kullanıcısına yanıt
    11 Kasım'da N11'den 2550 tl ye aldım ve memmunum. Vatan'da gece indirimi 2650 ve Hepsiburada'da 2700 civarında alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar s7 edge için kaba olmayacak ince olan kılıf önerir misiniz?
  • uygulamaları da yedekleyebileeğim bir program vs var mıdır? ilk android demeyimim. biraz acemiyim. ayarlardan yedekle diyorum ama herşeyi yedeklemiyor.
  • Iki ay once teknosadan almistim ve bugun ekrani kirildi 30 cm yukseklikten dustu. Urunu alirken yaninda sigorta da vermislerdi. Cam kirilmasi sigortaya dahil mi var mi boyle bisey yasayan

• smylmzr kullanıcısına yanıt
    Daahil olmasi gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spigen thin fit ultra

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S7-Edge-Kilif-Spigen-Thin-Fit-Ultra-Ince,PR-1798.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Ona benzer bir durum var telefonu güvende olduğu konu belirliyorsunuz ve o konuma geldiğinizde örnek ev gibi cihazı kilitlemiyor yani sürekli parmak izi okumanıza gerek kalmıyor dediginiz olayda iyi ilerleyen dönemde güncellemeyle gelebilir

Hocam bu özellik nasıl kullanılıyor
  • bakirci1453 B kullanıcısına yanıt
    Gercekten mukemmel benim 7 aylik cihaz 2800 kalmis

• Hocam ayarlar>kilit ekranı ve güvenlik>güvenli kilit ayarları>smart lock buradan ayarlanıyor hocam

• UAE/BAE Birleşik Arap Emirlikleri yazılımı olanlara güncelleme geldi mi?

Garanti ve knox sorunu yaşamadan en güncel orjinal yazılım ile kendi yazılımımı nasıl kıyaslarım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Hocam ayarlar>kilit ekranı ve güvenlik>güvenli kilit ayarları>smart lock buradan ayarlanıyor hocam

Çok teşekkür ederim

• Nedemek yardımcı olabildiysem

• Arkadaşlar batarya dan hiç memnun değilim, 2017 çıkışlı telefon, 3 ay bile daha olmadı alalı, AccuBattery kapasite dizaynı 3.600 yazıyor, ama tahmini kapasite 3.286 yazıyor, yahu ne oldu ki böyle oldu?, daha ne kullandık ki batarya ömrü az gözükmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okaliptys

Arkadaşlar batarya dan hiç memnun değilim, 2017 çıkışlı telefon, 3 ay bile daha olmadı alalı, AccuBattery kapasite dizaynı 3.600 yazıyor, ama tahmini kapasite 3.286 yazıyor, yahu ne oldu ki böyle oldu?, daha ne kullandık ki batarya ömrü az gözükmeye başladı.

Şu accubattery olayı bana mantıklı gelmiyor. %82 den sonra cihazı şarj etmeyin diyen adam bilimsel şekilde batarya kapasitesi ölçüyorum falan yazmış çok mantıklı gelmiyor bana.

%100 sonuç almak için battery historian kullanılabilir Google'ın kendi aracı ama biraz teknik bilgi gerekiyor. Onun dışında wakelock detector gibi bir uygulamaya adb üzerinden izin verip çok daha detaylı sonuçlar elde edilebilir (bir konu açmıştım bununla ilgili).

Ben burda şarjım gitmiyor diye şikayet eden arkadaşların: telefonu şarjdan çekip aralıksız kullanmaya başlayınca 2 saatte pilinin bittiğini sanmıyorum. 2 saat ekran süresi alıyoruz çünkü telefon masada durduğu yerde bitiriyor kendini. Esas sorun telefonun şarjının biz kullanmıyorken azalması, bunun da bataryanın kapasitesiyle bir alakası yok, wakelock denilen bu şeyler cihazın "deep-sleep" moduna geçmesini engelliyor, atıyorum bir uygulama konum istiyor, facebook bildirimleri kontrol ediyor vs vs bunlar birike birike neredeyse telefonu hiç boş bırakmıyor. Kuş gibi uyuması gereken telefon, neredeyse aktif kullanılırmışçasına pil harcamış oluyor.

• Okaliptys kullanıcısına yanıt
    Bence o programa hiç güvenmeyin. Ben yükledim. İlk şarjdan sonra kapasite %91 gösterdi. İkinci şarda yüzde 90 a düştü. Neyse belki denk gelmiştir dedim ama birgün sonra 89 a düştü. Senin mesajını görmeden 1 saat çnce bKmıştım. 3196 kalmıştı şimdi baktım. Bir saatte 3195 e düşmüş. Bu hızla haftay batarya ölür diye korkuyorum. 😀

• wade96 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam katılıyorum yeri geliyor 4.30 5 saat ekran süresi yeri geliyor en yoğun kullanımda 2.30 3saat ekran süresi alıyorum cihaz daha 11 aylık bu iş pek mantıklı gelmedi illaki değerleri düşmüştür ekte attığım kadarda olmadı bence

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Arkadaşlar s7 edge pik ömrü iyi diye biliyorum. Ne kadar ekran süresi aliyorsunuz? Pil ömründen memnun musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: rifatcan77

Gercekten mukemmel benim 7 aylik cihaz 2800 kalmis

Not: Hızlı Sarj kullanırım hep

• 
Sayfa: önceki 38943895389638973898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.