Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38853886388738883889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafay

Bende bariz 1 saat azalttı en az

Demek ki bundan dolayı yapmakta. Normalde 6 saate yakın ekran suresi alabiliyordum. Sagolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arka planı sıyah olan wallpaperler kullanırsanız hem şarj uzun gider hemde amoled yanıgı oluşmaz
  • android 6.0.1 sürümüne dönmeyi düşünüyorum sammobile den en son yayınlanan 6.0.1 sürümünü buldum (G930FXXU1BPLB kodlu sürüm) ama sanırım oradan indirmek paralı. hangi güvenilir siteden indirebilirim yazılımı?

• Bir şey danışmak istiyorum.Güncellemeleri yeni yaptım ve ilk şarjdan sonra 5 dk ekran süresi varken (internet vs. kullanmadım bu arada) %86 ya düşmüş.Bir gariplik yok mu sizce de?
  • lalella kullanıcısına yanıt
    Arka planda çalışan bisiler var büyük ihtimal ayarlardan uygulama kısmından bakın

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Bir de devamlı cihaz bakımına girdiğimde depolama alanı aç diye uyarı veriyor.
  • https://samsung-firmware.org/tr/

• quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

Ben kullandım bir sürede orjinal kapakli kilifi. Pek kullanışlı değil. Hem ağır kaba hemde tutmasi cok zor. Bir süre sonra eliniz ağrıyor. Pratik bir tutumu yok. Kilif olarak ben Spingen aldim, cok memnun kaldim. G.Kore de üretiliyor bire bir modelle uygun. Fiyatlarda samsung gore hem daha uygun hemde daha fazla çeşit var.

bende kapaksız olanı var memnunum arka çizilmeden kurtuldum cebimde bir yere çarpıyorsun hop çizik bu orjinal arka kapakta çok şükür çizik oluşmadı artı kamera daha işte kalıyor kamerayıda koruyor öyle böyle benim problemim ön cam onuda idare ediyorum kapaklı telefon pek hoşuöa gitmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam açtığınız uygulamaları kapatmıyorsunuz sanırım buda ram belleği dolduracaktır vede pil tuketicektir

Belleğimizde doluysa ona birşey diyemem ama 32 gb tamamı dolduysa ya bir bilgisayara yedekleme yapıp cihazınızdan silin yada iyi bir hafıza kartı alarak cihazınıza eksta yer yaratabilirsiniz

ardından uygulanma kısmından arka planda çalışan uygulamalar var gibi özellikle bunlara tek tek bakınız kullanmadiklarinizi devre dışı bırakın

Cihaz bakımında arada yapmanızda fayda var belleği boşaltır ve sistemi rahatlatmaya faydası vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

Arkadaşlar kamera yemek modunda netlediğimiz yuvarlağı nasıl büyütüyoruz bilen var mı?

Objeyi netlemesi icin ekrana dokunun kare bise cikicak basili tutup çekin buyuyecektir

• khan143 kullanıcısına yanıt
    Şöyle bi şey yaptım

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Devre dışı bırak dediğimde uygulamayı siliyor diye biliyordum ben de durmayı zorlayı seçiyordum o yüzden.Bir de 1.6 gb'lık video çekmiştim.Onu bilgisayara aktarıp telefondan sildim.Umarım fark eder.
    Devre dışı bırakırsanız uygulama hiçbir şekilde cihazda çalışmaz simgesi olmaz ve pil kullanmaz ama cihazda yüklüdür etkinlestir dediğinizde devreye girer

zorla durdurmayı seçerseniz uygulama çalışmayı durdurur ama tekrar uygulamaya girdiğinizde uygulama devreye girer yine kapatmanız gerekir

Genelde resim ve videolar fazla yer tutuyor kullanmadığınız uygulamada varsa onlarida silin derim örneğin internet tarayıcısından ulaşabildiğimiz sayfaların mobil uygulamalarını silebilirsiniz sahibinden,mynet gibi

Anladım.Çok teşekkürler.
  • telefona format attım 9 saat ekran süresi aldım.

2-3 gün geçti sarj su gibi gidiyor yine. bakıyorum uygulamalara çözemiyorum. nedir bu samsungun derdi... fazla bişe de yüklemedim gerekli şeyler sadece.
  • Benim pilde de ciddi anlamda düşüş var.Ekran süreleri ilk başlarda çok daha yüksekti.10 gün sonra 1 sene olucak telefonu alalı batarta sağlığı %81 2912 mah olarak gözüküyor.Samsung servis batarya değişimini be kadara yapar acaba garanti bittiğinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: BCANG

Şöyle bi şey yaptım

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Hocam mesaj temasını nasil değiştirdiniz?

• Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Benimkide bir sene oldu accubattery verilerine gore yuzde 87 de gözüküyor. 1 sene olmasına ragmen sizinkide iyi degerde. Eskisi gibi performanslı olmasada bir günümü yinede cikartiyorum. Garantimin bitmesine yakın pilini degistirmeyi düşünüyorum , tabi samsung efendilerimiz uygun görürse ..

• 
Sayfa: önceki 38853886388738883889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.