Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3819. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38173818381938203821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ezimuse

disconnected pro for samsung ile
    Galaxy appste vardı ücretli olabilir.

discconnect youtube reklamını engelleyemiyor.bende var.
  • ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Bende de var kullanıyorum 1 yıldır ki reklam görmedim daha.
  • Arkadaşlar güncelleme gelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Bende öyle biliyorum bir süre daha devam ediyodur diye ama yeşil olmayınca bide ekranda %100diyip şarj oluyo diyince acaba sıkıntımı var diye düşündüm bir sonraki şarjda tekrar bakıp yazarım umarım sorun yoktur

• Arkadaşlar tertemiz S7 Edge Gold cihazımı satmayı düşünüyorum. Kaç liraya gider ikinci el bilgisi olan varmıdır? 6 ay daha garantisi devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Bende de var kullanıyorum 1 yıldır ki reklam görmedim daha.

YOUTUBE reklamlarınıda engelliyor mu hocam
    ben bi kontrol edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet12312

Arkadaşlar güncelleme sonrası üstdeki bildirim çubuğu ile uygulamalar arasında boşluk oluştu sizdede böyle bi durum varmi

Hocam ekran görüntüsü atar mısınız? Ben daha güncellemedim.
  • Merhaba arkadaşlar ,

Galaxy S7 almak istiyorum da 3 yıl daha güncelliğini korur mu yada donanim konusunda problem cikartmaz değil mi? 2000-2400 arasında ithalatçı garantili olmayan başka bir cihaz bulamadım sorunsuz. LG düşünüyorum oda ayrı cihazi ayri sorunlu. 2250 ye samsung garantili alabiliyorum almali mıyım?

• Resim çektiğimizde çıkan sesi nasıl engelleriz? Ayarlarda bulamadım. En sonunda sinirlendim telefonu sessiz e aldım gitti. Yok mudur bunun bir çaresi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Byteks1

Resim çektiğimizde çıkan sesi nasıl engelleriz? Ayarlarda bulamadım. En sonunda sinirlendim telefonu sessiz e aldım gitti. Yok mudur bunun bir çaresi?

Bunu bende çok araştırdım, maalesef telefonu sessize almadan deklanşör sesini kapamak imkansız. Root'lu telefonlarda deklanşör sesi dosyasını bulup silebilirsin.
  • Arkadaşlar merhaba;

Mart ayında eşime s7 edge aldık. Kutusundan işlemci kaynaklı defolu çıktı, servise götürdük ve DOA kapsamında değişim oldu.
    İkinci verilen cihazda da 1 ay sonra titreşim motoru çalışmamaya başladı. Yurt dışında olduğumuz için servise veremedik. Ekim ayında şişli samsung yetkili servisine titreşim arızası nedeni ile verdik. Bir hafta sonra bizi aradılar telefon tamir edilmiş.

Gittik telefona baktık telefonun titreşim motorunu, telefonu açarken ekranına zarar vermişler bu nedenle komple ekranını ve arka kapağını değiştirmişler.

Tamir ederken neden bize haber vermediniz diye sorduk sorunlu herşeyi tamir ediyoruz dediler. İyi de bizim ekrandan ve kapaktan herhangi bir sorunumuz yoktu telefonun her yerini açmıssınız bu şekilde suya dayanıklılık garantisini nasıl vereceksiniz dedik. Garanti veremeyiz dediler.

Şimdi sorum şu telefonun ekranı açılmış. Daha önce zaten telefon değiştiğinden yeni cihazın faturasındaki imei ile telefon kutusundaki imei de aynı değil. Arka kapağıda değiştirdiler onda da farklı imei var.
    Telefonun açılmayan yeri kalmamış zaten telefona 3200 tl para verdik. Bu şekilde telefonu kabul etmiyoruz dedik servise geri iade ettik.

Neredeyse 1 ay oldu servise ve samsung a defalarca yazdık herhangi bir cevap yok. Telefonun yenisi ile değiştirilmesini veya ücret iadesi talep ediyoruz.

Telefonu kullan kullan iade et oh ne güzel diyen arkadaşlar için telefon sürekli spigen ile kullanıldı çizik dahi yok.

Bu şekilde bir sorun yaşayan oldu mu? Çözüm süreci nasıl olmalı bilgi paylaşabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: HARBINGER

Merhaba arkadaşlar ,

Galaxy S7 almak istiyorum da 3 yıl daha güncelliğini korur mu yada donanim konusunda problem cikartmaz değil mi? 2000-2400 arasında ithalatçı garantili olmayan başka bir cihaz bulamadım sorunsuz. LG düşünüyorum oda ayrı cihazi ayri sorunlu. 2250 ye samsung garantili alabiliyorum almali mıyım?

HOCAM şahsi kanaatım şu şekilde:

1- s7 veya s7 edge harika bi cihazdır.edge olanı pil açısından daha iyi.
    2- samsungda güncelleme 2 yıldır.
    3- elektronik her cihaz her an problem çıkarabiliyor malessef. ben bu güne kadar 7 adet samsung tel aldım. sadece birinde ahize cızırtı yapıyordu. kalanlarında sıkıntı yaşamadım.
    3- ekran boyutu 5,1 İNÇ küçük gelmiyorsa s7 al.

• HARBINGER kullanıcısına yanıt
    Merhaba 2 yil olacak cikali 3 yil daha guncel kalmaz sanirim en fazla 2 kez daha ana guncelleme alir gibime geliyor s6 nin durumu malum unutuldu s7 ninde ayni olacak.

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Telefonu şarjdan çıkardığın an 99% oluyor mu ? Olmuyorsa 100% olduğu anda neden tam dolmuş farz ediyorsunuz
  • classmanxx kullanıcısına yanıt
    O fiyat bandındada başka güvenilir cihaz yok diye S7 ye yöneldim. Oneplus 5, mi6 var fakat onlarda delta garantili garantisiz gibi birşey. S8 de 3200 den aşağı değil. Birde güncel derken şişme kasılma olmaz anlamında. Android 8 alsin yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARBINGER -- 20 Kasım 2017; 17:47:39 >
  • %100tam dolu anlamına gelmiyormu bu sebepten olbilir %101 görmedim çünkü

• tolgahandevrim kullanıcısına yanıt
    Hocam yaşadığınız durun tabiki üzücü biraz samsungun insiyatifine kalmış gibi ya samsungu arayıp direk görüsun yada sirek hakem heyetine başvurup paranizi kurusu kurusuna kadar alabilirsiniz mahkeme kesin çozumdur bu arada kendi deneyimlerimden dolayı söylüyorum bunu 6 ay uğraştım bende servisti ureticisiydi mahkemeydi derken parayı aldım sonunda mahkemeden

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Tamam işte şarjdan çıkardığın an tam dolu olmuyor bu durumda o anda 99% olması lazım.
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.

Ben hayatım da bu kadar saçma bir şey görmedim. Acaba samsung a mail atsak bi ayar seçeneği getirirler mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: HARBINGER

Merhaba arkadaşlar ,

Cihaz çıkalı 3 yıla gidiyor zaten. Android 8'ide alacak ve güncelleme desteği bitecek S7'nin.
  • 
Sayfa: önceki 38173818381938203821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.