Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: boraa28 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 18 Masaüstü Kullanıcı
94.049
Cevap
548
Favori
3.140.736
Tıklama
Giriş
    73 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iyo

Telefonu alalı 1 ay 1 hafta oldu.

Sarja takıyorum %1 iken 1 saat 59dk diyor ....

10 dk sarjda kalıyor %5 anca oluyor.Ayrica geçen gece koydum sarja sabah baktım %76 da kalmis tam dolmamış....

Şimdi bu telefonu garantiye göndersem açsalar şu geçirmezlik gidecek....

Ücret iadesi hakkımız varmı?

Aynı sorundan bende muzdariptim bir düzgün şarj oluyor bir olmuyor şu kadar sürede dolacak diyor dolmuyor saatlerce dursa bile ayni. kısaca ne yaşadıysaniz aynini yaşadım :) sorunum kabloda çıktı ilk önce bir şarj aleti ve kablosu denemesi yapın derim yapmadıysaniz :) yaptiysaniz da kusura bakmayın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sarj aleti garantiye girermi ?

Şimdi alsam çoğu sahte dandik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

yurtdışından ucuz ve kaliteli şarj aleti ve kablosu alabilirsiniz.

https://mobile.donanimhaber.com/yurtdisi-kaliteli-sarj-cihazi-ve-kablolari-mfi-qc-wireless-power3s-voltiq--120799925

|
    |
    iyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: triyaki43

Ürünü 3m in kaput koruma filminden kendim imal ediyorum

gerçekten tebrik ediyorum. hazıra konmak değil, üretici olmak her zaman artı puandır ve takdire şayandır. keşke imkanım olsaydı da s7 edge için bir tane satın alabilseydim.

İltifatiniz icin tesekkur ederim isterseniz size arkali onlu gonderebilirim hediyem olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triyaki43 -- 29 Aralık 2017; 15:6:40 >
    |
    |
    agabey_42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Başka şarj cihazıyla denedim yine aynı..

Garantiye göndersem şu geçirmezlik gidecek..

Ne yapmak lazım hiç bir türlü para iadesi alamam mi?

Merhaba arkadaslar

Arkadasimin S7 edge de ghost screen (hayalet ekran) sorunu vardi servise gonderdik kullanici hatasi deyip 800 kusur masraf cikarttilar bizde reddettik ekranin kullanici hatasi olmasi bana cok sacma geldi daha once bu sorundan ucretsiz ekran degisimi yaltiran oldumu bilgilendirirseniz sevinirim.

Hayalet ekran dediğiniz eğer burn-in olayı yani amoled ekranların hastalığı ekran yanması ise servis değiştirmek zorundadır. Ekranda kırık dökük bir şey yoksa tabiki. Ben hem note 2 telefonumda hemde note 4 telefonumda bu olaydan dolayı samsung servisine verdim. İkisinde de ekranı yenileyip vermişlerdi. Bence üzerine düşün ve ekranın değiştirilmesini isteyin.

|
    |
    triyaki43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar s7 telefonumda dünden bu ayana power ve home tuşu çalışmaz oldu. Oğlum 3 yaşında bazen ayarlarıyla oynayabikiyor. Yeniden başlatamıyordum telefonu. Şarjı bitti şarja takıp açtım açıldı. Power tuşu çalışmaya başladı ama home tuşu sadece parmak okuyor. Sebebini bilen yardım etsin lütfen.

|
    |

Konu hortlayacak ama http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV0000079GT2 telefon cok uygun fiyata puan ile 1730 civarına geliyor S7 için cok uygun fiyat VoLTE özelliği yok diyor alanlar https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-s7-sm-g930fd-model-cihaza-sm-g930f-firmware-yukleyebilir-miyim--122619888 bu şekilde volte özelliği aktive olur mu? Deneyen benzer G930FD duos s7 modelini alan kullanan oldu mu?

• Yüzbaşı
    923 Mesaj

Büyük ihtimalle kablosu kırılmıştır. Garantisi varsa servise götürün şarj aleti ve kablosunu. Eğer yoksa yeni bir kablo alın sorun düzelecektir.

|
    |
    iyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

duos G935FD modeli G935F ile donanım olarak aynı sadece çift simli yazılım olarakta aynı. hepsiburada üzerinde linkini attığınız cihaz ise G9300 veya G9350 modeli yalnızca Çin de kullanılmak üzere üretilmiş donanım ve yazılım olarak tamamen farklı. ithalatçı tarafından modifiye yazılım yüklenmiş bir şekilde geliyor güncelleme volte ve vowifi yok.

ekleme: s7 için G930F s7 edge için G935F uluslararası model numaraları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasvet-efza -- 29 Aralık 2017; 23:27:58 >
    |
    |
    yusuf.erdem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim ekranım ücretsiz olarak değişti serviste. Ekranda pembe çizgi vardı. Ön panel yenilendi. Üzerine düş hocam sende ve değişim yapsınlar. Ben antalya servisinde yaptırdım

|
    |

Eywllh benim arkadas telefonu vatan dan almisti onlar istanbul destek bilisime gonderdiler. Cihazi oradan alip izmire gondericem onlar hallederler.

|
    |
    kartalizma07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: triyaki43

Merhaba arkadaslar

Arkadasimin S7 edge de ghost screen (hayalet ekran) sorunu vardi servise gonderdik kullanici hatasi deyip 800 kusur masraf cikarttilar bizde reddettik ekranin kullanici hatasi olmasi bana cok sacma geldi daha once bu sorundan ucretsiz ekran degisimi yaltiran oldumu bilgilendirirseniz sevinirim.

Hocam iyi geceler,öncelikle geçmiş olsun yaklaşık 3 hafta önce servisten telefonumu aldım kronik pembe çizgi açığa çıkması ücretsiz değişim yapıldı,amoled yanığı kronik hata Samsung servislerinde mantık gavurdan ne koparırsam hesabı işliyor o yüzden öncelikli tavsiyem telefonunuzdan Samsung Members uygulaması ile Samsung Müşteri Hizmetleri iletişime geçin,daha sonra şikayetvar'da bir şikayet metni oluşturun eğer bunlarda çözüm olmazsa Samsung Hong Kong'a şikayette buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

• Binbaşı
    1106 Mesaj
    Apkmirrordan selective focus/seçmeli odak güncellemesini yükledim, önceden normal mod ile seçmeli odak neredeyse aynı bulanıklığı sağlıyordu o yüzden kullanmazdım hatta; sanki geliştirilmiş bokeh efekti?? Dener misiniz siz de, önceden de mi böylr iyiydi acaba Örnekler; oto ve seçmeli odak

(Ek; düzenleme modu hata veriyor ama zaten ilk çektiği hali arka bulanık hali)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BCANG -- 30 Aralık 2017; 3:34:14 >
    |
    |

Samsung Galaxy S10e 128gb Prizma Yeşil
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj

Tesekkurler hocam ben kendi telefonum icin cok ugrastim sonunda bir ust model sifirini aldim bunu da halledicez insllh.

|
    |
    Onurcan91 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu an s7 edge telefonumda da ekran yanığı var. İz yapmış bazı objeler. Ama kullanımda bir sıkıntım yok. Garantinin bitmesine yakın samsung servisine götüreceğim. Hem pilini hemde ekranını değiştirip, son hali ile kullanmaya devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 30 Aralık 2017; 10:27:30 >
    |
    |
SEO
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.