Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38883889389038913892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dark_machine41

Marka olarak guvendigim.marka oldugundan onu sectim de samsung hic aklima gelmedi acikcasi

genelde birşey alırken youtubeden yardım alabilirsiniz en iyi microsd falan yazıp

bide sizin sorununuz şöyle birşey olabilir kartın biçiminden dolayı telefon görmuyo olabilir onu degiştirebiliyorsunuz nfts falan oluyo ya biçimlendirirken seçiyoruz ordan bakabilirsiniz

sonrasında bu telefonlar 4k çektigi için class u3 4k sd kart almalısınız yazma ve okuma hızı olarak önemli yoksa galeride fotolar yavaş açılıyor ve video çekerken donuyo
  • Hangi program bu ?

Bizde kontrol edelim, telefonu lali ne kadar oldu?

Benim nisan ayında garanti doluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 Edge telefonu yeni aldım,ön ve arkayı koruyacak kaba olmayan özellikle şeffaf ve kaliteli bildiğiniz kılıf var mı ?
  • Garanti batarya kaç mah olduktan sonra değişim yapıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ^Teacher^ kullanıcısına yanıt
    Spigen marka ürünlere bakabilirsiniz

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Hafiza karti oldugu icin onemsemedim marka iyi nasilsa diye ancak telefonda birkac defa bicimlendirme yaptim sorun cozulmedi artik gelsin bakcaz nasil yol izlicez

• Beyler samsung membersta pil gucu 3600 ün altinda cikan var mi ?

yani ogrenmek istedigim bu uygulama duzgun calisiyor mu

• bu tele kendi imei atan varmı acaba ? hangi programla en kolay atılır
  • dark_machine41 D kullanıcısına yanıt
    anladım hocam umarım çözülür serviste. ben bugüne kadar hep sandisk kullandım çok da memnunum garanti hizmetinden falan faturasının olması yetiyor. kapalı kutu sıfır kartı bir kaç gün içinde yurtdışından evinize kadar yolluyorlar.

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    Benimki de ilk cihazlardan. Accubatery programını kurup 1-2 defa pili bitirip doldurunca değerleri çıkıyor.

• Türkiye için Aralık güncellemesi çıktı ama hala telefonda güncelleme yok gözüküyor. Telefon TR. Sebebi ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Beyler samsung membersta pil gucu 3600 ün altinda cikan var mi ?

yani ogrenmek istedigim bu uygulama duzgun calisiyor mu

Bataryanin ömrü bitince zaten normal ayarlar menusundeki yerde KIRMIZI ünlem cikiyor o zaman degistirirsin herkezde 3600 yazar s7 edgede

• kidofsea K kullanıcısına yanıt
    doğru sammobile da gözüküyor 10.ay güvenlik yamalı. fakat konuya samsung'un cevabi ise:

quote:

Öncelik ile Sammobile sitesi Samsung'a ait bir site değildir.

Galaxy S7 Edge için güncel sürüm bilgileri şu yöndedir; G935FXXU1DQJ8

G935FXXU1DQIL

G935FOJX1DQJ1.

Ayarlar > Yazılım güncelleştirme > Güncellemeleri manuel indir bölümünden yazılım güncellemesini kontrol edebilirsiniz.

Yayınlanan güncelleme dışında yeni bir güncelleme bilgisi yer almıyor.http://www.guncelmiyiz.com/ link üzerinden güncellemeler ile ilgili bilgilere ulaşabilir ve takipte kalabilirsiniz.

• Sizin sammobilede gördügunuz 15.11 de bize gelen surum un batman olan versiyonu icin aynisi ssdece batman temali

• Merhaba arkadaşlar bugun internet üzerinden 2039 tl ye delta garantili s7 edge aldım perşembe günü gelecek telefonu aldığımda nelere dikkat etmeliyim acaba ?

• bataryamın durumunu nasıl kontrol edebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rifatcan77

Sizin sammobilede gördügunuz 15.11 de bize gelen surum un batman olan versiyonu icin aynisi ssdece batman temali

Hocam batman olmayan normal sürümün linkini nerden bulabilirim acaba?
  • slm
    telefon 2018 agustosda garantı bıtıyor s7 edge

donanım test gırdıgımde telefondan bu sekıl cıkıyor.
    sızde durum nedır ıyımı kötümü..

• dark_machine41 D kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal sorun yok bende kingston 32 gb vardı class 10 onceki telefonlarım z2 ve z3 compact icin almıştım onlarda sorun çıkmadı s7 aldim telefona reset atıyorum görmüyor kapatıp açıyorum yine görmüyor. Sonra 64 gb samsung pro plus aldım demek için kapattım açtım hafıza kartı üzerinde eski stock roma döndüm sorun çıkarmadı. Sonra eski kartı huawei kullanan tanıdığıma verdim. Size tavsiyem uğraşmayın garanti falan. Sandisk ve samsung kartlarda sorun çıkmıyor. Özel üretiyorlar onlar galiba android için.

• Android 6 ya geçtim ve farkettim ki 7 ile s7 yi çok yavaşlatmış Samsung

• 
Sayfa: önceki 38883889389038913892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.